K dalšímu šíření mezi lidi k uvědomění

 

 

Sdělení - video č. 1

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Ahoj, já jsem Alaje,

 

Pocházím z hvězdného systému Plejád. Jsem členem Galaktické Federace, ve které pracují společně tisíce laskavých ras tohoto vesmíru. To není science fiction. Pokud jste inteligentní, prozkoumáte tyto informace předtím než je odsoudíte. Pořádal jsem spoustu seminářů o vytváření tohoto povědomí v Německu, Švýcarsku a Rakousku.

 

Mnoho z nás zde žijí jako dobrovolníci s cílem eliminovat negativitu na Zemi. Každý má své vlastní schopnosti a úkoly. Vesmíry jsou přirozeně plné živých bytostí v různých dimenzích, ale to je na vaší planetě udržováno jako tajemství. Vaše temné vlády zesměšňují témata o mimozemšťanech a rozvoji vědomí, abyste o ně neměli zájem a smáli se jim. Lidé u moci vám lžou už tisíce let o mimozemšťanech a kosmických zákonech. Nechtějí, abyste o tom věděli, protože mají strach z toho, že nad vámi ztratí moc. Pokud tomu nevěříte, pokuste se vypátrat pravdu, abyste věděli. Důkazy existují, ale musíte je vypátrat sami. Pouze potom uvěříte a budete vědět. Chtějí, abyste vytvářeli negativní energie a pracovali pro ně jako otroci financováním jejich válek vašimi daněmi a vysmíváním se všemu co má něco společného se spiritualitou a mimozemšťany. Ukazují vám falešné fotografie z vesmíru, takže si budete myslet, že mimo Zemi nic není. Přesvědčte se o tom sami. Budete velmi rozezlení, že vám vždy lhali.

 

Vysoce vyvinutí lidé z jiných planet chtějí, abyste se z tohoto systému vysvobodili. Pravda je, že všechny vesmíry jsou obývané. To je přirozená věc, která nemá nic společného se science fiction. Mnoho mimozemšťanů, kteří v minulosti navštívili Zemi, bylo uctíváno primitivními pozemskými lidmi jako andělé či bohové.

 

Z toho důvodu máte na Zemi pořád náboženství a systémy víry. Modlíte se k mimozemšťanům, kteří zde žili před tisíci let. Pozitivní a negativní mimozemšťané. Pravdě nezáleží na tom, jestli tomu věříte nebo ne. Vždy to byla realita. Pokuste se na to přijít. Tisíce pozemšťanů to už ví. Ale v několika letech každý uvidí, že jste ve Vesmíru nebyli nikdy sami.

 

Nebuďte šokováni, až na obloze uvidíte tisíce lodí. Zjistěte, které z nich vysílají LÁSKU. Ty jsou duchovní. Někteří negativní mimozemšťané předstírají, že jsou námi - Plejáďany. A někteří lidé se s nimi kontaktovali a rozšířili dezinformace. Nenechte se oslepit reálnými obrázky UFO. Důležitější je KDO JE UVNITŘ těchto lodí. Za vašimi zády zde probíhá válka mezi světlem a temnotou, za vaše VYSVOBOZENÍ z OTROCTVÍ MYSLI, ve kterém žijete už 12 000 let. Nejste na Zemi svobodní. Zapomněli jste co je svoboda.

 

Jediné věci co znáte, jsou nenávist, násilí, teror, cigaretové drogy, daně, falešné vlády pro televizi, strach, systémy víry a pověrčivost. Skrytá vláda vytváří tyto věci, aby vás mohla ovládat. Sami vytváří teror, takže mohou legálně posilovat armádu a ovládací technologie. Jejich cílem je zesilovat negativní energii.

 

Chcete žít v takovém světě ?

 

Víme, že mnoho z vás tomu nevěří, takže znovu, přesvědčte se sami. Důkazy existují, ale pro jejich nalezení budete muset vyvinout úsilí. Pokuste se vymazat negativitu ve svých myslích. Soustřeďte se na pozitivní energii, na LÁSKU a její projevy. To je vaše síla proti zlu. Jsou bezmocní vůči této energii. Proto chtějí od této síly odvádět vaši pozornost. Nenechte se manipulovat temnou vládou.

 

Používají televizi, rádio, noviny, cigaretové drogy, náboženství, TV-politiky, armádu, elektromagnetické vlny a jimi vytvořené války, aby vás udrželi v negativním režimu.

 

Každý, kdo se směje těmto informacím je již zmanipulován a musí se učit víc než ostatní. Inteligentní člověk téma nejprve prozkoumá, než si na něj vytvoří nějaký názor. Vesmír je obýván mnoha bytostmi, humanoidy i ne-humanoidy. Vaše vlády s nimi již měly kontakty a udržují to v tajnosti. Proto se vaše technologie vyvíjela tak rychle v posledních padesáti letech. Žijete na této planetě, abyste se naučili jak zůstat pozitivní i v takto negativním světě. Smysl života je rozvoj vědomí, rozvoj srdce, mysli, charakteru, na ušlechtilejší úroveň, být duchovní i s negativními energiemi okolo vás.

 

To se děje po mnoho životů a na mnoha planetách, protože duše se chce naučit všechno. Každá planeta je škola, ve které můžete udělat krok vpřed. Každá duše má za cíl se vyvíjet, zpět do Zdroje, do Kosmického Centrálního Vědomí. Nazýváte to "bohem" ale není to osoba, je to energie, ze které je vše. Nemáte žádné povědomí o Vesmíru, protože vám byly předávány dezinformace od vašich vlád a duchovních. Dokonce i vaše knihy o historii Země ve Středověku přepsali nebo odstranili, objevy o mimozemských koloniích byly buď udrženy v tajnosti nebo vymazány.

 

Na místo toho vám ukazují objev nějakých zvířecích kostí a prodávají vám to jako senzaci. Chtějí vás udržet hloupé a neznalé, aby pouze oni měli vědomost a moc.

 

Je to vůči vám fér ?

 

Důkazy zde pořád jsou, ale musíte je nalézt sami. Neprozradí vám je ve veřejných televizích. Pokud opravdu chcete získat vědomost, bytí vám ukáže způsob jak ji nalézt. Většina lidí na Zemi zapomněla jak naslouchat duši. Jsou záměrně rušeni v negativní společnosti okolo nich. Přátelé, je čas to změnit. Žijete v noční můře.

 

Vymažte ve vás každou negativní emoci. V porovnání s ostatními civilizacemi ve Vesmíru jste ve vývoji mladí a ve školce. Soustřeďte se na pozitivní emoce. Aspoň to zkuste. Vytvořte si vnitřní přání získat vědomosti o Vesmíru. Nenechejte se rušit negativními lidmi. Kradou vaši energii a chtějí vás udržet primitivními jako jsou oni sami.

 

 

Sdělení - video č. 2

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Dávejte si pozor s kuřáky a konzumenty alkoholu. Jsou ovlivněni negativními astrálními bytostmi, které žijí v jejich aurickém poli a konzumují vaši životní energii. Každý spirituálně silný to může vidět. Pokud něco vibruje výše než vy, je to pro vás neviditelné. To není nic mystického. Nejedná se o žádnou mystickou věc. Je to jednoduše vyšší duchovní věda, kterou většina lidí nezná. Negativní lidé se s vámi pokouší hádat, rozzlobit vás a oslabit. Pozitivní lidé vám předávají Lásku, sílu a vědomosti. Vždy máte na výběr, koho chcete mít na své straně, Světlo nebo Temnotu, Lásku nebo Nenávist. Nenechejte se jimi ošálit, když říkají, že jsou duchovní a zároveň kouří nebo jsou stoupenci náboženství. Duchovní člověk se stará o své zdraví, protože zná sebelásku a nikoho neuctívá, protože přijímá zodpovědnost za svůj život.

 

Pouze pokud milujete sebe sama, jste schopni milovat ostatní. Kuřák, který se ničí se nemiluje a musí se to nejprve naučit. Každý se nyní musí rozhodnout, jestli chce žít pro ty pozitivní nebo ty negativní. Neplýtvejte svým časem se stupidními televizními pořady, s nekvalitním jídlem, s drogami, nebo náboženstvími, která v minulosti usmrtila miliony lidí. Když jste přišli na Zemi, váš plán byl vyvinout se v něco ušlechtilejšího ne naopak. Přemýšlejte o tom ! Negativní myšlenky od milionů lidí už tisíce let nutí Zemi k tomu, aby se jich zbavila. Proto máte chaotické počasí, zemětřesení, povodně a sopečné erupce. Země netrpí pouze znečištěním plynů, ale také myšlenek. Myšlenky jsou energie a energie má vždy vliv na Vesmír. Protože vše v Bytí je propojeno. To je vyšší věda. Pokoušejte se nabíjet své myšlenky pozitivní energií kdykoli můžete. Koncentrujte se na přátelskost, ne na nenávist. Jste toho schopni ?

 

Na Zemi jsou tisíce lidí jako já, kteří vám mohou pomoct toho dosáhnout. Jsme Pracovníci světla, kteří používají Světlo vyšších sfér bytí k eleminaci negativních. Ve vaší historii jste nám říkávali Andělé. Každý kdo pracuje pro Světlo je extrémně napadán Temnou Stranou. Proto je důležité, aby Pracovníci světla ještě více zvýšili své světlo. Nenechte se odradit negativními lidmi či problémy, kterým čelíte.

 

Udržte své zaměření na cíl: Pomoci této planetě potápět se v duchovním světle, kde nic negativního nemůže existovat. Experiment "Země", ve kterém jsme chtěli vidět, jestli dokážeme udržet naše Světlo v negativním prostředí, se pomalu blíží ke konci. Temná strana tomu chce zabránit. Nenechte se znechutit skeptickými, arogantními lidmi, nebo falešnými placenými psychology.

 

Mají strach z Lásky a z lidí, kteří mají více znalostí než mají oni. Potřebují mnoho životů, než jsou připraveni pro vyšší moudrost. Je to jejich svobodná vůle. Každá rostlina má svůj vlastní čas k rozkvětu. Čím více světla vysíláte ven ze svého srdce, tím slabší se Temná strana stává. Čím více vás za to Temná strana napadá, tím větší je to pro vás poklona, že to děláte dobře. Boj proti zlu probíhá více uvnitř než navenek, ve vašem srdci, ve vašem myšlení. Energie, kterou vysíláte je důležitá. Pokud uvnitř myslíte negativně zvětšujete kolem sebe chaos, protože ho živíte.

 

Pokud chcete eliminovat chaos na Planetě, vysílejte myšlenky Lásky. Tyto myšlenky budou přeneseny skrz morfogenetické pole celé Planetě. Takto můžete zničit plán Temné strany. Plánují chaos nejen na této planetě, ale v celé Galaxii. Dovolíme to ?

 

Temná strana používá televizi, aby vás obelhala. 90 % televizních pořadů má za úkol učinit vás hloupé. Nechtějí, abyste přemýšleli o smyslu života. Chtějí, abyste věřili, že je vše v pořádku. Nejlživější pořady jsou takové, které mají co do činění s politikou. Ukazují vám TV-politiky a falešné volby, abyste si mysleli, že máte právo volit. Lidé, kteří jsou skutečně u moci nejsou nikdy v televizi a jsou voleni členy svých vlastních rodin. Tak dlouho jak umožníte takovým lidem vám vládnout, zůstanete jejich otrokem, financováním jejich válek vašimi daněmi. Představte si uvnitř v jakém typu světa chcete žít. Představte si svět bez násilí, bez armády, bez politiků, nebo svatouškovských knězů, bez pověrčivosti, bez systémů víry,a bez lží.

 

Představte si svět, ve kterém vládne pouze Láska. Ve kterém má každý vše co potřebuje, ve kterém jsou vědomosti k dispozici pro všechny a kontakt s rozvinutějšími planetami je přirozenou věcí. Musíte vybudovat toto silné vnitřní přání žít v takovém světě. Čím více lidí si umí představit a vysílat takovéto myšlenky, tím snáze můžete ovlivňovat vývoj planety pozitivním směrem.

 

Začněte naslouchat slovům své duše, ne slovům, která vám posílají skrz televizi nebo rádio. Slovům své duše můžete naslouchat pouze tehdy, když jste potichu, bez stresu a hluku. Většina lidí se denně koncentruje na nenávist, závist, hádky a aroganci. Žijí nevědomí, ne vědomí a mrhají svým životem.

 

Nyní se rozhodněte. V jakém typu světa chcete žít ? Pošlete celé planetě myšlenky Lásky. To vyvede z míry Temnou stranu víc než cokoli jiného. Představte si, jak je celá planeta naplněna Světlem Lásky a toto Světlo spaluje všechno zlo.

 

Nyní je čas, abyste si dokázali, jestli jste ve vaší mysli opravdu dospělí nebo ne. Ten kdo má rád nenávist a násilí je méně vyvinutý než zvíře či rostlina.

 

Smysl života je vývoj vašeho vědomí a vaší Lásky ve vašem srdci. Není to vaše auto, váš mobilní telefon, vaše bankovní konto, vaše náboženství, sporty, horory nebo násilí na ostatních. Je to jednoduše Láska ve vašem srdci. Pouze když přemýšlíte svým srdcem, jste na straně vítězů. To je klíč k vyšší existenci. Použijete tento klíč nebo ho zahodíte ?

 

 

Sdělení - video č. 3

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Země je v procesu transformace, aby mohla přejít na vyšší frekvenci. Každá planeta absolvuje transformaci jako je tato. Je to přirozený způsob evoluce. Vše ve vesmírech se vyvíjí, nic nezůstává pořád stejné. Frekvence Země se pomalu zvyšuje, je vyšší než před desítkami let. Z toho důvodu mají někteří z vás pocit, že čas plyne rychleji. To vám umožňuje rychleji vyvíjet své vědomí, protože se děje více věcí v kratším čase a vaše myšlenky se projevují rychleji.

 

V těchto vyšších frekvencích nemůže existovat žádné zlo. Z toho důvodu Temní vládci Země, sestávající se z pozemských lidí a zlých mimozemšťanů, dělají všechno proto, aby udrželi Zemi na nízké frekvenci. Nechávají vybuchovat atomové bomby na zemi a vysoko na obloze, aby narušili magnetické pole Země. Rozšiřují energii války, nenávisti, soupeření a blbosti skrze média a vytváří strach manipulací ekonomiky. Studovali lidské chování stovky let a snaží se udržet masy nevědomé. Mají strach z toho, že se populace příliš vyvíjí a rozrůstá, a tak dokonce letadly rozprašují chemikálie, aby byla populace nemocná. Dělají dokonce ještě víc. Chtějí totální kontrolu všeho.

Ale je tu síla, která je schopna je zastavit a tato síla je DUCHOVNÍ ENERGIE. Čím více lidí používá duchovní sílu pravé univerzální Lásky, tím lehčí je eliminovat tuto hrozbu.Tak dlouho jak pohlížíte na Zemi jako na dílčí státy, nemáte se rádi a soupeříte spolu, velice to zlým vládcům Země usnadňujete.

 

Pokud chcete změnit nižší frekvenci, musíte použít vyšší energii. V některých případech to přijde automaticky, protože čím více lidí bude trpět, tím více lidí začne hledat nové způsoby jak to překonat. Začnou hledat pravdu a duchovní energii Bytí. Pochopí tak, že je to výzva a cvičení pro vás k překonání vnitřní a vnější negativity. Začněte pracovat na vašem vnitřním léčení a vývoji. Vyšší frekvence, které pocházejí ze Zdroje Světla, dostávají na povrch všechny vnitřní bloky a nevyléčené emoce, takže na nich můžete pracovat a léčit je.

 

Nemůžete jít do vyšších dimenzí s blokujícími energiemi, nevyřešenými záležitostmi či nenávistí a arogancí. Agresivní lidé s nenávistí, arogancí, egem a chamtivostí, nemohou ustát tyto vyšší energie Lásky. Nenávidí Lásku. Nenávidí lidi, kteří hovoří o Lásce a napadají je. Nenávidí všechno, co vyjadřuje Lásku, jako harmonická hudba, nádherné barvy nebo příroda.

Nenávidí zejména lidi, kteří mluví pravdu, protože strhávají jejich masky.

 

Mají možnost a šanci přemoci své ego, nebo zůstat negativní a naučit se své lekce v dalších životech. Je důležité vyléčit všechny charakterové nedostatky. Vyléčit všechny karmické záležitosti a traumatické zkušenosti z tohoto či minulých životů, a zbavit se negativních programů vaší společnosti, jako soutěživé myšlení, ego, závist, sekty, falešné systémy víry, a nenávidění lidí, kteří žijí na jiné části planety. To uvolní cestu k vývoji vašeho duchovního uvědomění.

 

S vyšším vědomím porozumíte, že vše je energie: myšlenky, pocity, předměty, barvy, hudba, forma, ... vše.

 

A vše je spolu propojeno.

 

Duchovní energie Boha je vědomí. Bytí, Stvoření, Zdroj. A vědomí se může projevovat v mnoha formách, fyzické a ne-fyzické, podle úrovně frekvence. Energie je zdrojem všeho. A můžete použít tuto duchovní energii pro vytvoření vaší reality. Ve skutečnosti to už děláte, ale nevědomě a společně s negativními myšlenkovými vzory, jako jsou strach nebo nenávist.

 

Umíte si představit, co by se stalo, pokud by dostatek lidí vědomě použil energii kosmu se zaměřením na univerzální Lásku ?

 

Rozvinulo by to vaše vědomí a zlepšilo by to kvalitu vašeho života. A když říkám Láska, nemám tím na mysli zkreslenou Lásku, kterou používáte ve vašich náboženstvích, sektách nebo vztazích. Mám na mysli opravdovou čistou univerzální Lásku, sílu duchovního Světla. Začne čistit energii vašeho těla a měnit subatomární strukturu. Budete si přát udržet své tělo čisté, abyste udrželi tuto vysokou energii. Budete si přát harmonii a budete se vyhýbat agresivitě či negativním lidem. Agresivita, nenávist, strach nebo smutek udržují vaši energii slabou. To mění molekulární strukturu těla, oslabuje to tělo a způsobuje infarkty, rakovinu, absces, zánět slepého střeva, revmatismus a ostatní choroby. Takže se vyhýbejte zlým lidem, stresu, drogám či nezdravé potravě.

 

Najděte zpět spojení do Zdroje. Choďte často do přírody čistit své tělo od negativních energií.

Choroby pocházejí z negativních energií či z potlačených neléčených emocí. Některé jsou z karmických důvodů, a některé jsou vytvářeny tajnou světovou vládou.

 

S vysokou frekvencí Kosmické Lásky můžete transformovat veškeré negativní energie. S energií Lásky jste schopni předat moudrost. S moudrostí můžete vymazat negativní karmu, a jste vědomými tvůrci svého života, protože spolupracujete s duchovními zákony. Moudrost přichází skrze pochopení a zvládnutí zkušeností z vašeho života. To zvyšuje vaše duchovní vědomí. Předtím, než jste se inkarnovali na Zemi, jste si vybrali jisté lekce, které jste chtěli zažít a zvládnout, abyste duchovně vyrostli a vyvinuli svou duši. Laskaví lidé z jiných planet vás nebudou rušit ve vaší výuce. Nikdy bychom vám nebrali tuto možnost vývoje. Ukazujeme vám způsoby, jak toho můžete sami dosáhnout. Právo zasahovat máme pouze tehdy, pokud se také inkarnujeme na Zemi. A to bylo realizováno mnoha lidmi ze stovek láskyplných ras, nejvíce od nás Plejáďanů, protože jsme se Zemí silně propojeni z minulosti a protože jsme toto podnikli také na několika dalších planetách a o proto jsme zkušenější.

 

Touto cestou k vám můžeme hovořit přímo a sloužit jako magnet pro vyšší kosmické energie. Jsme Pracovníci Světla s mnoha talenty. Milujeme umění a vše co je harmonické. Nemáme nic společného s vašimi pozemskými organizacemi nebo sektami. Někteří z nás pocházejí z velmi vysokých dimenzí, ve kterých vše je čisté světlo. Všechno co děláme je v souladu se zákony Bytí, karmou a pravým časem jednat. Měli byste také vědět, že jsou různé skupiny Plejáďanů. V Plejádském hvězdném systému je přes 2000 planet a všechny z nich jsou jinak vyvinuté, v různých dimenzích. Některé jsou součástí Galaktické Federace a některé ne. Některé mohou být ve stejný čas tady a v budoucnosti, dělením svého vědomí a jeho přenesením do dvou těl.

 

Když čtete informace o Plejáďanech, měli byste použít své vyšší JÁ k rozlišení, jestli tyto informace pochází od nás, nebo od zlých mimozemšťanů používajících naše jméno k šíření dezinformací, nebo jednoduše od sobeckých lidí, kteří chtějí získat pozornost. Kontaktujeme vás, ale většinou na astrální rovině, když vaše racionální ego spí. S vyšším vědomím, budete schopni cítit, jestli je informace pravdivá nebo ne. Nebudete používat omezené lineární racionální myšlení. Budete používat sférické myšlení pro vidění tématu z každé úrovně. Nemůžete dosáhnout duchovního uvědomění rozumovou myslí.

Pouze milujícím srdcem, bez systémů víry. Pouze když spolupracujete s Bytím a svým vyšším JÁ. Použitím energie svého srdce cenným způsobem přispíváte planetě. Každý čin, myšlenka nebo pocit mění budoucnost, protože budoucnost není fixní věc, Vaše myšlenky a emoce mění budoucnost každou vteřinu. Takže existuje mnoho variant budoucnosti. V životě neexistují náhody. Všechno co se děje má důvod, i když ten důvod nevidíte okamžitě.

 

 

Sdělení - video č. 4

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Lidi nebo situace přitahujete, když jste pro ně vytvořili ty správné energie. Používáním vaší srdeční energie a meditace urychlujete svůj vývoj. Protože potom jste v souladu se Zdrojem, s Centrálním kosmickým vědomím. Meditace je vše co vás uklidňuje a uvolňuje. Takže to není pouze sezení v tichosti, je to také když čtete, malujete, zpíváte, chodíte na procházky do přírody nebo někomu dáváte lásku.

 

Vše co ve vašem mozku způsobuje vyzařování alfa a theta vln. S tímto na paměti, pojďme udělat krátkou meditaci k aktivaci vaší energie a vyčištění planety od zlých energií.

 

Seďte uvolněně.

 

Je důležité být uvolněný(á), aby mohla energie lehce proudit.

Zavřete oči, abyste nebyli ničím rušeni.

Nyní uvolněte každou část svého těla.

Začněte obličejem.

Uvolněte čelo.

Uvolněte své tváře a povolte čelisti.

Uvolněte svůj krk, vaše paže, vaše prsty.

Nezatínejte pěsti.

Pociťujte uvolnění ve vašich nohou a chodidlech.

Nyní se třikrát hluboce nadechněte a pokaždé, když se nadechnete,

nasajte do svého těla kosmickou energii, která je všude kolem vás.

Při výdechu vnímejte, jak tato energie čistí vaše tělo od všech špatných energií, které nepotřebujete.

Všechny negativní energie vydechujte ven a nechte je zmizet.

Pokaždé když to uděláte, stáváte se zářivější a zářivější.

Pamatujte, myšlenky jsou energie, která začíná na éterické úrovni a má dopad také na vaše fyzické tělo.

Takže pokaždé, když se nadechujete i vydechujete, stáváte se zářivější a zářivější.

Cítíte své tělo s čistým, bílým, láskyplným světlem.

Je to brilantní světlo Zdroje, vědomí bytí.

Světlo se více a více rozšiřuje a vy se nacházíte uvnitř velkého světelného nafukovacího balónu.

Pociťujte mír, moudrost a lásku bytí.

 

Dovolte tomuto světlu vás harmonizovat a léčit, kdykoli je to nutné.

Vnímejte, jak jsou všechny vaše čakerní energetické body aktivovány a harmonizovány.

Všechny jsou spolu spojeny a setkávají se uvnitř vašeho srdce.

Pociťujte, jak se vaše srdce zahřívá a posiluje.

Řekněte si: Jsem připraven(a) na moudrost. Jsem připraven(a) k lásce.

Mé vědomí a kreativita se neustále rozšiřují.

Jsem zdravý(á) a bez blokujících programů a energií.

Oprošťuji se od náboženství a systémů víry a přijímám zodpovědnost za svůj život.

Mé pohnutky jsou v souladu s bytím.

Jsem přátelský(á) a soucitný(á).

Dávám a přijímám lásku.

 

Žiji život lásky.

 

Nyní vnímejte, jak ten světelný balón, kterým jste, se natolik zvětšuje, až obaluje celou planetu.

Jeho láskyplná frekvence čistí Zemi od všech negativních energií.

Vnímejte, jak jsou temné energie spalovány a světelný vír je splachuje pryč.

Na astrální rovině se toto opravdu děje a má to dopad také na rovinu fyzickou.

Můžete tuto meditaci provádět kdykoli budete chtít.

Posílí to spirituální energii na planetě a každý tak dostane příležitost se vyvinout.

Pamatujte si, vše je energie a čas ve vyšších dimenzích neexistuje.

Čas je pouze 3D konceptem Země.

Čas a prostor jsou flexibilní.

 

Přemýšlejte univerzálně. Přemýšlejte s láskou. Láska je ten klíč.

 

Adonai

 

 

Sdělení - video č. 5

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje z hvězdného systému Plejád. Jak jsem řekl v předešlých sděleních, láska je to nejdůležitější, co na Zemi potřebujete. Nemůžete rozvíjet své vědomí, pokud je vaše mysl plná nenávisti, arogance, závisti, strachu nebo soutěživého myšlení. Galaktická Federace Světla sleduje odezvy na sdělení a pozorování, která vám posílají. Na základě vašich reakcí pro sebe můžete pozorovat, v jaké fázi vědomí jste a jestli jste připraveni na globální kontakt.

 

Jsem rád, že mnoho pozemšťanů odpovědělo na naše láskyplná sdělení s láskou. Naneštěstí, je zde stále příliš mnoho lidí, kteří napadají láskyplné lidi a pokouší se je lhaním o nich diskreditovat. Vnímáme toto všechno. Je to pořád jako před 2000 lety, když náš vesmírný bratr, kterému říkáte Ježíš, byl ukřižován stejným typem lidí. Pouze ti, kteří mají vyvinuté vědomí, jsou schopni poznat pracovníky světla.

 

Pokud někoho napadáte, protože vám předává lásku, znalosti a moudrost, jasně to ukazuje na to, že v sobě máte špatné energie, které vás nutí popírat lásku a blokují vás v prožívání duchovní energie. Pokud chcete zažít duchovní světlo a moudrost, zkoušejte meditovat. Čistěte se světlem a naslouchejte hlasu vašeho pravého já - vaší duše. Pouze vaše duše vás může naučit jak poznat pravdu, lásku a pracovníky světla. Ne vaše intelektuální mysl.

 

Pokud byste měli aktivovanou lásku ve svém srdci, nikdy byste nenapadali nikoho jenom proto, protože vypadá jinak než vy, mluví jinak než vy nebo žije někde jinde než vy. Jak jsem řekl předtím, každá planeta je škola k rozvinutí spirituality a lásky. Záleží na vás, jestli budete v tomto životě používat lásku nebo ne.

 

Neuděláme tu práci za vás.

 

Každý ve vesmírech prochází skrze tuto důležitou lekci. Svou intelektuální myslí nemůžete spirituality dosáhnout, protože mysl je programována systémy víry, dezinformacemi a limitacemi vaší společnosti. Ale můžete programovat svou mysl nově, k otevření svého srdce pro vyšší úroveň vědomí. Pouze pokud otevřete svou srdeční čakru, můžete používat pravou lásku - pro vás, pro ostatní a pro přírodu. Pokoušejte se napojit na energii lásky, která přichází z vaší duše, uvnitř vaší srdeční čakry. Pokud tak budete činit, budete v souladu s centrálním kosmickým vědomím, nebo jak to nazýváte, s Bohem. Na Zemi jsou lidé, kteří nemají lásku rádi, protože byli celý svůj život programováni, aby pocity lásky neprojevovali. Takže se nemají rádi a proto nemají rádi jiné lidi, kteří vyjadřují lásku.

 

Z důvodu nedostatku sebelásky si ubližují kouřením a alkoholem. Mají z lásky strach, protože s ní si uvědomují ty negativní energie, které vytvářejí proti sobě a ostatním. Nyní, někteří kuřáci berou tyto skutečnosti jako útok. Ale není to tak. Je to vědomost, která jim může pomoci se pochopit a uzdravit s ohledem na dosažení vyššího stavu vědomí. Pomáháme jim pochopit jak funguje vesmír.

 

Tvoříte svůj život energiemi svých myšlenek a pocitů. Existence pracuje s energií a je moudrá a používá tuto energii milujícím, spirituálním způsobem. Ne způsobem vedoucímu k sebezničení. Pokud byste ve svém srdci měli lásku, chtěli byste, aby byl každý zdravý, takže byste dávali každému potřebný lék. A nejlepším lékem je láska a moudrost = spirituální energie.

 

Pokuste se pochopit, že já jako Plejáďan nemám nic společného s vašimi politickými chorobami, organizacemi, sektami, náboženstvími či jakoukoli národností. Sděluji vám jak se vysvobodit z těchto blokujících energií. Žádný pracovník světla nemá nic společného s těmito energiemi. Přicházím z vyšších dimenzí světla dolů do fyzického těla, abych s vámi byl schopen komunikovat použitím jazyka, kterému rozumíte.

 

Jsem zde, abych vám připomněl cestu lásky. Jak rozvíjet vaše srdce a vědomí. Protože je to nutné, pokud chcete jít spolu s energiemi transformace, které přicházejí na Zemi. Jsou zde tisíce dalších pracovníků světla, kteří přišli na Zemi ze stejného důvodu. Buďte moudří a poslouchejte je. Smyslem života je mít spirituální lásku ve svém srdci. Nic jiného. Abyste toho dosáhli, musíte se zbavit negativních energií. Zbavte se nenávisti, závisti, drog, arogance, soutěžení či napadání ostatních. To není vaše skutečná podstata.

 

Vaše skutečná podstata je spirituální, je ve vaší duši a musíte ji dostat zpět na povrch. Všichni vesmírní lidé z planet vyšší úrovně jsou zde, aby vám pomohli nalézt svou skutečnou podstatu.

Neplýtvejte svůj život na to být agresivní. Energie nenávisti vás pouze činí nemocnými - fyzicky i psychicky. To vede k destrukci a zamezuje vám to v reinkarnování se na vyvinutější planety.

Je moudřejší vytvářet energii lásky. Láskou můžete transformovat vaši společnost v něco lepšího a uzdravit přírodu. Budete schopni cítit, jestli vám někdo sděluje vyšší moudro nebo ne.

 

Protože moudrost vychází z lásky.

 

Pokud by měla většina pozemšťanů energii lásky, spirituální lidé z jiných planet by mohli přistát a setkat se s vámi globálně. Ale nemůžete čekat kontakt, když v sobě máte energii agresivity. Jsme velmi senzitivní a cítíme vaše myšlenky a emoce. Podívejte se na svůj denní život a pozorujte se. Jak reagujete v různých situacích. Reagujete s moudrostí vaší duše nebo reagujete jako robot programovaný z televize ? Zejména internet je používán mnoha lidmi jako nástroj k napadání ostatních a hádání se s nimi. Myslí si, že mohou ostatním ubližovat, protože je nikdo nevidí, ale ve skutečnosti si ubližují sami, protože vytváří negativní karmu, která musí být vyčištěna v dalším životě (či tomto).

Vše co děláte či jak myslíte se dříve či později vrací. To je univerzální zákon ku pomoci lidem se vyvinout. Takže momentálně máme kontakt pouze s láskyplnými, spirituálními lidmi. Milujeme každého, i pokud nás napadá, protože jako duše je každý světlo. Ale momentálně máme kontakt pouze s pracovníky světla.

 

První kontakt je vždy ve vašich snech. V astrální rovině. Později může být i v té fyzické. Navštívil jsem mnoho lidí na astrální rovině a další pozorovali naše světelné lodě. Před několika lety jsem s sebou vzal 3 lidi na kontakt se světelnými bytostmi, mou světelnou rodinou. Stáli před námi a mnoho světelných lodí se nad námi vznášelo. Tyto lodě létají pomocí myšlenek a spirituální energie. Stát před světelnými bytostmi můžete pouze tehdy, když je vaše aura čistá. Když je vaše frekvence, vaše úroveň lásky, dostatečně vysoká. Jinak by pro vás jejich energie byla příliš silná.

 

Později, pokud se dostatek lidí probudí, počet pozorování našich světelných lodí bude růst. Pokud máte ve svém srdci lásku, nebudete mít problém s tím, že transformační energie na této planetě narůstá. Pokud máte ve svém srdci lásku, nebudete se bát lidí, kteří vám předávají lásku a kosmickou moudrost. Dávali byste jim lásku nazpět.

 

Zbavte se strachu. Strach je pozemský ovládací program, který je používán ve vašich médiích a náboženstvích, aby vám zabránil stát se spirituální. Otevřete svou srdeční čakru a nechte skrze ní zářit lásku své duše. S láskou jste připraveni na přicházející transformaci planety. S láskou jste připraveni na vystoupení z duality. S láskou ve vašem srdci jste připraveni na světelnou energii vyšší úrovně. Posílejte každý den myšlenky lásky celé planetě. Touto cestou můžete pomoci jiným lidem se vyvinout, žít lepší život, život lásky a hojnosti. Dostaňte svou lásku ke každému. Přeji vám všem svobodu, blaženost a uvědomění.

 

 

Sdělení - video č. 6

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje z hvězdného systému Plejád.

 

V těchto dnech můžete číst a slyšet mnoho channelingů, které by měly pocházet od Galaktické Federace Světla. Musíte vědět, že většina z nich nepochází od nás. Jsou od jiných mimozemšťanů, kteří neslouží světlu. Používají lidi, kteří umí channelovat, ale kteří nejsou dostatečně spirituální na to, aby věděli, koho channelují. Používají naše jména, abyste uvěřili jejich dezinformacím. Jeden z jejich triků je vás omámit nádhernými dlouhými příběhy o tom, jak nádherná je situace na Zemi a že nemusíte nic dělat ani čistit své vnitřní bloky, protože se to vyčistí samo. Chtějí, abyste zůstali ve stavu snění. Používají tento trik zejména na lidi, kteří nejsou omámeni televizí. Chtějí, abyste zůstali v čekací smyčce, nedělali nic a čekali na ně, až za vás všechno udělají.

 

Jejich channelingy směřují k lidem desítky let, "Kontakt je blízko, přijdeme v ten a ten datum..."

A léta se nic neděje. Lidé ztrácejí čas čekáním namísto toho, aby pracovali na svém vnitřním spirituálním čištění a růstu. Dobrý příklad toho můžete vidět v říjnu roku 2008.

 

Galaktická Federace Světla by něco takového nikdy neudělala. My bychom masově přistáli na planetě pouze tehdy, pokud by nás většina populace pozvala. To je kosmický zákon.

 

A pokud bychom dorazili, každý by to věděl a každý pracovník světla by to cítil, protože používáme telepatii. Naše sdělení vám vždy předávala moudrost k rozvoji vědomí a pro to, abyste se stali galaktickými lidmi. Naše informace jsou stručné a přímé o tom, co je nejdůležitější. Nevyprávíme hodiny a hodiny o jedné věci. To je plýtvání času a energie. Nikdy nemluvíme o žádném pozemském datu, protože víme, že budoucnost není fixní záležitostí a není závislá na jakémkoli číselném datu na Zemi.

 

Budoucnost se mění každou vteřinu v závislosti na energii myšlenek a emocí většiny pozemské populace. Takže je zde mnoho možností pro budoucnost. Nemáme žádné diáře nebo kalendáře visící na stěně pro plánování našich akcí. Konáme, když je správný čas, místo, energie a je to v souladu s kosmickými zákony. Jak jsem vám řekl předtím, tak, jak budou energie na Zemi narůstat, lineární myšlení nebude fungovat a budete muset použít sférické myšlení.

 

Dívejte se na témata z mnoha úhlů a s nadhledem. Budete muset použít svou intuici, své srdce a moudrost své duše, abyste porozuměli životu a existenci. Další věc, kterou si musíte zapamatovat,je, že mimozemšťané, kteří neslouží světlu, mají také vesmírné lodě. S vyvinutým srdcem a duchovní senzitivitou, můžete rozlišit jejich lodě od našich. Může se stát, že to jednoho dne budete muset udělat. V případě, že zde na Zemi nastane velké čištění, bychom lidi evakuovali našimi loděmi.

 

A v takové situaci, by temná strana přišla se svými loděmi také. A vy musíte vědět, na jakou loď jít. To je pouze možnost a se spirituální myslí a láskou ve svém srdci, jste připraveni na každou situaci. Transformace se může stát kdykoli, pokud se bude dostatek lidí koncentrovat na svůj duchovní rozvoj. Také přirozené procesy ve vesmíru nezávisí na žádném pozemském kalendáři.

Závisí na spirituální energii a vývoji. Existence koná, když je na to správný čas. A my z Galaktické Federace Světla, děláme vše pod moudrým vedením existence.

 

Sledujte své myšlenky. Jakým variantám budoucnosti dáváte svou energii ?

 

Nyní víte, proč je důležité rozvíjet spiritualitu. Dostatečně spirituální myšlenky mohou vytvořit spirituální budoucnost. Negativní myšlenky tvoří nepříjemnou budoucnost. Takže je důležité vyléčit všechny blokující energie, které můžete mít z minulých životů či z tohoto života. Zbavte se omezeného myšlení jako:

Jsi příliš slabý(á), nedostatečně hodný(á) hojnosti, postrádající sebelásku či postrádající sebeúctu, nenávist, závist nebo strach z něčeho.

 

Všechny tyto myšlenky jsou jako virus, který vám brání v rozvíjení sebe sama. Ale vy můžete tuto energii kdykoli změnit na pozitivní energii. A nepotřebujete povolení od někoho jiného. Je to pouze vaše rozhodnutí. Myšlenky a emoce jsou příčinou veškerého stvoření. Takže myslete na to, na co chcete, a ne na to, na co nechcete. Pokud se chcete zbavit těchto bloků, pojďme udělat krátkou meditaci, abychom vás nově naprogramovali.

 

Seďte uvolněně. A zavřete své oči.

 

A nyní si vizualizujte světelný vír, který přichází z vesmíru a naplňuje celé vaše tělo.

Pociťujte tuto energii a nadechujte ji do sebe.

Položte si ruce na své srdce a vizualizujte si, že jste s vaší duší jedním.

A nyní si řekněte:

Jsem otevřen(a) k přijmutí veškeré hojnosti vesmíru.

Umožňuji své duši mě s láskou léčit a učit.

Učím se s radostí.

Jsem připraven(a) na moudrost.

Používám moudrost ze všech svých zážitků pro dobro všech.

Miluji se.

Jsem přátelský(á) a milující.

Jsem zdravý(á).

Jsem statečný(á).

Jsem nezávislý(á) a činím svá vlastní rozhodnutí.

Přijímám zodpovědnost za svůj život.

Jsem spojený(á) s centrálním kosmickým vědomím.

Využívám své talenty ve službě světlu.

Mám ve svém srdci soucit.

Jsem vděčný(á) za všechny dobré věci v mém životě.

Dávám a přijímám lásku.

Žiji život lásky.

Používám lásku k transformaci jakékoli blokující energie.

Láska je ta největší síla, která existuje.

Dělejte tyto afirmace tak často, jak budete moct.

Pro vybudování vaší energie a vašeho uvědomění.

Ať světlo existence osvítí vaší duši.

 

Adonai.

 

 

Sdělení - video č. 7

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje ze světelných dimenzí Plejád.

 

Abych pomohl Zemi v procesu transformace, musel jsem se zabydlet v nižších frekvencích Země. Z toho důvodu jsem rozdělil své vědomí do dvou těl. Žiji současně zde a na vesmírné lodi ve vyšší frekvenci. Ve vyšších úrovních života jsem světelný cestovatel časem. To je tam normální, protože s boží energií je vše možné. Já i ostatní členové Galaktické Federace Světla jsme zde, abychom vám pomohli k rozvoji vašeho srdce a vědomí.

 

Nafilmoval jsem některé z našich vesmírných lodí a ukážu vám je v osmé části mých videí. Každý den dostávám emaily od lidí, kteří mě potkali na astrální rovině. Těší mě, když mi píšou, jak žijí životem plným světla poté, co shlédli má videa. To je láskyplná energie, kterou planeta Země potřebuje. Země je v energeticko-transformačním procesu a láska je klíčem k hladké transformaci. Nejvyšší pravdy jsou jednoduché, jasné a nekomplikované. Když posloucháte informace o vesmíru a mimozemšťanech, vždy zkoumejte svou duší a svým vyšším já, z jakého zdroje pocházejí a jakou energii mají.

 

Když se takovými informacemi zabýváte hodiny a unavují vás, je to proto, že ztrácíte energii. Takovéto informace nepochází ze světelného zdroje, ale od temné strany pokoušející se odvést vaši pozornost od toho, co je nejdůležitější:

 

Rozvoje vašeho srdce a spirituality.

 

Informace od bytostí plných světla vám dávají energii a cítíte se nabití, probuzení a silní. Duchovní lidé, kteří mají opravdovou zkušenost se světlem, hovoří s kvalitou lásky a citu ve svém hlase. A jejich aura je plná světla. Racionální lidé, kteří mají ve svých hlavách pouze informace, hovoří jako mašina, bez emocí či duchovní energie ve svém hlase.

 

Racionální pozemšťané přemýšlejí jako robot, a očekávají, že všechny vyšší záležitosti musí být komplikované. Zabývají se více negativními mimozemšťany, katastrofami, manipulacemi, proroctvími, falešnými příběhy z minulosti a méně duchovním rozvojem srdce. Tak se jimi nenechte rozptýlit. Světelné bytosti vysoké úrovně mluví krátce a přímo, sdělujíc vám, jak aktivovat lásku ve vašem srdci. Dáváme vám užitečné informace, které vám mohou pomoci rozvíjet spiritualitu. Sdělujeme pravdu jaká je, bez souzení kohokoli.

 

Negativní lidé nerozumí této boží jednoduchosti lásky a uráží a soudí pracovníky světla, protože neumí snášet energii lásky a pravdy.

 

Má láska je nad chápání těchto lidí. Nerozumí ji, protože nenaslouchají svému srdci. Naslouchají negativním astrálním bytostem, které jimi manipulují.

 

Se svou energií lásky jsem se několikrát ubránil před zlými šedými a reptiliánskými mimozemšťany a černými helikoptérami tajné světové vlády. Nemohou vystát frekvenci lásky. Nenechte se rozptylovat nebo mást negativními lidmi. Neplýtvejte svým časem na webových stránkách, na kterých se negativní lidé uráží hrubými, zlými výrazy a potom stále tvrdí, že jsou duchovní či inteligentní. Negativní energie, které tito lidé vytvářejí, poškozují vaše energetické pole a buňky vašeho těla a zůstáváte na nízké frekvenci, kde není láska ani světlo.

 

Pošlete jim lásku, odpusťte jim a poté vyhledávejte lidi s vědomím na vysoké úrovni. Pokud se spojíte s láskou existence, budete aktivovat spiritualitu a budete mít své vlastní spirituální zkušenosti. Potom budete mít opravdové vědomosti, aniž byste byli rozrušeni šílenstvím či zmatkem.

 

Pouze s láskou můžete rozpoznat lásku. S nenávistí a arogancí lásku nechápete a napadáte ji. Udržujte svou energii na vysoké láskyplné frekvenci. Odstraňte vše kolem sebe, co má negativní vibraci a co vám škodí. Straňte se negativních fanatických lidí, kteří neakceptují lásku.

 

Jsou ovládáni mnoha astrálními entitami nízké úrovně. Můžete to vidět v jejich auře.

 

Odstraňte negativní knihy o válkách, Šedých mimozemšťanech, Reptiliánech, únosech, odstraňte temné negativní plakáty a nahraďte je barevnými pozitivními plakáty. Odstraňte tmavé oblečení, nesledujte negativní filmy a neposlouchejte negativní hudbu s démonickými slovy. Udržujte svou duši a tělo bez nenávisti a jedu z kouření. To poškozuje vaši auru a vibrujete na nízké frekvenci a nemůžete dosáhnout světla vysokých dimenzí. S nízkou frekvencí můžete žít pouze v nižších dimenzích.

 

Pokud máte zlomenou nohu, nemůžete zlézt horu. Musíte se nejprve uzdravit. Pouze světlo může zůstat ve světle. Lidé, kteří nezvládnou schopnost milovat v tomto životě, dostanou šanci v příštím životě na jiné planetě.

 

To je přirozený způsob evoluce. Proces učení duše. Každý se rozhoduje za sebe jak rychle či pomalu se chce učit. Každý je zodpovědný za svůj vlastní život myšlením a konáním. Klíč k vyšším dimenzím je láska, frekvence lásky ve vašem srdci. Láska k vám samým, k ostatním a k přírodě. Láska je klíčem ke komunikaci se spirituálními mimozemšťany. Pokud uvidíte na obloze vesmírnou loď, pokuste se vycítit, jakou energii má. Pokud vysílá energii lásky, je to jedna z našich. Vnímáme každou myšlenku a každou emoci.

 

Pokud dojde na Zemi na čištění, Galaktická Federace Světla by evakuovala jinými loděmi. Protože ne každý má potřebnou frekvenci na to, aby mohl jít do světelných lodí. Takže máme také fyzické lodě s nižšími frekvencemi.

 

To je pouze možnost. Rádi bychom viděli hladkou transformaci. A mnoho lidí, kteří jsou manipulováni temnou stranou, chce radši chaotickou transformaci než hladkou.

 

Z toho důvodu jsou tito lidé rozzlobení, když slyší, že je zde mnoho variant budoucnosti. Pokud bude dostatek lidí vytvářet láskyplnou energii, bude transformace hladká. Ale pokud většina lidí vytvoří negativní energie, planeta projde hlubokým čištěním. A pouze spirituální lidé budou připraveni. Proto je důležité mít vědomí na vysoké úrovni, aby byl člověk připraven na každou situaci.

 

 

Sdělení - video č. 8

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Vše je energie. Energie je příčinou všeho. Vše co vidíte ve fyzické realitě je pouze zhuštěný stav kosmické energie. S nízkou frekvencí to vypadá jako fyzická forma. A s vyšší frekvencí to vypadá jako světlo nebo je to neviditelné. Stejný princip využíváme s našimi světelnými loděmi.

Naše lodě nejsou pouze objekty, mají vědomí, protože létáme s Boží energií. S touto Boží energií můžeme ve vteřině přiletět kamkoli ve vesmíru. Můžeme se zjevovat v jakýchkoli možných formách. Jako krystal, mrak, světlo, letadlo, transparentní či neviditelní. Navštívil jsem mnoho míst na Zemi a všude jsem pozoroval naše vesmírné lodě.

 

V roce 2005 jsem v Německu pořídil obrázek vesmírné lodi, která byla v transparentním stavu. V roce 2000 jsem byl se skupinou v Porto Ricu a tato loď se vznášela nad námi. V roce 2002 jsem měl skupinu v Rakousku a jedné noci se zjevilo mnoho světelných lodí a já jsem jednu z nich nafilmoval. V roce 1995 jsem měl kontakt se svou světelnou rodinou a svým vyšším já. V roce 2003 jsem nafilmoval jednu z mých světelných lodí v Avebury v Anglii. Pouze mimozemšťané, kteří slouží světlu, mohou létat se spirituální energií. Pohybující se hvězda Betléma byla pouze jednou z našich světelných lodí. Pokaždé, když Bible říká něco o mraku se zvuky uvnitř, byla to naše loď maskovaná jako mrak, aby nevyvolala mezi lidmi paniku.

 

My jsme ti andělé popsaní ve vaší Bibli. Převážně Plejáďané a Venušané. Lidé jako Mojžíš, Eliáš nebo Ezekiel nebyli proroci, ale pouze lidé, kteří s námi měli kontakty. Světlo našich lodí není světlo technické, je to světlo duchovní. Naše lodě vyzařují lásku. Takto můžete rozlišit naše lodě od lodí temné strany. Abyste mohli naše lodě vidět, museli jsme snížit naši frekvenci.

 

Lodě temné strany mají technické světlo jako auto a mohou dělat technické věci, které z pohledu pozemských lidí vypadají jako zázraky. Umí vytvořit falešné zázraky vytvořením 3D hologramů a manipulováním hmoty, takže lidé věří náboženstvím a zůstávají nevyvinutí.

 

Ale pokud máte duchovní uvědomění, nikdo vás nemůže ošálit, protože vidíte energie, které jsou za tím. Pokud jste spojeni s láskou existence, uvidíte opravdové zázraky. Pokud používáte frekvenci lásky kosmické energie, můžete transformovat fyzickou realitu kolem sebe jak vám ukázal náš vesmírný bratr Ježíš před 2000 lety. A on nebyl jediný. On nebyl jediným učitelem, kterého jsme vám poslali.

 

Ve všech dobách byli na Zemi spirituální učitelé od nás. Pravý spirituální mistr vám vždy říká, jak se můžete stát mistrem také. A nechce být uctíván. Na našich lodích je mnoho spirituálních mistrů. Jsou zde duše, které mají více zkušeností a svou moudrostí pomáhají ostatním. A tito spirituální mistři nejsou na Zemi známí. Učení nikdy nekončí. I v nejvyšších dimenzích se musíte něco naučit. V souvislosti s tím, jak se frekvence na Zemi zvyšují, budete pociťovat změny ve svém fyzickém a emocionálním těle. Ze začátku se vaše tělo zbaví všech rušivých energií. V tomto čase se vám bude chtít hodně spát. Později ucítíte ve svém těle více energie a budete potřebovat spát méně. Světelné tělo bude aktivováno.

 

Občas uslyšíte ve své blízkosti zvuky, protože se vaše tělo bude přizpůsobovat vyšším frekvencím. Šišinka mezi vašima očima bude stimulována a začnete vidět éterickou energii. Budete si přát mít zdravé tělo, abyste udrželi tuto vyšší frekvenci. Všechny nevyřešené bloky v emocionálním těle vystoupí na povrch, takže se budete moci zbavit veškerého balastu. Spirituální lidé to umí rozpoznat a proto se vyvíjí rychleji. Lidé s egem to nerozpoznávají, chtějí si udržet své ego a masky, zůstávají arogantní a napadají spirituální lidi.

 

Když budete vibrovat na vyšší úrovni, uvidíte kolem sebe změny. Falešní lidé odejdou nebo vás budou napadat, protože se jejich ego bojí Božího světla pravdy. S vyšší frekvencí lásky v těle, začínáte být intuitivní a nasloucháte svému vyššímu já a ne svému nižšímu já. Věnujte pozornost svému myšlení, jednání a svým činům. Používáte kvality své duše: skutečnou lásku, moudrost, krásu, radost a skutečnou inteligenci. Vibrace lásky otevírají cestu k vyšším vědomostem.

 

Světlo a láska jsou klíče do vyšších dimenzí. Ne intelektuální data ve vaší hlavě. Žít spirituálně ve vašem denním životě. Ne o tom pouze číst. Vědomosti bez lásky jsou prázdné a limitované.

Spirituální světlo má uvědomění. Má informace z vyšších dimenzí. Takže je pořád důležité používat světlo ve vašich meditacích. A můžete toto světlo kvalitně nabíjet.

 

Tady je malá meditace, kterou můžete vždy použít:

 

Vytvořte silou svých myšlenek světlou barvu, která propojí vaše tělo s vesmírem.

 

Když se nadechnete, přitáhněte si energii vesmíru dolů do svého těla a nabijte světlo těmito slovy:

 

Láska vesmíru

Moudrost vesmíru

Vědomosti vesmíru

 

Dobijte se těmito energiemi a pociťte sílu, kterou mají.

 

Buďte jedním s kosmickou energií.

Staňte se světlem.

Staňte se láskou.

 

Láska je řešení na všechno.

 

Smyslem života je mít lásku ve svém srdci.

 

 

Sdělení - video č. 9

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje ze světelných dimenzí Plejád. Ve všech mých zprávách jsem říkal, jak je důležité rozvíjet spiritualitu, aby byla vytvářena světelná energie. Země potřebuje energii plnou světla k eliminaci všech negativních energií. V této vyšší frekvenci nemůže existovat žádná negativní energie. Z toho důvodu se tomu temní vládci světové vlády pokoušejí zamezit.

 

Oni tu jen tak nesedí a nekoukají. Mají plány.

 

A jedním z jejich plánů je vyrobit extrémní chaos a jedině opravdový duchovní člověk s duchovní energií vyšší úrovně by pak zachoval čistou mysl. Nyní vám povím o jednom z jejich velkých plánů o kterém doufám, že se nikdy nestane, protože chtějí zabránit transformaci a přechytračit vás.

 

Jak někteří pozemšťané vědí, temní vládci zatajovali po mnoho generací realitu mimozemšťanů a jejich kontakty s nimi a svědky zabili nebo je zesměšňovali. Ale protože nyní existuje stále více lidí, kteří mají sami zkušenosti s mimozemšťany a viděli mnoho kosmických lodí, nemohou toto téma udržet tak tajné jak chtějí.

 

Proto mají nyní jiný plán.

Mají plán použít své loutky TV-politiky, aby oficiálně připustili, že mimozemšťané existují a že s nimi spolupracují. Temná vláda poskytuje pouze informace, které jsou v jejich zájmu. Pokusí se skrz mediální kampaň představit se jako hrdinové, tak, jak to dělali vždy, aby si přikrášlili image na veřejnosti a zároveň vám sdělí pouze malé, nedůležité pravdy skrývajíc své skutečné motivy. Řeknou, že to bylo udržováno v tajnosti, protože veřejnost nebyla připravena na tento druh informací. Že by se obávali masové paniky. To je důvod, proč slýcháváte takovýto druh povídání ve filmech.

 

Jsou do filmů zabudovány za účelem ovlivňovat lidi psychologicky. Samozřejmě, téma únosů zapírají. Po dlouhých diskuzích na toto téma mají v plánu představit veřejnosti negativní mimozemšťany, se kterými jsou v kontaktu, jako údajně laskavé humanoidy, kteří tu jsou proto, aby lidstvu pomohli. A samozřejmě to chtějí prezentovat jako velkou televizní událost, proto takovéto scénáře vestavěli do mnoha filmů, aby na to byli pozemšťané mentálně připraveni. To je čas, kdy by měl zazvonit váš alarm. Protože světla-plní duchovní mimozemšťané Federace světla s temnými vládami Země nespolupracují, protože naše výpomoc je již desetiletí odmítána.

 

Vlády nás odmítly, protože by neobdržely žádné technologie či zbraně, nýbrž pouze duchovní pomoc, dokud by nebyly dostatečně spirituální pro technologii vyšší úrovně. Pozemské vlády spolupracují pouze s negativními mimozemšťany a jejich jediným cílem je zesílit kontrolu a zotročení pozemšťanů. Poté, co si pozemšťané na mimozemšťany zvyknou, chtějí pozemské vlády učinit reklamu k zesílení kontrolních technologií jako jsou např. čipy pod kůži.

 

To bude samozřejmě přikrášlováno, aby na to pozemšťané přistoupili dobrovolně, tak jako to již udělali s vakcínami a kontrolními kamerami. Budete pak stále poslouchat: "Je to pro vaše vlastní dobro, pro vaše bezpečí" a tak dále. A jako vždy budou ukazovány některé rozhovory se zaplacenými lidmi k dosvědčení toho, jak důležité tyto čipy jsou. Současně chtějí pokračovat v organizování teroristických útoků, aby mohli vyhlásit národní výjimečný stav pro to, aby mohli více používat armádu. Nezapomeňte, že vždy vytvoří nějaký problém, aby mohli později vypadat jako zachránci, když lidé zoufale žádají o pomoc.

 

Později mají v plánu říci, že existují ještě lepší mimozemšťané a budou vám chtít prezentovat Šedé a Reptiliány. Ty, kteří Zemi udržují po tisíce let v otroctví. Potom vám řeknou, že si nemáte všímat jejich vzhledu, nýbrž jejich údajné lásky k lidstvu. Nezapomínejte, že tyto bytosti mají technologie, které jsou milióny let před těmi vašimi jako např. 3-D hologramy a budou je používat, aby lidem demonstrovali údajné zázraky.

 

Kromě toho mají také mentální schopnosti vás paralyzovat. Vím to, protože jsem se s oběma druhy už potkal a zkoušeli to na mě použít. A pouze se svojí světelnou energií jsem je dokázal zahnat. Vyléčí nemoci, aby přetáhli lidi na svou stranu, ale samozřejmě vám neřeknou, že oni sami všechny nemoci vytvořili, aby potom vypadali jako zachránci v nouzi. Celé jejich představení bude mít jediný účel - demonstrovat jejich moc a psychologicky lidem sdělit, že oni jsou ti vládci. A chtějí být oslavováni. Povahou Reptiliánů je klamat, aby masy nepoznaly, co mají v plánu. Temná strana hodlá za pomoci technologií vytvářet přírodní katastrofy, aby vyvolala paniku, strach a chaos.

 

Potom chtějí říci, že má přijít konec světa a že Země bude zničena. To je také důvod, proč vám neustále ukazují katastrofické filmy. Tak nechávají strach lidí poskytnout jejich plánu ještě více energie. A lidé, kteří jsou vyděšení a zoufalí, přijmou vše co je jim nabízeno. Vlády vám plánují říci, že můžete přežít pouze, když opustíte Zemi kosmickými loděmi mimozemšťanů. A ty, kteří odmítnou, budou chtít donutit za použití armády.

 

Proto vás varuji, nenechejte si nikdy implantovat čip i kdyby tomu vlády dělali reklamu.

 

Ti, kteří poletí s Reptiliány, si příliš pozdě uvědomí, že je to past, protože budou využiti jako otroci nebo v experimentech nebo jako potrava. Reptiliáni to dělají už milióny let a pokládají všechny planety za svůj majetek a zdroj potravy.

 

Pouze duchovní lidé by pak byli schopni vycítit, že něco není v pořádku. Současně chce temná vláda udělat kampaň proti dobrým mimozemšťanům a budou nás označovat za negativní vetřelce. Vidíte tedy, proč ve všech svých zprávách říkám, jak je důležité rozvíjet spiritualitu. Pouze duchovní lidé potom budou schopni rozlišit světlo a temnotu.

 

Pouze pozitivní kolektivní vědomí lásky může zastavit plán temné strany. Pokud by mělo dostatek lidí energii lásky, vědomí masy by zažilo pozitivní změnu a transformace Země by byla hladká. Pozemšťané se musejí rozhodnout, jaký druh budoucnosti chtějí. Řekl jsem vám, láska je ten klíč.

 

Dobří mimozemšťané vyzařují duchovní energii lásky ze svého těla i ze svých vesmírných lodí.

Pokud z mimozemšťanů necítíte lásku, měli byste se od nich vzdálit. My z Federace světla se budeme také zjevovat, ale velmi odlišným způsobem. Mimozemšťané světla by vás nikdy k ničemu nenutili a vy máte na výběr přijmout naši lásku a pomoc anebo nikoli. Respektujeme svobodnou vůli.

 

Každá duše se nyní musí rozhodnout, zda chce jít cestou světla anebo ne. Všichni ti, kteří mají duchovní povědomí, nás nebudou mít problém poznat a vycítit. Ale ti, kteří ničí svoji auru a energii drogami a nenávistí, budou mít problém vydržet naše vysoké energie lásky a budou mít dokonce strach. Temná strana počítá se strachem a s temnými myšlenkami lidí, kteří jsou stále udržováni v nízkých vibracích. Aniž by o tom věděli, přispívají tyto duše k chaosu kolem sebe.

Mohu pouze stále dokola opakovat, staňte se pravými pracovníky světla, protože pouze pokud máte ve své auře silné světlo, můžeme transformovat svět pozitivně.

 

Udržujte své tělo bez jakýchkoli drog, jedů či negativních emocí, neboť ony způsobují, že je vaše energie slabá.

 

Se slabou energií nemůžete ničeho dosáhnout a jste ovlivňováni temnými energiemi a podporujete plán temné strany. Láska je největší síla s největší světelnou energií. A jedině zdravé vědomí ve zdravém těle může nést tuto energii vysoké úrovně a efektivně ji použít k transformaci reality.

 

 

Sdělení - video č. 10

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, tady je Alaje z Plejád. Budoucnost planety Země není fixní, je flexibilní. Neustále se mění. Každý řídí svůj život a kurz celé planety. V závislosti na energiích svých myšlenek, emocí a činů, které každý vytváří. Takto funguje vesmír. Všichni jsme součástí vědomí a energetického systému nazvaného existence nebo Bůh a všichni jsme spojeni spirituální kosmickou energií.

 

V tomto systému vše ovlivňuje vše. I když to nevidíte. I když tomu nevěříte. Pokud někomu nebo něčemu ublížíte, ubližujete sami sobě. Pokud děláte pro ostatní dobré věci, vytváříte dobrou energii taky pro sebe. Většina lidí na Zemi ztratila cestu světla. A myslí si, že šílenství je normální. Vytváří špatné energie, protože se nenaučili používat lásku a protože jsou manipulováni negativními energiemi. Příliš mnoho lidí je manipulováno temnými silami a to vede k nepříjemné budoucnosti planety Země.

 

Je tu příliš nenávisti, agresivity, násilí, kouření, plýtvání, přehánění konzumu a manipulace lidí a přírody. Takže oslovuji všechny pracovníky světla a láskyplné lidi, aby udělali následující světelnou práci k vyléčení planety Země od veškeré negativity. Vezměme volant do svých rukou a navigujme budoucnost do světla. Pozemské lidstvo musí najít zpět cestu světla. Dejme všem nesprávně směřujícím duším šanci nalézt poprvé v jejich životě lásku a zabraňme katastrofě.

Naplňte se kosmickým světlem a pošlete ho Zemi.

 

Použijte následující afirmace:

 

Silou kosmického světla a lásky čistím planetu Zemi od všech zlých energií, veškeré nenávisti, veškeré agresivity, veškerého potlačování, veškerého násilí, všech válek, veškeré armády a všech zbraní. Všichni agresivní lidé ucítí lásku ve svém srdci a půjdou cestou světla.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od konzumního šílenství, soutěživého myšlení a plýtvání zdroji a energií. Všichni lidé za Zemi se osvobodí ze všech ekonomických otroctví. Všichni lidé za Zemi budou mít dostatek jídla a kde bydlet.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech skrytých společností, všech negativních politiků, všech zlých mimozemšťanů, všech iluminátů a všech chamtivých lidí.

 

Všechny zlé věci, které vytvořili, vyhořívají.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od násilí na zvířatech, vězení pro zvířata a od průmyslové mafie. Zabíjení tvoří nejhorší negativní karmu. Země musí čistit tyto zlé energie povodněmi, tsunami, hurikány a zemětřeseními. Lidé na Zemi se musí naučit, že vše je propojeno energií. Vše, co uděláte někomu jinému nebo přírodě, se vrací. To je vesmírný zákon příčiny a následku.

 

Ovoce a zelenina mají ušlechtilejší energii. Jedení zvířat udržuje vaší energii na nízké zvířecí vibraci. A navíc, jíte energii strachu ze smrti zabitých zvířat. Takže, pokud chcete být v souladu s ušlechtilými energiemi transformace, musíte přestat jíst mrtvoly. Lidé na Zemi se musí naučit respektovat přírodu a být s ní v souladu. Pouze potom získáte bohatství přírody. Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech jedů a chorob. Vzduch, voda, půda, lidé a zvířata jsou bez jakýchkoli toxinů.

 

Všichni nemocní lidé jsou uzdraveni. Všichni kuřáci a alkoholici najdou sebelásku a přestanou ubližovat sobě i ostatním.

 

Silou kosmického světla, čistím čakerní body všech lidí. DNA všech lidí je uzdravena a funguje správně. Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech náboženství, sekt, předsudků a pověrčivosti. Stáli životy miliony lidí a zablokovali rozvoj vědomí a vědy.

 

Lidé na Zemi najdou pravé napojení na existenci:

 

Kosmické centrální vědomí. Zdroj všeho.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od veškeré nevědomosti, veškerého šílenství, veškeré arogance a veškeré bezradnosti.

 

Každý bude schopný léčit všechna zablokování a nevyléčené karmické záležitosti.

Každý bude mít vyšší úroveň vědomí.

Každý bude mít univerzální vědomosti.

Každý bude spirituální.

Každý uvidí světlo.

Každý bude ve svém srdci aktivovat lásku.

Když jednou zažijete opravdovou kosmickou lásku, změní vás to navždy.

S energiemi lásky jste připraveni na ušlechtilejší energie transformačního procesu.

Láska je energie kosmického centrálního vědomí.

 

Láska je řešení na všechno.

 

 

Sdělení - video č. 11

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje z Plejád. Před 12 000 lety žilo na Zemi mnoho různých mimozemšťanů s různou barvou pleti. Měli mnoho atomových válek, zneužívali energii, ničili přírodu a proto se změnily magnetické póly Země a kontinent Atlantida se potopil do Atlantského oceánu.

 

Potom mimozemšťané opustili planetu. Radioaktivita těchto válek způsobila mutaci lidí. Byla snížena délka života, inteligence i množství vzpomínek a lidé žili v divokých kmenech. Za stovky let mimozemšťané opět navštěvovali Zemi. Někteří byli laskaví a někteří byli negativní.

Ti laskaví učili lidi kosmické zákony. Po celém tomto čase, pouze nemnoho následovníků starověkých civilizací stále pamatuje naše spirituální učení. Fanatická náboženství a tajné spolky zabili miliony těchto následovníků v posledních 600 letech. Ale tito se stále snaží naučit moderní pozemšťany, "mladší bratry", jak žít v harmonii s přírodou. Protože když zničíte přírodu, zničíte sebe.

 

Vše je spojeno se vším.

 

Kogiové (Kolumbie) : "Já jsem zde, my všichni jsme zde, abychom předali varování". Hovořím ve jménu nás všech. Odesílám zprávu všem "mladším bratrům" (moderní civilizaci). A řeknu to takovým způsobem, aby by mi rozuměli. Ne pouze zprávu k lidem, kteří přišli a na všechna místa odkud přišli. Ne pouze k lidem, kteří přišli. Chci, aby celý svět slyšel toto varování, které k vám promlouváme. "Velká matka" (spirituální energie Země) řekla. Řekla skrze správně a špatně. A my jsme pořád nevzdali žití způsobem, který nás naučila.Pamatujeme si na její učení a podle něho žijeme. "Velká matka" řekla a řekla "Velká matka" nám dala, co jsme k životu potřebovali a její učení jsme do dnešního dne nezapomněli.

 

My všichni podle toho stále žijeme. Ale nyní vyndávám srdce "matky". Oni kopou v podzemí a vyřezávají její játra, její střeva. "Matka" je rozřezávána na kousky. Dělali to už od jejich prvního vylodění. Velká matka má také ústa, oči a uši. Vyřezávají její oči a uši. Pokud ztratíme oko, budeme smutní. "Matka" je také smutná a skončí a svět skončí, pokud nezastavíte kopání a kopání.

 

Nyní posílám tuto zprávu a ptám se, myslí si, když toto poslouchají, že to jsme my "starší bratři", kteří všechno zničili ?

 

Vím, že takto nepřemýšlí. Chci nějak poradit, říct "mladšímu bratrovi" skutečnou pravdu. Když budou takto pokračovat a okamžitě nezmění své způsoby, uvidí co se stane. Uvidí co se stane.

Nevím, kdy skončí svět, ale zničí ho jejich drancování.

 

Vzali si tak moc. Vzali si strážce Slunce a hvězd, svět zčerná. Pečujeme o přírodu. My jsme "mámy" a děláme to zde a my "mámy" vidíme, jak ji zabíjíte tím co děláte.

 

My už nemůžeme déle napravovat svět - vy musíte !

 

"Mámy" nás chtějí poučit o tom, jak byl svět vytvořen.

 

Říkají, že mrzačíme svět, protože "velkou matku" nepamatujeme. Ona není vzdálený Bůh, ona je mysl v přírodě. Na začátku "velká matka" rozdělila Zemi. Poslala vás daleko, daleko, daleko

a na toto místo, na toto místo poslala nás. Poté opět přišel "mladší bratr" zpět na tuto stranu světa. Přišel opět zpět. A začal ničit, začal nás zabíjet.

 

Lidé potřebují vodu. Musí mít vodu k žití. Země je stejná. Kdysi to bylo perfektní, ale nyní je slabá a chorá. Zvířata umírají. Stromy usychají, stávají se nemocnými. A když se objeví nové nemoci, nebude pro ně žádný lék či medicína. A důvodem je, že "mladší bratr" se neustále proviňuje proti fundamentálním principům. Vrtání, těžba, těžba ropy, minerálů, rozebírají svět!

To ničí veškerý pořádek a poškozuje to svět. BBC, řekněte "mladšímu bratrovi": Otevři svoje oči !

 

Poslechněte si celou historii "mam" a naučte se, jak se věci skutečně mají. Musíme tyto věci vysvětlit. Neměli bychom vyhrožovat ani nadávat. Ale je dobře, že mluvíme. Musíme jim ukázat, jak pracujeme, jak vyjadřujeme "velké matce" uznání, aby věděli, že jsme zde a pracujeme také pro "mladšího bratra".

 

"Mámy" nepracují pouze pro Kogie, ale pro všechny lidi na světě.

"Mámy" se nezlobí, dokonce ani na "mladšího bratra", ačkoli jim ublížil.

"Mámy" pečují o "mladšího bratra" a "staršího bratra",

zvířata, rostliny a vše co je přírodní.

 

Protože "mámy" mají povinnost starat se o budoucnost všech druhů tvorů a všech druhů lidí.

Měli jsme zlatá vřetena, předtím... předtím než nám je "mladší bratr" vzal.

 

Moře, o kterém si indiáni myslí, že z něj pochází veškerý život, je udržovalo oddělené od evropských železných království. Ale moře přineslo lodě.

 

Ty se vylodily v roce 1514 a jejich velitel měl dokument, který na pláži přečetl nahlas: Ujišťuji vás, že s pomocí Boha s vámi budu válčit na každém místě a všemi způsoby, které umím a podmaním si vás a vezmu vaše lidi, vaše ženy a vaše děti a udělám z nich otroky, vezmu vaše zboží a způsobím vám všechny zla a újmy.

 

Lidé v celé této zemi žili v míru. My "starší bratr" jsme neměli s "mladším bratrem" vůbec žádné problémy. Vždy v míru... v míru...  v míru... Tak to bylo. A pak přišel. "Mladší bratr" přišel a začal nás zabíjet a ničit. Pronásledoval nás psy a my jsme byli vyděšení a lidé nevěděli co dělat, jen utíkali kamkoli mohli. Tak to bylo. Vyvážený systém života se v Sieře zhroutil.

 

Desítky tisíc uprchlíků uteklo do hor. Většina zemřela hlady. Žili jsme v míru v celé této zemi, a já se sám sebe nyní ptám, jak sem mohli přijít, jak mohli udělat tuto hroznou věc ? Přinutili nás utéct a schovat se, utekli jsme do hor. Byli jsme vyděšeni jejich psy a jejich zbraněmi. A oni nás pronásledovali a pronásledovali a pronásledovali a ukradli naši zemi. A když přemýšlím, že nás sem jenom přišli zabít... zničit. Ne, ne, ne, ne. To je neuvěřitelné. Okradli nás. Vzali si naší zemi, aby zde mohli žít.

 

Nebylo to tak ?

 

Mívali jsme zlaté luky pro věštění, zlatá čísla, zlatá orákula, všechny tyto věci. Předpovídali jsme se zlatem. Měli jsme mnoho věcí. "Mladší bratr" si to všechno vzal. Nyní jsme ve smutku a slabí. Vidíme, že Země chátrá. Ztrácí svou sílu kvůli vaší chamtivosti. Berete si ze Země zlato a všechny minerály. Protože si berete ze Země tolik zemního plynu a minerálů, Země slábne. Tady kolem je žluto, mělo by to být zelené. Tato malá křoví dříve pokrývala celou oblast. Nyní hynou. Voda je pryč. Hory vysychají. Dříve zde býval sníh viditelný všude kolem. Nyní sníh velmi rychle mizí. Když Kogiové hovoří o tom, že "Srdce světa umírá", co je děsí, je smrt tohoto území. Protože když to zahyne, vše pod ním, co je na něm závislé, bude muset zahynout. To je to co myslí, když říkají, že vědí, že když něco neuděláme, svět končí. Vědomí pozemšťanů se musí změnit, aby se předešlo přírodním katastrofám. V mých videích (díl 4 a 10) můžete nalézt meditace pro dělání této nutné energetické práce.

 

 

Sdělení - video č. 12

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje ze světelných dimenzí plejádského hvězdného systému. Alaje je mé plejádské jméno a nemá nic společného s čímkoli na Zemi. Planeta Země je v procesu transformace, aby se dostala do vyšší dimenze na vyšší frekvenci a vibraci. Aby toho mohla dosáhnout, musí být planeta zbavena negativních energií. Je čas, aby pozemšťané začali přemýšlet o léčení planety.

 

Je čas použít opravdovou lásku. Pro vás, pro ostatní a pro přírodu. Změna se musí odehrát v srdci, aby energie mohla mít vliv na vnější svět. Je to lekce, kterou musí pozemšťané zvládnout, aby se mohli dostat na vyšší úroveň vývoje. Použití pravé lásky. Pravá láska je řešení na všechno. Příčinou všeho v životě je energie. Vše je manifestovaná energie. Každá myšlenka a každá emoce vytváří světlo, které můžete vidět na venek.

 

Tak dlouho jak bude většina lidí vytvářet nenávist, aroganci, strach, ego, chamtivost, podvody

a oslavovat násilí a zvrácenost, jednat v rozporu s univerzálními zákony existence, v rozporu s láskou, což samozřejmě vede k vlastnímu utrpení, braní drog a kriminálnímu chování.

 

A příroda, existence se pokusí uzdravit tyto destruktivní energie povodněmi, zemětřeseními, vulkány a bouřemi. Tak dlouho jak velké společnosti ničí planetu Zemi nadměrným vykořisťováním pouze za účelem jejich vlastního zisku, vytvářejí katastrofy životního prostředí a negativní karmu, a budou tlačit miliony lidí do utrpení, destrukce, hladovění, chudoby a chorob. Tak dlouho, jak na Zemi existují peníze, byste je měli používat moudře pro spirituální účely, abyste poskytli všem lidem na planetě jídlo, přístřeší a znalosti vesmíru.

 

A ne financovat cigarety, zbraně, politické pořady a sportovní stadióny. Tajná vláda, která řídí planetu, utratila bilióny peněz na to, aby udržela populaci nevědomou s cigaretami a primitivními sportovními událostmi, zápasy v arénách s moderními gladiátory jako před tisíci lety, aby zachovali lidi rozdělené ve státech podvědomě mající myšlenky nenávisti směrem k ostatním lidem.

 

Zatímco v pozadí mohou pokračovat s temnými projekty ve skrytých podzemních základnách, aby vás udrželi jako otroky. Pokud chcete odstranit všechny tyto negativní energie, musí být vyléčeny na energetické úrovni v příčině. Pouze pokud jsou energie na Zemi oproštěny od negativity, můžete vytvořit světelnou realitu jako na jiných planetách. Nejsilnější léčivá síla pro to je kosmická energie lásky. Mnoho světelných pracovníků a mimozemšťanů se inkarnovalo na Zemi za účelem pomoci v transformaci planety.

 

Působí jako kanál kosmického světla existence, k neutralizaci negativních energií a pomoci těm, kteří jsou v tomto životě připraveni stát se uvědomělými a porozumět existenci. Pouze přátelští lidé jsou schopni rozeznat pracovníky světla. My pracovníci světla nemáme nic společného s jakýmikoli organizacemi či systémy víry na Zemi.

Používáme světlo Zdroje, energii stvoření. Když dělám svou světelnou energetickou práci sám či se skupinami, často používám energetická místa jako jsou starověké kamenné kruhy, hory, pyramidy nebo kruhy v obilí k zesílení energie lásky skupiny.

 

Tato silná energie je skrze morfogenetické pole rozprostírána po celé planetě. A pozvedává globální uvědomění, protože vše je propojeno energií. Čím více lidí by používalo sílu spirituálního světla, tím rychleji byste mohli zbavit planetu nenávisti a nevědomosti, předcházet přírodním katastrofám a zablokovat tajnou vládu.

 

Po mnoho let jsem vedl skupiny na silových místech ke konání skutečné světelné práce. V červnu 2010 jsme navštívili energetická místa v Anglii. Tady můžete vidět kamenný kruh Rollright. Použili jsme kosmickou energii přírody k léčení planety. Toto kosmické světlo nemá nic společného se škodlivými náboženstvími či ostatními pověrami. Je to světlo existence. Vše a každý je jeho součástí. Ale záleží na tom, jak používáte tuto energii. Většina pozemšťanů ztratila své napojení na Zdroj, protože vytváří nenávist nebo žije z nevědomosti v rozporu s přírodními zákony.

 

Tady jsme v Glastonbury a mé světelné lodě nás neustále doprovází maskované jako mrak nebo neviditelné. Pokud potkáte pracovníka světla nebo navštívíte energetická místa, měli byste si být vědomi, že kosmická energie vysoké úrovně, kterou vyzařují, začne čistit vaší energii od jakýchkoli negativních energií. Pokud má někdo nevyléčené blokující vzory, negativní programy, negativní charakterové vlastnosti, pokud je někdo posedlý, pokud je někdo závislý na kouření a alkoholu, všechny tyto negativní energie vyjdou na povrch, takže se tito lidé mohou vyléčit. Ti, kteří to nepoznají, budou buď napadat a obviňovat pracovníky světla nebo jiné lidi. Inteligentní osoba bude vítat energii lásky a bude ji moudře využívat. Uvědomělá osoba zná princip příčiny a následku a zvyšuje svou spirituální úroveň, aby se stala vědomým tvůrcem příčiny.

 

Pravý pracovníci světla vědí, že každá příčina má důsledek a že každý důsledek má svou příčinu. I spirituální mimozemšťané, kteří nejsou inkarnováni na Zemi, pomáhají v transformaci Země a vašeho vědomí. Někdy komunikují skrze univerzální jazyk tajné geometrie, aby stimulovali a energeticky léčili planetu a vás.

 

Tady jsme v kruhu v obilí v Silbury Hill. Někteří mimozemšťané vytvořili symboly svými loděmi za použití kosmické energie. Někteří z vyšších jemnohmotných dimenzí je vytvořili pouze ve svých myslích a použili plazmové balóny světla. Některé piktogramy v obilí pochází dokonce z vědomí samotné Země. Abyste mohli porozumět tomuto jazyku, musíte použít svou duši jako překladač. Musíte cítit energii kruhů v obilí a obdržet informaci uvnitř sebe sama. A pokud vybudujete silnou energii světla, může se stát, že temná strana vyšle černou helikoptéru prozkoumat tuto energii.

 

Mají tajnou technologii pro detekci energií na Zemi. Pokud vejdete dovnitř pravého kruhu v obilí vytvořeného spirituálními mimozemšťany za použití kosmické energie, měli byste odtud sníst nějaká zrna, aby informace a energie v nich obsažená mohla mít silný vliv na vaše tělo a vědomí. Tyto kruhy v obilí odpovídají tajné geometrii vašeho energetického těla a aktivují vaše uvědomění a citlivost na vyšší frekvence.

 

Když jsme vešli do kruhu v obilí v Old Sarum, zůstali jsme tam do pozdní noci a po naší láskyplné meditaci pro planetu Zemi, se pro nás zjevilo mnoho světelných lodí, které nám dávaly světelné signály. Některé kruhy v obilí jsou vytvořeny za účelem změny vašeho vědomí a energie a zrychlení vašeho osobního vývoje. Jeden z takových kruhů v obilí byl ten ve Wiltonu.

Tento piktogram v kukuřici ukazuje otáčející se kolo, které symbolizuje otáčející se kola uvnitř vás, vaše čakry.

 

Takže když si sednete dovnitř tohoto kruhu v obilí, musíte meditovat a vizualizovat si, že se kruh v obilí otáčí. To začne otáčet vaše čakry a aktivovat pro vás více spirituálního uvědomění.

S vyšším spirituálním uvědoměním jsme schopni vysílat a aktivovat vyšší vizi lásky a uvědomění v ostatních. Nyní je důležité konat světelnou práci kdekoli na planetě za účelem vyčištění veškerých negativních energií. Zbavte planetu chorob, úpadku a egocentrické nevědomosti.

 

Zbavte planetu armád, náboženství, pověr, lží, skrytých spolků a politiků. Pomozte pozemšťanům poznat smysl života. Smyslem života je aktivovat skutečnou lásku v srdci a rozvíjet vědomí. Vyšlete energii lásky a pozemská společnost se stane spirituální a uvědomělá.

Žádejte kosmické vědomí o podporu a nechte tuto energii pracovat skrze vás. Buďte kanálem lásky.

 

 

Sdělení - video č. 13

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, já jsem Alaje ze světelných dimenzí plejádského hvězdného systému. V červenci 2010 jsem navštívil kruh v obilí v Německu a tímto filmem vám chci přiblížit nádherné kosmické energie, které jsem tam zažil.

 

Jak jsem řekl ve svých filmech, vše v existenci je vytvořeno kosmickou energií. Jemnohmotné energie jsou příčinou všeho v životě. Myšlenek, nápadů, pocitů, nemocí, předmětů, barev, hudby a tvarů. Vše pochází z úrovně jemnohmotné energie a zjevuje se v mnoha manifestacích.

Proto je vše propojeno. Tato duchovní energie je vědomí existence, ze kterého existuje vše. Z toho důvodu tato spirituální energie prochází vším i filmy či obrázky. Ve všech mých filmech je energie vysoké spirituální úrovně, kterou můžete vědomě cítit jen tehdy, když jste otevřeni energii lásky a neblokuje vás ani nenávist ani žárlivost.

 

Když jsem vstoupil do tohoto kruhu v obilí, byla atmosféra naplněna láskou a harmonií. Mohl jsem cítit kosmickou energii, která byla použita mými hvězdnými přáteli k vytvoření tohoto pole. Vroucí, zlatá barva pole měla blahodárný dopad na tělo a mysl a posilovala energii lásky.

Cítil jsem, že energie pole pomáhá k napojení se na své vyšší já. Proto tento piktogram zobrazuje dvě propojená Slunce. Velké Slunce symbolizuje vyšší já a malé Slunce symbolizuje pozemské já. Obě jsou sjednocena v tomto poli a vytváří větší spirituální světlo. A se silnou energií světla jsou spirituální mimozemšťané vždy v blízkosti. Vesmírné lodě mé hvězdné rodiny jsou vždy blízko mě. Láska je klíčem ke komunikaci se spirituálními mimozemšťany.

Láska je to nejdůležitější v existenci.

 

Protože bez lásky se nemůžete dále rozvíjet.

 

Kosmická energie se pohybuje v existenci vždy ve formě spirály. V pravých kruzích v obilí vytvořených z kosmické energie můžete vidět, že stébla tvoří energetický vír. Formu spirály můžete nalézt v přírodě v mnoha dalších případech jako jsou mušle, slunečnice či šneci. Všechny starověké kultury si byly vědomy, že se kosmická energie pohybuje ve formě spirály. Proto můžeme vidět spirálu vytesánu do kamenů, namalovánu na předmětech či vytvarovánu ve špercích.

 

Na lidech můžete vidět tento tvar spirály na konci prstů nebo na vrcholu hlavy, protože tudy kosmická energie proudí dovnitř i ven. Z toho důvodu v horní části hlavy rostou vlasy ve formě spirály. A i molekulární struktura vlasů je vytvořena spirálovitě. Vaše vlasy jsou anténami pro kosmickou energii. Rostliny jsou vlasy planety a jsou také anténami pro kosmickou energii. Dokonce i situace se vrací ve formě spirály. Takže někdy zažíváte podobné situace, dokud nepochopíte moudrost situace a nepoučíte se z ní. Vše v životě se pohybuje ve formě spirály.

Jak nahoře, tak dole. Jak ve velkých věcech, tak v malých věcech. Jak v makrokosmu, tak v mikrokosmu.

 

To je jedno z univerzálních pravidel. Univerzálních principů. Proto můžeme vidět formu spirály v galaxii nebo v pohybu sluneční soustavy. Frekvence lásky v mých filmech se pohybuje také ve spirále, a pomáhá vám transformovat negativní pozemské charakteristiky či energie na pozitivní energie. Přijímejte lásku, která je uložena v mých filmech a použijte ji k rozvoji svého spirituálního vědomí a tím pomozte celé planetě Zemi být pozitivním místem.

 

Mé filmy můžete nalézt na mém Youtube kanálu 777ALAJE.

 

Vytvořil jsem je s titulky v různých jazycích. Tisíce lidí zkopírovalo mé filmy a umístilo je na mnoho internetových stránek. Pamatujte, manifestovat něco pozitivního na světě můžete pouze tehdy, pokud jste vytvořili energii lásky. Dovolte nám vybudovat most světla jako duhu plnou barev, aby mohlo přijít na Zemi světlo vyšší spirituální úrovně a odstranit vše negativní.

 

Světlo a lásku všem.

 

 

Sdělení - video č. 14

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Každá planeta je živá bytost, která má energetickou, souřadnicovou síť ( mříž ) v biosféře - z elektromagnetické energie. Toto elektromagnetické pole je nervovým systémem planety. Každý a všechno je energetický napojen na toto pole a proto taky všechno ovlivňuje. Všechny myšlenky a cítění pozemšťanů prochází tímto polem a mají na toto pole vliv. Na Zemi existují ohniska - místa, kde je kosmická energie více soustředěna, než kdekoli jinde.

 

Jedno takové místo se nachází v Sedoně v Arizoně. Před milióny lety se toto místo nacházelo pod vodou. Byl to tehdy severní pól. To, co vidíme dnes v Sedoně, bylo kdysi dnem oceánu. Nacházelo se tam tehdy podvodní krystalové město. Po přesunutí pólů, voda ustoupila a odhalila tyto nádherné kamenné útvary. Tisíce let na to zde žili mimozemšťané a užívali vortexní energie nacházející se v těchto místech.

 

Dnes je v Sedoně mnoho Krystalových měst, ale existují v 5. a 6. dimenzi. Každý kamenný útvar má uvnitř krystal. Kvůli velkému výskytu železa, všechny tyto kamenné útvary jsou červeně zbarvené. Železo a krystaly v Zemi pod Sedonou zesilují vortexní energie. Vortex je spojovacím bodem, kde se setkává energie duchovní dimenze s energii fyzické dimenze. Hodně mimozemšťanů užívá vortexu v Sedoně jako hvězdnou bránu - pro interdimenzní vstup.

 

Zvlášť využívají ty kamenné formace, kde je energie mimořádně silně koncentrovaná do vortexu. V Sedoně je mnoho dimenzních bran. Některé jsou stálé a některé se objevují na krátkou dobu. Když přijedete do Sedony, tak se setkáte ze čtyřdimenzními vibracemi. Energeticky vortex v Sedoně uspišuje duchovní růst a pozvedá myšlenky jedince. Tyto vortexy působí léčivě na fyzické i duchovní těla i na lidské vědomí. Jak jsem již dříve vysvětloval v mých předchozích videích, myšlenky jsou energiemi a mají vliv na naše okolí. V březnu a dubnu 2011, jsme spolu s dalšími 17 pracovníky Světla, navštívili vortexní energie v Sedoně.

 

Obešli jsme všechny vortexní body. Užívali jsme jí tak, že jsme posílali láskyplnou energii naší planetě a taky z pomocí této energie jsme povznášeli uvědomění všech lidí na Zemi. Jinými slovy - jsme transformovali negativní vibrace Země na pozitivní vibrace a vytvářeli MILUJÍCÍ PLANETU. Navíc jsem každému účastníkovi dal něco navíc (takový energetický šok), aby se dokázali spojit snadněji s těmito vortexními energiemi. Energie v Sedoně by se měly používat jenom pro spirituální účely a přicházet by se sem mělo s láskou. Když nemáme ve svém srdci lásku, tyto energie vám mohou ublížit, neboť se setkáte se svoji negativní stránkou. Takže, před tím, než se rozhodnete navštívit tyto místa, musíte být přesvědčeni, že vaše aura a myšlenky, jsou čisté. K vůli tomu jsem tu naši "Světelnou tůru" započal na specifickém místě u řeky. Toto místo je pojmenovano: Red Rock Crossing  (Červený Kámen Přechod - Přechod u Červeného Kamene).

 

Tento přechod - místo, je  "vchodovými  dveřmi" pro plejádské a arkturiánské energie. Po naši láskyplné meditaci, jeden z účastníků vyfotil láskyplnou energii, kterou jsme spolu vytvořili při naši meditaci. V ní se taky zobrazují ORBY. Orby jsou vědomím. Jsou to Světelné bytosti z jiných dimenzí, které pozorují, UČÍ SE a POMÁHAJÍ DRUHÝM. Můžeme je uvidět v místech, kde se nacházejí pozitivní energie nebo taky v dimenznionálních branách.

 

Tady vidíte, jak je přivolávám, když vysílám láskyplnou energii. Na těchto energetických místech musíte být velmi opatrní, musíte ovládat svoje myšlenky i emoce. Ony se zde manifestují mnohem rychleji, než kde jinde.

 

Takhle se každý může naučit, jakým způsobem získat větší uvědomění o energii, kterou sám vytváří. Když se tyto energetická centra rozhodnete navštívit, anebo se setkáte s opravdovými pracovníky Světla, tak vám tato silná světelná energie poukáže na vše, co je ve vás skryté. Každá energie UVNITŘ VÁS, vyjde na povrch. Budete donuceni se zbavit všech nečistot ve vašem životě mnohem rychleji. Když uchováváte v sobě láskyplnou energii, budete pociťovat ještě intenzivnější lásku a odstraníte všechny blokády mnohem snadněji. Když jste zatíženi utajovanými, negativními emocemi, jako je nenávist, arogance, posuzování druhých, strach, závist, tak také tyto emoce vyjdou na povrch, aby jste viděli, na čem máte pracovat. Naše další pozastavení bylo u Aiport Vortex. Na každém vortexním místě je vidět mnoho zkroucených stromů, protože kosmická energie se vždycky projevuje ve spirálové formě.

 

Tento vortex má andromední energii a je vhodný pro léčení emocí. Zvláště v Medicine Wheel (léčivý kruh). Léčivý kruh je místo, kde je energie nejvíc soustředěna. Ukazuje na bod, kde se spojují dvě zemské přímky, které vytvářejí energetické centrum. V Sedoně se nachází mnoho takových léčebných kruhů. Některé jsou několik let staré a některé pocházejí ze starodávných dob. Toto místo jsme použili pro silné uzdravovací cvičení. Schnelby Hill Vortex ( vrchol ) je místo pro získání fyzické i duchovní síly. Může být rovněž použitý jako přechod k vyššímu, budoucímu uvědomění. Nezapomeňte na to, že vortexní energie je taky přítomná na tomto snímku, na který se teď díváte a působí v tomto okamžiku na vás. Protože všechno je energie a všechno je jí propojené.

 

Takže se soustřeďujte pouze na pozitivní myšlenky i emoce a obdržíte intenzivnější pozitivní energii, kterou můžete použít pro svůj duchovní prospěch - růst. Specialní energetický vortex se nachází na místě zvaném Catedral Rock ( katedrální kámen ). Když budete na tomto místě meditovat, můžete získat energii moudrosti. Na opačné straně tohoto kamenného útvaru, najdete malou pyramidu, ve které je kámen barvou odlišný od zbytku pyramidy. Dovnitř této pyramidy umístili plejáďané fialový krystal, který působí na jedince mohl přizpůsobit vyšším vibračním energiím. A na tomto snímku můžete vidět světelnou šňůru z vesmírné lodi, která poukazuje na místo, kde se nachází tento krystal. Na tomto snímku vidíte barevnou energii, kterou tento krystal vyzařuje. Sedli jsme si na pyramidu, meditovali a absorbovali tuto energii.

Naproti Cathedral Rock je kámen, který je další dimezní branou. Tento kámen nazýváme Ancient Extraterrestrial Ruins (Starodávné ruiny mimozemšťanů).

 

Na vrcholku tohoto kamene se nacházejí obdelníkové, kamenné bloky, které vypadají jako základy chrámu. Vypadají, jakoby je někdo řezal laserem před milióny lety. Některé tyto bloky spadly dolů, ale nerozdrtily se. Energie na vrcholku tohoto kamene je velmi silná a posiluje. Tam jsme taky dělali Světelnou meditaci. Bell Rock (Zvonovitý kámen )je nejznámějším vortexem v Sedoně. Bell Rock je dynamem pro kosmické energie. Je jeden z hlavních ohnisek elektromagnetické sítě kolem Země, který je spojený s mnoha energetickými centry kolem planety.

 

Proto jsme zde taky pracovali se Světelnou energií, posílali lásku a Světelnou energii kolem Země a tím neutralizovali jakoukoliv negativní energii. Použili jsme moji meditaci ze čtvrtého dílu mých videi.

 

Pamatujte: MYŠLENKY A EMOCE JSOU ENERGIE A TVOŘÍ NAŠI BUDOUCTNOST - ENERGIE JE INFORMACE.

 

U Boynton Canion Vortex pod kamenem zvaným Kachina Woman (Kačací žena) můžete cítit Sirianskou energii. Příští den jsme šli do energetického místa, zvaného Shaman's Cave (Samanova jeskyně). V jeskyni jsme byli obklopeni krystaly a zde se můžete hluboce propojit s planetární energii. Tady můžete v klidu meditovat, neboť toto místo je vzdálené daleko od Sedony a jak se na toto místo dostat, vědí jenom místní obyvatele.

 

V této jeskyni jsme opakovali mantru na stimulaci třetího oka a naladili naše těla k vnímání vyšších vibraci. Potom jsme vysílali vysokofrekvenční vibrace každému obyvateli teto planety. U Native American Ruins Of Honanki (Zříceniny zvané Honanki) jsme se spojili s indiánskými dušemi a spolu s nimi jsme vytvořili velice silnou spirituální energii k pročištění Země. Zde u Honanki je energie velmi dobrá a jedné noci jsem byl schopen nafilmovat několik Světelných lodí a ORBU. Tyto vesmírné lodě je možno zachytit pouze ze speciální kamerou s nočním viděním, jelikož tyto lodě vibrují v jiných frekvencích.

 

Na příští den jsme se vydali k West Fork Vortex (zapadní fortexní rozbočka). West Fork je nefizický vstup 5. dimenze pro uvědomění Síriuské konstalace. Ale samozřejme můžete využít tento energetický vortex také ke svému osobnímu prospěchu. Hned vedle Chimny Rock ( kominový kamenný útvar ) je Thunder Mountain ( hřmotná hora ) - Capital Butte ( hlavni vrchol ). Pod hlavním vrcholem se nachází Mimozemská základna a lemurianské krystalové město ve vyšší frekvenci. V této hoře najdete velikou jeskyni, kde můžete cítit lemurianskou energii a vnímat indianské duše. Během a po meditaci lásky se tyto duše objevily jako velké ORBY.

 

Když přijdete se správnou, láskyplnou energii můžete se na ně napojit a obdržíte spirituální energii a moudrost. Tato energie se pak zobrazí během vašeho života v pravém čase. Příští den jsme šli navštívit další jeskyni v Long Canyon Vortex (dlouhý kanion vortex). V této jeskyni jsem léčil každého účastníka zvlášť v kooperaci s tamními duchy. V této lekci jsem pomáhal účastníkům odstraňovat jejich blokády a zvyšoval jsem jejich frekvence, aby byli připraveni pro vyšší frekvence, které naše Země chce dosáhnout.

 

Aby se jedinec mohl napojit na tyto vyšší duchovní frekvence snadněji, všechny negativní pozemské energie se musí přetransformovat na láskyplné energie. Planeta Země bude muset pročistit všechny tyto negativní energie na našem těle, aby jsme se dokázali vyrovnat s těmito vyššími frekvencemi. Jestli se nám nepodaří změnit tyto negativní energie, transformace může být pro nás velice nepříjemnou - hurikány, povodně, zemětřesení, výbuchy vůlkánu.

 

Každý obyvatel planety má velkou ZODPOVĚDNOST  a záleží na každém z nás, jak bude tato transformace probíhat. Pouze s energií lásky jsme schopni uzdravit tuto planetu, protože s láskou jsme propojeni s božskou existenci. LÁSKA JE POMOCÍ PRO VŠECHNY. S LÁSKOU MŮŽEME VYŘEŠIT VŠE. Když více lidí bude vysílat láskyplné energie naší planetě, tím více budeme schopni pomoci druhým při zvyšování jejich uvědomění a zastavíme je takto, aby více neubližovali naší přírodě a svým bližním. Vyzývám všechny milující lidi, aby se hned teď zapojili do práce se Světlem pro planetu a transformovali všechny negativní energie na Zemi na pozitivní Světelnou energii.

 

Když toto budete uskutečňovat na energetických místech, vaše energie budou silnější a efektivnějši. Pozvedněte svoji energii na vyšší spirituální úroveň a budete stimulovat a transformovat tyto energie a lidi kolem vás.

 

STANETE SE VODIČEM LÁSKY A KOSMICKÉHO SVĚTLA.

 

STANETE SE VORTEXEM PLNÝM SVĚTLA.

 

 

Sdělení - video č. 15

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím vás, tady je Alaje ze světelných dimenzí Plejád. Alaje je mé plejádské jméno a nemá nic společného s jakýmkoli pozemským jazykem. Část mé duše je právě inkarnovaná na Zemi ve fyzickém těle. Od té doby co jsem na Zemi, pomáhám lidem na Zemi rozvíjet spiritualitu aktivací lásky v jejich srdci.

 

Uspořádal jsem mnoho seminářů a léčení a v roce 2007 jsem začal vytvářet videa pro Youtube.

Prosím uvědomte si, že spiritualita nemá nic společného s náboženstvími. Spiritualita je schopnost být v souladu s existencí a nemá nic společného s pověrčivostí, učením, zaslepeností, utlačováním a vykořisťováním lidí na Zemi. Být spirituální znamená používat světlo lásky. Všimněte si prosím, že na internetu mě můžete momentálně nalézt pouze na mém vlastním Youtube kanálu : 777ALAJE

 

Nejsem nikde jinde na internetu a nepíšu na žádné jiné webové stránky. Informace o mně můžete nalézt, pokud aktivujete lásku ve svém srdci a zeptáte se existence (Boha), světelných bytostí, spirituálních mimozemšťanů nebo svého vyššího já. Jak jsem řekl ve všech svých videích: Smyslem života je mít v srdci lásku a spirituálně se vyvinout. Láska je řešení na všechno, protože je to největší síla existence. Láska je centrální kosmické vědomí, které je na Zemi nazýváno Bohem. Pouze silou lásky můžeme eliminovat negativitu na této planetě a vytvořit planetu svobodných a šťastných lidí. Existence má školící systém příčiny a následku.

Tímto způsobem se duše vyvíjí.

 

Vše je energie.

 

Všechny naše myšlenky, pocity a činy vytvářejí energii, která tvoří naše prostředí. Když vytváříte pozitivní energie, vytváříte pozitivní, svobodnou, zdravou planetu, bez utrpení, bez násilí a bez přírodních katastrof.

 

Když vytváříte negativní energii, vytváříte svět plný nenávisti, arogance, násilí, šílenství, armády, války, politiků, skrytých vlád, náboženského fanatismu, konzumního šílenství, zemětřesení, záplav, sopečných erupcí a chaotického počasí, kontaminované potravy, kouření a chorob. Pouze když jste v harmonii s existencí, když jste v harmonii s láskou, žijete zdravě. Mimozemští lidé, duchovní mistři a bytosti světla z mnoha tisíců hvězdných systémů, vždy učili pozemšťany těmto vědomostem. Mnoho těchto pracovníků světla se dobrovolně inkarnovalo na Zemi, pomoci pozemským lidem žít v lásce a rozšířit jejich vědomí. My pracovníci světla působíme jako kanál pro kosmické světlo ze zdroje a transformujeme každou negativní energii.

 

Vysíláme energii světla a lásky na celou planetu tak, aby všichni lidé na Zemi používali sílu duchovního světla, energii lásky, a osvobodili tak Zemi od nenávisti, utrpení a nevědomosti. Již mnoho let konám světelnou práci s dalšími láskyplnými lidmi a používáme energetická místa na celé planetě k posílení naší energie. V červnu 2011 jsem navštívil s dalšími 30 pracovníky světla starověké chrámy Řecka, protože všechny starověké chrámy byly postaveny na energetických místech.

 

V dobách starověku, přibližně před 10.000 let, pracovalo několik skupin mimozemšťanů na různých místech Země. Všichni takzvaní bohové v historii Země byli mimozemšťané. Lidé ve starověku je uctívali jako Boha, bohy nebo andělé, protože nechápali jejich technologii a vědomosti. Viděli mimozemšťany létat vesmírnými loděmi, ale protože nevěděli, co vesmírná loď je, interpretovali to slovy či objekty, které znali. Umělci je zobrazovali buď jako létající ve dvoukolých vozech nebo byli znázorňováni s křídly. V oblasti Evropy byla skupina mimozemšťanů, kteří měli základnu na hoře Olympu v Řecku. Jejich vůdce Zeus měl technologii pro využití elektromagnetické energie. Ostatní jako Poseidón měli tuto technologii také.

 

Laskaví mimozemští lidé se ve starověku pravidelně stýkali s inteligentními lidmi a pokoušeli se jim pomoci intelektuálně se rozvíjet. Učili je matematiku, astronomii, umění, zemědělství, filozofii a medicínu. Ale během mnoha staletí, pozemští lidé mnoho špatně pochopili a spoustu věcí pozměnili svými vlastními systémy víry. Tito mimozemšťané měli znalosti plánu stvoření, transformace DNA a rozšíření vědomí. Měli technologické zařízení, energetickou hůl, se kterou mohli transformovat DNA lidské bytosti, aby ji vyléčili a rozšířili její vědomí. Později, pozemští lidé nazvali toto léčivé zařízení jako "boží hůl" nebo "magická hůl". V Řecku byla tato hůl nazývána "kirykeion", což znamená "hůl učitelů" V latině je nazývána "caduceus" a ve starověkém Egyptě byla tato hůlka nazývána "ank", klíč života. Na mnoha egyptských reliéfech a malbách na zdi můžete vidět mimozemské posly, kteří používají tuto energetickou hůl k léčení lidí a transformaci jejich vědomí.

 

V Indii můžete vidět mimozemšťanku Shivu znázorněnou se svou holí. Mimozemští lidé mohli s touto holí života léčit a z toho důvodu byla známa jako symbol léčení. Dokonce i dnes je používána doktory a farmaceuty jako symbol léčení, i když neznají pravý původ tohoto symbolu. Nejslavnější posel mimozemšťanů v Evropě byl Hermés. V Itálii byl nazýván jako Mercury a v Egyptě jako Thóth. Hermés létal se svou vesmírnou lodí z místa na místo a tak ho starověcí umělci zobrazovali s křídly na nohou. Helma s křídly na jeho hlavě symbolizuje jeho létající vesmírnou loď.

 

Ve své ruce drží takzvanou hůl boží, hůl života. Dokonce i v současné době zobrazují mimozemšťané tento symbol hole života v piktogramech v obilí, takže si ho pozemští lidé pamatují. Tato energetická hůl je odrazem plánu stvoření, který existuje v každé živé bytosti. Symbolizuje mnoho věcí najednou. Vyjadřuje, že vše v existenci se vyvíjí ve formě spirály. Hůl vyjadřuje životní cestu, která postupuje spirálovitě. To symbolizuje, že s použitím kosmické energie se můžete vyvinout do vyšších dimenzí. Symbolizuje to transformaci primitivních lidí v lidi nebeské, pokud dokážou překonat nižší, negativní instinkty a používat energii lásky. Symbolizuje to transformaci DNA, která je také spirálovitá a vývoj čakrového systému, který je ve starověkém Sanskrtu nazýván kundalini.

 

Kundalini pochází ze slova kundala, což znamená zkroucený nebo srolovaný. Energie kundalini by se měla rozvíjet pouze přirozeně rozvojem vědomí a používáním energie lásky. Pokud chcete probudit tuto energetickou sílu příliš brzy, aniž byste na to měli patřičnou moudrost, způsobíte duševní poruchu a potom děláte chyby a potom vytváříte negativní karmu a blokujete svůj vývoj. K aktivaci této energie musí dojít přirozeně, v pravý čas. Spirála na holi symbolizuje jak se v průběhu životní cesty vyvíjíte směrem vzhůru. Duše žije tisíce inkarnací jako plyn, minerál, rostlina, zvíře a člověk, aby získávala zkušenosti a duchovně se rozvíjela. Duše má zkušenosti s oběma polaritami: mužem, ženou, pozitivní a negativní. Pokud jste se naučili používat frekvenci lásky a ne nenávisti, ega a arogance, zvládli jste polaritu nižších dimenzí a můžete se inkarnovat ve vyšších dimenzích. Vyšší dimenze jsou reprezentovány křídly. Ve všech mých videích říkám, že smyslem života je rozvoj srdce a vědomí.Na Zemi byla hůl života také nazývána stromem života a byla umělci symbolicky reprezentována jako strom, vedle něhož byli muž a žena. V posledních 2000 letech byl tento obrázek použit pozemskými náboženstvími k programování lidí pocity viny a hříchu tak, že by se za ně měli vykupovat placením peněz knězům.

 

Ale pravda je taková, že hůl života symbolizuje princip jak se transformovat kosmickou energií lásky a posunout se do vyšších fází vývoje. Pokud se dostanete do vyšších dimenzí, můžete používat kosmickou energii lásky ve všem. Ve vyšších dimenzích používáme sílu lásky nejen sami, ale také pro létání našich lodí. Naše lodě jsou vytvořeny z čisté energie lásky a mohou se manifestvat v jakékoli formě. Mimozemšťan Hermés byl synem Dia. Dalším synem Dia byl Apollón. Oba používali hůl života. Mimozemšťan Apollón měl s pozemskou ženou syna Asklépia, který žil v Řecku. Předal své znalosti hole Asklépiovi a proto se Asklépius stal nejznámějším léčitelem v antickém Řecku. Asklépius vybudoval obrovský chrámový komplex na silovém místě v Epidauru, kde léčil tisíce lidí energií tohoto místa i svou vlastní energií.

 

Bylo to starověké lázeňské středisko, s koupelemi, restauracemi, hotelovými pokoji, pokoji pro léčení a divadlem. V tomto chrámovém komplexu je uloženo mnoho léčivé energie a tak jsem začal svou světelnou práci na tomto místě. Na tomto místě jsme se čistili léčivou energií a posílali jsme světelnou energii na všechna místa planety. Také zde nás sledovali moji vesmírní bratři dálkoměrovými disky. Dálkoměrové disky jsou malé, dálkově ovládané vesmírné lodě, které jsou jako spirituální kamera. Nejen, že jsou schopny zaznamenávat fotky, ale také emoce a myšlenky. Už jsem řekl v mých předešlých videích, že pocity i myšlenky jsou energie. V noci jsme vyšli na horu Penteli poblíž Atén, kde jsme použili energii hory k zaslání světla a lásky Zemi. Tady jsme vytvořili mnoho orb - obrázků, které jsme přitáhli naší energií lásky. Jak jsem řekl ve svém posledním videu, orby jsou vědomí mnoha různých bytostí z různých dimenzí. Někdy můžete v orbech dokonce vidět obličeje. Na tomto obrázku, který jsem pořídil v červenci 2011, můžete vidět obličej duchovního mistra Ježíše. On a mnoho dalších duchovních učitelů, učili pozemšťany, jak se také stát mistrem a nikdo z těchto učitelů nechtěl být uctíván.

Jeho původní učení bylo o lásce, kosmické moudrosti, reinkarnaci a skutečném duchovním vývoji.

 

Nebylo o tom býti fanatikem nebo otrokem náboženství. To bylo vytvořeno později knězi a králi. Učení Ježíše bylo pouze o používání lásky v srdci. Je jako já členem Galaktické Federace Světla, ve které spolu spolupracují tisíce láskyplných mimozemských ras v koordinaci se Zdrojem. Další den jsme šli na energetické místo nazývané Delfy. Slovo Delfy pochází z řeckého slova "delphini", což znamená delfín. Delfíni jsou mimozemšťané inkarnovaní z hvězdného systému Sírius. Toto jméno bylo pojmenováno Delfy, protože má silnou Síriuskou energii. Postavili zde obrovský chrámový komplex, aby využili energii hory. V tomto chrámovém komplexu byli lidé, kteří uměli využívat tuto energii k věštění budoucnosti. Bylo to nejznámější věštecké místo ve starověku. Dále jsme navštívili ruiny Diova chrámu na hoře. Tento chrám byl také postaven na energetickém místě. Zde jsme ukotvili obrovský balón světla, který bude navždy vysílat kosmické světlo zvyšující uvědomění pozemšťanů. Další den jsme navštívili chrám v Souniu, který byl postaven k uctívání mimozemšťana Poseidóna.

 

Jako všechny antické chrámy byl i tento chrám postaven na energetickém místě. Takže lidé, kteří sem přišli, mohli tuto energii využít. Tady jsme opět vysílali naší energii lásky na Zemi, k transformaci všech negativních energií na pozitivní energie. Protože myšlenky a emoce jsou energie a vytváří naší realitu a budoucnost. Jsme v čase, ve kterém se každý na Zemi musí rozhodnout, jestli chce žít pro lásku a tím se dále vyvíjet, nebo zůstat na nižší úrovni vědomí.

 

Negativní lidé, kteří jsou proti lásce, proti existenci, zůstávají v nižších dimenzích utrpení, dokud se nevyvinou. Mnoho z nich opakuje tuto školu tisíce životů, protože preferuje nenávist namísto lásky. Uvědomte si, že pokud děláte světelnou práci a vysíláte lásku, negativní lidé, kteří zde jsou, vám v tom budou bránit. Tito lidé plní nenávisti jsou ovlivňováni negativními entitami z nižších astrálních dimenzí a jsou používáni k napadání pracovníků světla. Takovými lidmi jsou ti, kteří mě uráží na internetu. Dokonce prohlašují, že jsou duchovní, ale ve skutečnosti jsou proti světlu a proti lásce a chtějí zmást ostatní. Mnozí z nich jsou inkarnovaní reptiliáni. To je mimozemská rasa, která se bojí světla, a nenávidí láskyplné lidi. Napadají pracovníky světla, a když se bráníte, řeknou vám, že nejste duchovní. To je velmi starý trik temné strany k oslabení a znejistění láskyplných lidí.

 

Ale pravda je taková, že my pracovníci světla máme právo a povinnost bránit sebe a ostatní. Pokud dostatek pracovníků světla zůstává kanálem kosmického světla ze Zdroje, můžeme pomáhat i těmto zmateným duším se vyvinout. Jednou jim světlo pomůže uvědomit si, že nenávist přináší pouze zkázu a pouze energie lásky vede k úspěchu, štěstí a blaženosti. Na této planetě je pořád příliš mnoho nenávisti, destrukce, katastrof a utrpení a tato energie vytváří nepříjemnou budoucnost. Je čas, aby všichni lidé na Zemi použili duchovní sílu skutečné univerzální lásky k transformaci současných negativních energií na Zami a vytvoření světlé budoucnosti.

 

Pouze energií vyšší úrovně můžete změnit energii nízké úrovně. Frekvence lásky je energie té nejvyšší úrovně a může transformovat všechny oblasti života. Frekvence lásky může překonat všechny problémy na Zemi, je to energie Zdroje, energie vědomí zvaného "Bůh". V mých videích na Youtube kanálu 777ALAJE, můžete najít vše co potřebujete, k vytvoření láskyplné planety a rozvoji svého vědomí. Nechte nás transformovat tuto planetu na místo míru a světla, stejně jako tomu již je na jiných planetách.

 

Buďte světlem.

Buďte láskou.

Buďte šťastní.

 

 

Sdělení - video č. 16

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

V stvorení, existuje veľa vesmírov. Všetky vesmíry sú obývané mnohými rôznymi bytosťami, rôznymi druhmi a rôznymi formami života. Žijú v rôznych zoskupeniach odpovedajúcich na dimenzie v ktorých sú. Vo vyšších dimenziách, kde sú prítomné vysokovibračné energie, bytosti majú éterické telo zo svetla. V nižších dimenziách kde sú nízkovybračné energie, bytosti majú fyzické telo. Bytosti existujú všade v celom vesmíre, v rôznych dimenziách a na rôznych planétach s rôznou úrovňou vedomia. Dokonca život existuje aj na niektorých Mesiacoch a Slnkách. Slnká sú tiež bránami do iných dimenzií. Existuje vela planét, ktoré majú život na rovnakej frekvenčnej úrovni ako naša Zem. ale väčšina planét je na vyššom stupni vývoja so životom vo  vyššej dimenzii. To znamená, že na týchto planétach je viac kozmickej energie a všetko je krásne a žiarivejšie. Príroda je iskrivo žiariaca, kvety vydávajú melódie, zvieratá sú krotké.

 

Každy je schopný telepatie, bytosti žijú bez klamstiev, chorôb a agresivity... jednoducho všetci sa milujú. Ľudia na vyššie rozvinutých planétach žijú v jednote s existenciou. Vo vesmíre, v ktorom sme práve teraz, je veľa inteligentných bytostí a ďalších druhov v tomto vesmíre. Cestujú miliardy rokov ako astronauti na vesmírnych lodiach alebo ako svetelné bytosti navštevujúc a skúmajúc existenciu. Je to práve kvôli týmto vesmírnym cestovateľom, prečo zem je zaľudnená a má rôzne formy živočíchov a rastlín. Oni vytvárajú históriu tejto planéty miliony rokov. V tejto časti vesmíru existuje skupina niekoľko tisíc duchovne vyvinutých hviezdnych národov: Galaktická Federácia Svetla. My sme sprievodcovia svetla a pomáhame rozvoju planétam na nižšom stupni vývoja. V iných častiach vesmíru existujú aj iné federácie.

 

Ukazujeme vám naše svetelné lode na nebi aby sme pomohli nevedomým pozemšťanom pochopiť, že vesmír je obývaný mnohými inými bytosťami a formami života. Navyše, naše lode spúšťajú duchovné prebudenie, pretože sú zdrojom žiariacej vesmírnej lásky. Dokonca aj cez videový záznam. V súčasnosti planéta Zem prechádza energetickou transformáciou a zmenou vedomia, a sme tu na to aby sme pomáhali pozemšťanom premeniť ich negatívne energie na energie svetla. Pozemštania sa musia učiť žiť v súlade s přírodou Planéta Zem je živá bytosť so  vzduchom, vodou, rastlinami a zvieratami s ktorými by sa malo zaobchádzať s rešpektom. Ak pozemšťania aj naďalej budú žiť proti prírode a v nenávisti, s prehnaným konzumným životom, chamtivosťou po moci, s použitím jedov a atómovej energie v priemysle a budú pokračovať vo vytváraní energii nenávisti voči ostatným život na Zemi bude veľmi nepríjemný, pretože vesmír a planéta sa bude musieť  očistiť od týchto negatívnych energií.

 

Ak ničíte prírodu, ničíte sami seba. Všetci pozemšťania sú zodpovední za to, ako spoločnosť na zemi sa bude mať.

 

VAŠE MYŠLIENKY A EMÓCIE VYTVÁRAJÚ VAŠU BUDÚCNOSŤ.

 

UNIVERZÁLNA LÁSKA JE RIEŠENÍM PRE VŠETKO.

 

Pretože je to energia zdroja - centrálneho kozmickeho vedomia, ktoré je zdrojom všetkých zdrojov. Môžeme prekonať všetky problémy, prekážky, ak budeme používať silu kozmickej lásky. Napriek veľkým celosvetovým problémom môžeme nájsť riešenia, ak otvoríme silu kozmickej lásky. Ak negatívny ľudia a situácie robia vás smutnými a oslabujú vašu energiu lásky, posiľnite ju znova. Vaša energia lásky by mala vždy byť v zdravom, silnom stave.

 

ZMYSLOM ŽIVOTA JE MAŤ LÁSKU V SRDCI A STAŤ SA DUCHOVNÝM.

 

Ukážeme vám čo môžete robiť aby ste udržali svoje telo, myseľ a energiu v stave   vysoko-vibračnej lásky:

 

Vyhýbajte sa kontaktu s negatívnymi, nahnevanými ľudmi, alebo takými, ktorí vás chcú okradnúť o vašu energiu a ovládať vás. Negatívna Karma týchto ľudí môže rušiť vášu životnú cestu. Pošlite im energiu lásky na diaľku, tak aby mohli nájsť cestu svetla tiež. Vyhľadávajte kontakt s priateľskými, milujúcimi, duchovne založenými ľudmi. Pozitívny ľudia vám dávajú lásku, svetlo, energiu, zdravie, poznanie a múdrosti.

 

Duchovný ľudia nemajú NIČ spoločné so žiadnou organizáciou alebo veriacimi systémami na Zemi. Duchovný ľudia nikdy neútočia na druhých, pretože ich srdcia sú otvorené. Duchovný ľudia neprejavujú žiarlivosť, nenávisť a sú bez ega. Duchovný ľudia vytvárajú pozitívne energie v prospech všetkých.

 

UDRŽUJTE SVOJU POZORNOSŤ NA LÁSKU A PRIATEĽSTVO.

 

NEDOVOĽTE, ABY VÁS DRUHÍ ŤAHALI DO NEGATIVITY.

 

Môžete sa účinne chrániť, bez používania energie nenávisti. Zmažte obavy, aroganciu, ego, závisť, chamtivosť a zlé správanie. Trénujte sa byť pozitívnym človekom, pomocou VESMÍRNEJ LÁSKY a PRIATEĽSTVA.

 

Používať lásku neznamená byť slabím. To znamená, aby ste udržali vaše srdce bez energie nenávisti a využívať VYŠŠIE JA. Udržiavajte vaše telo i ducha zdravé na základe sebalásky. Ten, kto má rád sám seba, nemôže ublížovať sebe cez drogy, fajčením, pitím alkoholu, zabíjaním zvierat alebo akýchkoľvek iných jedov. Pretože tieto veci poškodzujú fyzické a energetické telo a blokujú vám dosiahnuť vyššiu úroveň vedomia.

 

Ak zničíte svoje telo, CHRÁM VAŠEJ DUŠE, ukážete existencii, že sa nestaráte o seba a tak nemáte rešpekt k Stvoreniu. Týmto spôsobom žijete proti LÁSKE, proti vlastnému vývoju, a to treba liečiť. Liečiť a detoxikovať sa so sebaláskou a prírodnými bylinami, s cieľom nájsť svetlo a stať sa duchovným.

 

Choďte často do prírody aby ste si prečistili energie a posilnili sa novou čistou energiou. Zbavte sa pozemských povier a  systémov pozemských vier. Nebuďte závislí na kultoch ako sú náboženstvách a ďalších riadiacich organizáciách na Zemi. Negatívne ovplyvňujú vaš prirodzený duchovný pohľad na život a majú len záujem o vaše peniaze a podriadenie sa im.

 

Všetko, čo potrebujete vo vnútri vášho srdca je to, čo  sa volá LÁSKA. Ježiš a mnoho ďalších duchovných učiteľov takto cítia už tisíce rokov. Ježiš, alebo akákoľvek ďalšia duchovná bytosť, nemá nič spoločné s pozemskými náboženstvami a kňazmi túžiacimi po moci a nikdy nikoho nenútili, aby  bol otrokom náboženstva.

 

Iba vám hovoríme, aby ste išli do vnútra seba a meditovali O ŽIARIACOM SRDCI LÁSKY.

 

Ísť do VNÚTRA, je najdôležitejšou CESTOU, ktorú si môžete vybrať. Je to CESTA K PRAVDE, CESTA K ZDROJU všetkých zdrojov (ku Stvoriteľovi). Toto je miesto, kde môžete nájsť duchovnú silu a múdrosť vytvoriť sveteľný charakter, vymazať ničiace návyky negatívnych myšlienok a emócií a tak odstraniť negatívnu karmu.

 

MEDITÁCIA upokojuje myseľ, kde možete nahliadnuť a pochopiť duchovné zákony ako aj princípy tvorenia, ktoré vytvárajú harmóniu vo vašom každodennom živote. V meditácii sa spojíte s vaším VYŠŠÍM JA a nakoniec s vesmírnym centrálnym vedomím a začnete mať vlastné uvedomovanie sa, ktoré vedie k seberealizácii.

 

Vaše VYŠŠIE JA je spojením a kanálom k vašej DUŠI a k VESMÍRNEMU CENTRÁLNEMU VEDOMIU. Vyššie Ja je prevedenie túžby duše. Vyššie Ja je nástroj, v ktorom DUŠA môže vyjadriť a vytvoriť niečo. Kedykoľvek SA SPOJÍTE S VAŠOU DUŠOU, stávate sa VYŠŠÍM JA a v JEDNOTE SO ZDROJOM (STVORITEĽOM). Každý je DUŠOU a  "dieťaťom" zdroja (Stvoriteľa).

Každý je súčasťou Zdroja, centrálneho kozmického vedomia, volaného "BOH".

 

Všetci duchovný majstri, vrátane Ježiša toto cítia celý čas. Všetci reinkarnujú do fyzickej formy, od svojho Vyššieho vedomia, aby zažili skúsenosti na fyzickej planéte Zem. Keď človek zomrie, jeho/jej energia VYŠŠIEHO JA je stiahnutá z fyzického tela. Vyššie Ja je vždy spojené s každým jednotlivým vtelením a vedie jednotlivca po celú dobu jeho života. Tok energie končí svoju skúsenosť a potom  vstrebáva sa do Vyššieho Ja.

 

Všetky vyššie ja sú jedno, ktoré sú súčasťou vesmírneho vedomia Vyššie Ja je tiež známe ako ANJEL STRÁŽNY a má plnú vedomosť o všetkých našich minulých životoch. Otvorí alebo zatvorí dvere zážitkov, aby poslužil jednotlivcovi na vybranej ceste, tým najlepším spôsobom.

 

Přelety vesmírných lodí přátel z Nebe najdete také na webu www.PRATELE-NEBE.CZ

 

Pokiaľ ste v súlade so SVETLOM EXISTENCIE (v JEDNOTE so STVORITEĽOVÝM SVETLOM A LÁSKOU), ste pripravení na vyššie energie transformácie, ktoré už fungujú na Zemi. Ste vír, ktorý šíri svetelnú energiu, nech ste kdekoľvek. Ovplyvňujete vedomie každého v okolí Vás v pozitívnom zmysle, aj keď nehovoríte. Pretože všetko je energia a všetko je prepojené s energiou. Ste nositeľom svetla, pracovník svetla a pomáhate druhým sa vyvíjať. Ako nositeľ Svetla, pracovník Svetla pomáhate ostatným, aby spoznali, že sú v nich staré bloky alebo karmické problémy, ktoré treba liečiť.

 

Čiže všetky traumatické zážitky z minulých životov, ako sú vojny, strachy, hlad, choroby, bolesti, fyzické a psychické zranenia a nezahojenú nenávisť aj rozhorčenie, všetko UTRPENIE Z MINULÝCH MILOSTNÝCH VZŤAHOV, SKLAMANÍ, ŽIARLIVOSTI alebo SPOROV s inými ľuďmi. Vaše SVETLO prináša tieto BLOKY na povrch, aby sme ich VIDELI a mohli ich LIEČIŤ.

 

Toto spôsobuje HNEV u niektorých ľudí voči pracovníkom svetla, pretože dávajú prednosť negatívnym energiám zo zvyku alebo preto, že sú ovplyvňovaný negatívnymi bytosťami. Tí ľudia potrebujú viac času a niekedy aj viac životov aby spracovali svoje bloky. Ako frekvencie na Zemi neustále rastú, všetky naše myšlienky a emócie sa prejavujú rýchlejšie a situácie sa menia rýchlejšie tiež. Je čas na očistenie sa z vonku aj z vnútra. Neustále si vykonávajte OČISTU pomocou SVETLA Z EXISTENCIE. Naplňte sa LÁSKOU Z EXISTENCIE.

 

Ak máte bloky vo svojom živote, požiadajte  Stvoriteľa aby Vám ukázal čo mate liečiť vo vašom živote. Dajte si pozor na svoje myšlienky a keď vidíte, že sú negatívne, potom premeňte energiu okolo seba na pozitívnu energiu. Predstavujte si, že dostávate Lásku, Svetlo a Múdrosť od STVORITEĽA.

 

VESMÍRNA LÁSKA JE NAJVÄČŠÍA SILA V EXISTENCII, ČO JE KĽÚČ KU ŠŤASTIU A BLAŽENOSTI.

 

Nech každý nájde tento KĽÚČ aby OTVORIL DVERE DO VYŠŠIEHO VEDOMIA.

 

Video předávejte dalším lidem, s láskou www.PRATELE-NEBE.CZ

 

 

Sdělení - video č. 17

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím, tady je Alaje z hvězdného systému Plejád. Na Zemi probíhá duchovní transformace, protože vyšší energie bytí jsou soustřeďovány na planetu z důvodu jejího pozvednutí na vyšší úroveň vědomí. Jedinci, kteří přijdou do kontaktu s těmito vyššími energiemi Lásky, chtějí asistovat planetě v tomto procesu. Již dvanáct let cestuji s mnoha takovýmito láskyplnými lidmi na silová místa Země, soustředit vyšší vibrace Lásky a čistit Zemi od negativních energií.

 

V listopadu 2011 jsem se vydal s deseti láskyplnými lidmi na ostrov Bimini v Bermudském trojúhelníku. Bimini byly částí Atlantidy a v jejich blízkosti se nacházelo nejsilnější energetické centrum Atlantidy. Byl to vír Atlantidy. Ještě předtím než vám ukážu naši cestu tam, nechte mě sdělit vám historii Atlantidy a civilizací před Atlantidou, protože dnešní pozemská civilizace se chová podobné.

 

V uplynulých 10 milionech let na Zemi, osm technicky vyspělých civilizací se nakonec zničilo, protože zneužilo technologii a moc a nežilo duchovně. Byli civilizacemi humanoidních i ne-humanoidních astronautů, kteří přišli z ostatních částí vesmíru. Jejich zbraně byly tisíckrát destruktivnější než ty, které mají pozemšťané dnes, protože zneužívali kosmickou energii.

 

To není fikce, to je smutná pravdivá historie Země. Jejich války vytvářely silnou radioaktivitu, která zapříčinila mutaci tvorů. Takto vznikli dinosauři, kteří byli později zabiti jinými astronauty, aby mohla být opět vytvořena nová civilizace. Tato civilizace také zneužila zbraně a zničila planetu, která se nacházela mezi Marsem a Jupiterem. Dnešní pás asteroidů v těch místech je to co zbylo z této zničené planety. Přibližně před jedním milionem let, jiný vesmírní cestovatelé přišli a kolonizovali Zemi.

 

Vytvořili civilizace Lemurie a Atlantidy. Země vypadala jinak než dnes. Lemurie byla kontinentem v Pacifickém oceánu. Atlantida byla kontinentem v Atlantském oceánu. Atlantida byla rozvinutější než jsou dnešní lidé na Zemi. Používali obrovské krystaly se silnou kosmickou energií. Dožívali se až 1000 let, byli schopni komunikovat s vyššími dimenzemi a měli schopnost cestovat v čase. Kontinent Atlantida měl kolem sebe mnoho ostrovů a měli mnoho atlantských kolonií na Zemi. Mnoho různých mimozemských ras tam žilo stovky tisíc let duchovně a v harmonii s Bytím. Jejich vědomosti o vesmíru proto rostly a naučili se používat kosmickou energii v technologii. Přibližně před 700.000 lety, začal pád jejich společnosti, protože mnozí rozvíjeli ego a aroganci a mysleli si, že jsou bohové.

 

Většina ztratila svou spiritualitu a zneužila kosmickou energii k manipulaci myšlenek ostatních nebo k tvorbě genetických manipulací lidí a zvířat. To mělo za následek příběhy o antických mořských pannách, minotaurech, kyklopech nebo mořských příšerách. Byli posedlí mocí a technologií a začali válčit s Lemuřany, protože považovali planetu za svůj vlastní majetek. Velmi silně zneužili své mocné zbraně a krystaly a přibližně před 12.000 lety, zničili ve válkách celý kontinent Atlantidy. Energie totálně zničila téměř vše, takže dodnes se z Atlantidy příliš mnoho nedochovalo. Někteří duchovní Atlantiďané byli schopni uprchnout před touto katastrofou v jejich vesmírných lodích. Tato katastrofa způsobila posun pólů a velkou potopu jak to nazýváte dnes. O několik let později, Atlantiďané a ostatní mimozemšťané se vrátili na jiné části Země, na kterých předali své vědomosti ostatním. To je ten důvod, proč po katastrofě ostatní kultury jako Egypt či Řecko, měli náhle vědomosti o matematice, astronomii, medicíně nebo architektuře.

 

Použili jejich technologii levitace, k postavení pyramid na mnoha místech této planety. Toto zneužití moci, energie a zbraní, které se událo na konci atlantské civilizace, se děje dnes v menším měřítku znovu. I dnes jsou u moci lidé, kteří chtějí ovládat vše se zbraněmi, válkami, náboženstvími, drogami, genetickou a mentální manipulací a chamtivým vykořisťováním zemských zdrojů. Vládci na Zemi utratili triliony dolarů na zbraně a drogy, místo toho aby pomohli celé planetě stát se místem harmonie, ve kterém nemusí nikdo trpět.

 

To se všechno děje protože většina lidí na Zemi se stále ještě nenaučila žít v harmonii se světlem a Láskou. Většina lidí na Zemi, se vysmívá světlu a lásce a zbožňuje ego, aroganci, chamtivost a nenávist. Takový směr vede k sebezničení. To se stalo mnohokrát v jiných civilizacích. Pouze pokud se pozemští lidé naučí žít s duchovním světlem a univerzální Láskou, budete moct žít šťastný život plný světla bez strádání, jak je tomu na jiných planetách. Z toho důvodu praktikuji celý život světelnou práci, takže hlavní energie na Zemi v budoucnu je Láska, a ne nenávist, destrukce a utrpení. Cestuji s dalšími láskyplnými lidmi do míst energetického víru, kde se naše světlo a naše Láska zesiluje a proto má léčivější dopad za Zemi. V listopadu 2011 jsme se vydali na ostrov Bimini na Bahamách. Bimini byly západní částí Atlantidy blízko víru Atlantidy. Tento vír je 35 mil či 56 km východně od Bimin.

 

Bývaly zde krystalové chrámy a pyramidy, ve kterých byla kosmická energie používána pro cestování v čase nebo pro komunikaci s vyššími dimenzemi. Když byla Atlantida zničena kvůli zneužití této síly, tento chrám byl zničen a tato energie vytvořila anomálie a dimenzionální brány v oblasti, která je nyní nazývána Bermudským trojúhelníkem. Bytí vyslalo mě a deset dalších láskyplných lidí na tuto část Země, léčit tyto staré energie a využít je pro světlo. V čase kdy Atlantida byla ještě duchovní, bývaly na Biminách léčivé chrámy. Nejprve jsme navštívili místa léčivých chrámů k posílení naší vlastní energie, předtím, než jsme šli do víru.

 

První den jsme šli do "Uzdravující jámy", přírodního léčivého zřídla, které leží v mangrovníkovém lese. Na tomto místě býval jeden z mnoha krystalových léčivých chrámů Atlantidy. Voda zde obsahuje silnou energii a velké množství lithia, hořčíku a síry.Mnoho lidí, kteří navštěvují toto zřídlo, zažívají mentální a duchovní omlazení, a někteří zažívají vyléčení z nemocí či úlevu v neřestech jako je kouření.

 

Pokud byste neměli žádnou nemoc, cítili byste energetický náboj, a celkový pocit pohody. Celý řetěz Bahamských ostrovů obsahuje přírodní léčivé fontány, protože energie atlantských krystalových chrámů stále pracuje. Další den jsme navštívili "Fontánu mládí", další místo kde dříve stál krystalový léčivý chrám. V časech Atlantidy, používali toto místo k tomu, aby se udržovali mladí dobíjením se kosmickou energií a harmonizováním energií jing a jang. To co vás udržuje mladými není voda, ale kosmická energie ve vodě. To je to tajemství proč mnozí mimozemšťané mohou být stovky tísíc let staří a pořád vypadat mladě. Používají kosmickou energii, energii kosmického centrálního vědomí bytí. Mnoho atlantských chrámů stále existuje na éterické úrovni. Fontána, která je tam postavena dnes, je naneštestí velmi špinavá, takže byste vodu z ní neměli pít.

 

Nabral jsem trochu vody do ruky a dotknul se čela všech účastníků k aktivaci třetího oka. Potom jsme meditovali abychom se dobili energií tohoto místa a poslali léčivou energii planetě.

Každý z účastníků cítil účinek této energie. Viděl jsem ve své mysli růžovou barvu. Viděl jsem růžovou auru vznikající z každého a vinoucí se do spirály. A když jsi přiložil ruce na moje ramena, tato energie zesílila a potom jsem cítil jak se mé tělo dostává do rovnováhy. A byl jsem ve velmi, velmi pokojném stavu. Cítil jsem, že jsme všichni spojeni stejnou energií. Viděla jsem vroucí energii v mých očích... Mnoho barev... Spirálovité světlo... Zejména purpurové... Mnoho trojúhelníků... Pyramidu... Geometrii... Brány světla... A byla jsem velmi silná. Cítil jsem že má energie brní a pohybuje se jako vlna. A cítil jsem mnoho energie když jsi byl kolem mě, a dával své ruce na moje ramena. Neviděl jsem nic, ale cítil jsem. Cítil jsi toto harmonizování těla? Ano, v mé puse jsem měl nerovnováhu a cítil jsem, že se něco změnilo. Z této jámy přicházela spousta energie, která stoupala a vstupovala do všech z vás, tak jsem to viděla. A osobně mám pocity když to jde takto, přišlo to tento rok a pokaždé když do mě vstupuje energie cítím, že se to pohybuje. A to se ještě jednou opakovalo.

 

Rovněž jsem měla něco jako vidění, že se to tady hýbe... Jako kdyby se obličej takto pohyboval.

Energetická těla se přizpůsobila. Protože máme mnoho těl a když těla (jako jsou atrální) nejsou srovnaná s vaším fyzickým tělem, cítíte se nekoncetrovaní (nevyrovnaní). A když jsou všechna energetická těla vyrovnaná, když jsou všechna těla pospolu, pak máte plně vědomí.

 

Cítil jsem vibrovat svou šišinku (epifýzu) Viděl jsem nás v Atlantidě. Bylo to takové místo se strukturami jako budovy. Lidé seděli v řadách a meditovali. Mohli jsme to být my nebo antičtí lidé. Byl jsem urgován, abych se dotknul země. Dotknout se vegetace na zemi. Následoval jsem svůj pocit. Další den jsme vzali loď a navštívili ruiny přístavu z časů Atlantidy.

 

Na Biminách to je známé jako Atlantská zeď a Atlantská cesta. Ruiny leží na severním pobřeží ostrova. Části obrovské zdi vyčnívají z moře. Ruiny pořád vysílají dobrou energii a tak jsme šli na místo, ve kterém je voda pouze 4 metry (13 stop) hluboká, plavat a potápět se až na dno. Tyto ruiny byly částí města a jsou více než 800,000 let staré. Jsou uprostřed toho mála co zbylo po zkáze Atlantidy, protože toto město bylo na okraji Atlantidy. I když jsou staré a eroze kamenných bloků je silná, pořád můžete vidět pravoúhlý tvar těchto bloků. Další den jsem šli na pláž u ruin, dobít svou energii a vykonat světelnou práci.

 

Dobili jsme se z energie Slunce, energie ostrova, energie Země, energie vody a solných krystalů.

Spojováním s energiemi Země a Slunce se vaše aura stává silnější a svítivá. Když to provádíte bosí, můžete cítit tu energii proudit mezi chodidly a zemí. Když se koupete v moři, koupete se doslova ve světelné energii. To udržuje vaše tělo zdravé, protože energie těla je v souladu se spirituálním světlem Zdroje. Pokud nežijete v blízkosti moře, můžete chodit do lesa a objímat strom. V lese se můžete koupat v kosmické energii také, pokud je les zdravý. Stromy jsou anténami pro kosmickou energii. Získáváte nejvyšší a nejsvětelnější energii, pokud to děláte s radostí a Láskou. S touto mocnou energií světla a Lásky jste energetický vír a jste připraveni dělat světelnou práci. Posíláte veškerou radost a Lásku kterou pociťujete celé planetě, všem lidem, všem zvířatům, všem rostlinám. Léčíte s ní Zemi od všech negativních energií, protože jak jsem již řekl v mých předchozích videích, vše ve vesmíru je energeticky propojeno. Pokud chcete změnit nižší frekvence, musíte použít ušlechtilejší energii. A NEJUŠLECHTILEJŠÍ ENERGIE JE ENERGIE LÁSKY.

 

Energie Lásky je energie Bytí - Stvoření - Zdroje, a můžete použít tuto spirituální energii k vytvoření pozitivního života. Silou Lásky můžete vyléčit nemoci a závislosti, eliminovat nenávist, násilí, strach a zvýšit uvědomění. Můžete poslat energii Lásky i vládcům této planety, takže se jejich srdce otevřou a změní své chování. Pokud by cítili svá srdce, cítili by soucit a použili by své peníze a moc pro dobro všech, namísto jejich vynakládání na zbraně a ovládací systémy. Peníze jsou formou energie na této planetě a měly by být používány duchovně ku pomoci ostatním lidem. S energií Lásky můžete transformovat společnost na Zemi na společnost míru a radosti, stejně jako tomu již je na jiných planetách.

 

Další den jsme podnikli pěší túru na nejsevernější část ostrova, kde je nejsilnější energie. Rovněž zde jsme se dobíjeli energií Lásky a poté jsme vysílali tuto energii okolo planety. Kromě toho, jsem také poskytl soukromá sezení, abych pomohl s některými osobními záležitostmi. Každou noc jsme šli na pláž, kde nás navštívilo mnoho nebeských těles. Všechny uplynulé dny jsme dobíjeli svou energii světlem a Láskou, takže další den jsme byli připraveni navštívit Atlantský vír.

 

Atlantský vír leží 35 mil či 56 km východně od Bimin v Bermudském trojúhelníku. S použitím lodi to představuje tři hodiny cesty. Jízda lodí byla plná Lásky a radosti. To udržuje spirituální energii na nejvyšší úrovni. Jak jsme se dostávali blíže a blíže víru, mohli jsme cítit změnu energie. Elektromagnetická energie víru rozhodila náš fyzický kompas a náš digitální kompas přestal fungovat. I kompas lodi přestal pracovat. Na tomto místě bylo nejsilnější energetické centrum Atlantidy. Byl to krystalový chrám, ve kterém byla používána kosmická energie k cestování v čase a komunikaci s vyššími dimenzemi. Tento chrám tam stále je v éterických dimenzích a duchovní mistři ve vyšších dimenzích pořád používají tuto energii. Když jsme tam dorazili, tak jsme meditovali a společně se Světelnými bytostmi a duchovními Mistry jsme vykonali Světelnou práci a poslali léčivou energii planetě.

 

Komplentní meditaci z Atlantského víru v okolí Bimin můžete zhlédnout v mém dalším filmu, se kterým se můžete energeticky propojit a účastnit se tak Světelné práce. Po meditaci jsme šli plavat ve víru. Voda je zde pouze 2 metry (6 stop) hluboká ačkoli se toto místo nachází v moři. To je způsobeno tím, že v časech Atlantidy bývaly Bahamské ostrovy výše položeny a tvořily tak jeden velký ostrov. Později se mnoho částí Bahamských ostrovů o několik metrů potopilo a pouze několik částí leží pořád nad úrovní moře. Po hodině energetického koupání v Bermudském trojúhelníku jsme byli připraveni vrátit se zpět na Bimini. Cestou zpět na nás čekalo překvapení. Nejprve jsme viděli éterickou vesmírnou loď maskovanou jako mrak. Tato vesmírná loď kolem sebe manifestovala tvar delfína.

 

Tímto symbolem mí Vesmírní bratři oznamovali, že nám za naši světelnou práci přijdou brzy poděkovat někteří delfíni. O hodinu později dorazili tři delfíni a plavali před naší lodí. I z této vzdálenosti můžete cítit energii Lásky delfínů. Byli šťastni, že jsme na planetu vyslali spirituální světlo. Delfíni jsou vysoce duchovní mimozemšťané inkarnovaní ze Síria B. Sírius B je vodní planeta na vyšší frekvenci, což je důvod, proč si vybrali žít na Zemi v oceánu jako delfíni a velryby. Ve velrybě můžete nalézt skupinové vědomí, protože mnoho duší ze Síria B je inkarnováno  ve velrybě společně. Mohou se rovněž inkarnovat v lidské podobě nebo žít v éterické formě. Dá se říct, že velryby jsou jako organické vesmírné lodě, ve kterých můžete někdy nalézt týmy až 100 lidí dohromady ve skupinovém vědomí. Z toho důvodu jsou velryby velké mobilní portály víru. My Plejáďané spolupracujeme s delfíny a velrybami, abychom pomohli Zemi v procesu transformace vědomí. Když delfíni skáčou a otáčí se, vytváří vír energie radosti a tato energie je ve skupině zesilována. Když jste v jejich blízkosti, můžete cítit mocnou léčivou energii Lásky. I sledováním tohoto filmu je možné obdržet jejich energii.

 

V oceánu je mnoho přírodních energetických vírů a portálů a delfíni ovlivňují a posilují tyto energie. Lidé na Zemi se musí naučit rozpoznat tyto duchovní mistry, kteří jsou zde ku pomoci všem. Barbarské zabíjení a konzumace velryb a delfínů musí přestat !

 

Tak jak jsem řekl v mých předešlých videích, zabíjení vytváří nejhorší negativní karmu. A potom není náhoda, že se dějí přírodní katastrofy, aby vyčistily tuto negativní energii. Delfíni a velryby mají stejnou energii duše jako lidé i když žijí v jiném fyzickém těle. Jsou více uvědomělí než lidé na Zemi a chtějí pomoci lidem, aby i oni dosáhli vyššího vědomí. Lidé na Zemi by je měli chránit a učit se od nich. Smyslem života je mít v srdci duchovní, univerzální Lásku a žít v harmonii a v souladu s Bytím. V souladu se Světlem ze Zdroje všech zdrojů. Univerzální Láska je to nejdůležitější, co se potřebují pozemští lidé naučit.

 

Žijete mnoho životů na mnoha rozdílných planetách v nižších dimenzích, abyste se to naučili. Pokud to zvládnete, můžete se inkarnovat ve vyšších dimenzích, kde se žije život plný světla bez bolesti či smutku. To není systém víry ! To jsou všeobecná fakta o fungování života. Mnoho duší, které již žili ve vyšších dimenzích, se inkarnují na Zemi, aby zpřístupnili energii univerzální Lásky všem lidem na Zemi. Lidé s univerzální Láskou v srdci jsou Pracovníci Světla, protože používají Lásku Bytí k vytváření láskyplné planety. Pracovníci Světla nemají nic společného s náboženskými sektami planety Země.

 

Láska je esence Bytí a nemá nic společného s náboženskými sektami planety Země, které mučili a pozabíjeli miliony lidí. Náboženství na Zemi jsou nebezpečné sekty s fanatickými přívrženci, kteří napadají láskyplné Pracovníky Světla právě tak, jak to udělali s Pracovníkem Světla Ježíšem. Náboženství a nenávist jsou invence, které můžete nalézt pouze na nevědomých, nízce vyvinutých planetách a jsou příčinou mnoha válek. Na rozvinutějších planetách se žije uvědoměle a v souladu s Centrálním Kosmickým Vědomím, v harmonii s Láskou. Univerzální Láska není náboženství nebo systém víry a vytváří mír a harmonii.

 

LÁSKA JE SÍLA A ESENCE DUCHOVNÍHO SVĚTLA.

Je velmi důležité, že mnoho lidí využívá energii univerzální Lásky k odstranění veškeré negativity na planetě Zemi. Na planetě Zemi je tolik negativních lidí, kteří se namísto rozvoje srdce více zaměřují na technologii, moc, náboženství, hlad a nenávist. Technologie a síla bez Lásky a moudrosti je velmi nebezpečná, protože je zneužívána proti pozemské lidskosti a přírodě... A to vede k sebezničení. Tato planeta by mohla být místem Lásky a radosti, pokud by měli všichni lidé ve svých srdcích sílu Lásky. To by eliminovalo veškerou negativitu na této planetě.

 

Dovolte nám z této planety navždy odstranit násilí, nenávist, závist, chamtivost a útlak. Vybízím všechny pozemské lidi, aby šli cestou Světla a byli v souladu s Bytím. Ve všech mých videích vysvětluji jak toho dosáhnout.

 

 AŤ SVĚTLO BYTÍ OSVÍTÍ VAŠI DUŠI.

 

Buďte kanálem a vírem pro Lásku Bytí.

 

AŤ VAŠE LÁSKA OSLOVÍ KAŽDÉHO.

 

UNIVERZÁLNÍ LÁSKA JE ŘEŠENÍM VŠEHO.

 

Překlad písně: Ať jsou všechny bytosti šťastné, ať všechny mé myšlenky, slova a činy, nějak přispějí ke štěstí všech bytostí.

 

 

Sdělení - video č. 18

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Uvolněte své tělo.

Začněte obličejem.

Uvolněte čelo.

Uvolněte své tváře.

Nezatínejte zuby.

Uvolněte svůj krk, vaše paže, vaše prsty, nezatínejte pěsti.

 

Relaxujte... Relaxujte... Relaxujte...

 

Nyní se třikrát zhluboka nadechněte a pokaždé, když se nadechnete, vtáhněte do svého těla síly vesmíru. A pokaždé, když se nadechnete, řekněte:

 

LÁSKA VESMÍRU.

MOUDROST VESMÍRU.

VĚDOMOST VESMÍRU.

 

Programujte se následujícími afirmacemi:

 

Jsem připraven k moudrosti.

Jsem připraven k lásce.

Mé vědomí a kreativita se neustále rozšiřuje.

Jsem bez blokujících energií a programů.

Jsem bez vyznání a systémů víry.

Přebírám zodpovědnost za svůj život.

Mé pohnutky jsou v souladu s bytím.

Jsem přátelský(á) a soucitný(á).

Dávám a přijímám lásku.

Žiji život lásky.

Jsem otevřený(á) přijímat veškerou hojnost bytí.

Dovoluji své duši mě s láskou léčit a učit.

Učím se s radostí.

Jsem připraven(a) pro moudrost.

Používám moudrost ze všech svých zkušeností pro dobro všech.

Miluji se.

Jsem přátelský(á) a láskyplný(á).

Jsem zdravý(á).

Jsem statečný(á).

Jsem nezávislý(á) a dělám svá vlastní rozhodnutí.

Přebírám zodpovědnost za svůj život.

Jsem spojen s kosmickým centrálním vědomím.

Používám své vlohy ve službách světla.

Mám ve svém srdci soucit.

Jsem vděčný za všechny dobré věci ve svém životě.

Dávám a přijímám lásku.

Žiji život lásky.

Používám lásku k transformaci jakékoli blokující energie.

Láska je největší síla, která tu je.

 

Nyní se třikrát zhluboka nadechněte a pokaždé, když se nadechnete, vtáhněte do svého těla kosmickou světelnou energii, která je všude kolem vás. Když vydechujete, všímejte si jak tato energie čistí vaše tělo od všech špatných energií, které nepotřebujete. Všechny nepotřebné energie vydechujte ven a nechte je mizet. Pokaždé když to uděláte, stáváte se zářivější a zářivější.

Pamatujte, myšlenky jsou energie - začínají na éterické úrovni a mají dopad také na vaše fyzické tělo. Pokaždé když se nadechujete a vydechujete, stáváte se zářivější a zářivější. Plníte své tělo čistým, bílým, láskyplným světlem. Je to brilantní světlo Zdroje, vědomí bytí. Dovolte tomuto SVĚTLU vás harmonizovat a léčit, kdykoli je to nutné.

 

Vnímejte, jak jsou všechny vaše čakerní energetické body aktivovány a harmonizovány. Všechny jsou spolu spojeny a setkávají se ve středu, ve vašem srdci. Pociťujte, jak se vaše srdce zahřívá a posiluje.

 

Řekněte si: Jsem připraven(a) k moudrosti. Jsem připraven(a) k lásce.

Mé vědomí a kreativita se neustále rozšiřují.

Jsem zdravý(á) a bez blokujících programů a energií.

Mé pohnutky jsou v souladu s bytím.

Dávám a přijímám lásku.

Žiji život lásky.

 

Nyní si představte, že jste zářivý světelný balón, který se postupně zvětšuje. Nyní všichni vytváříme velký světelný balón. A tento světelný balón roste a roste, dokud nepokryje celou planetu.

 

Nechte nás nyní naprogramovat tento světelný balón:

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech zlých energií, veškeré nenávisti,

veškeré agresivity, veškeré pověrčivosti, veškerého násilí, všech válek, všech armád a všech zbraní.

 

Všichni agresivní lidé ucítí ve svém srdci lásku a půjdou cestou světla.

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od konzumního šílenství, soutěživého myšlení a plýtvání zdrojů a energie.

Všichni lidé na Zemi se osvobodí ze všech ekonomických otroctví.

Všichni lidé na Zemi budou mít dostatek jídla a kde bydlet.

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech zlých tajných společností, všech zlých politiků, všech zlých mimozemšťanů a všech chamtivých lidí.

Všechny zlé věci, které vytvořili, jsou spalovány ve světle.

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od násilí na zvířatech, vězení pro zvířata a od průmyslové mafie.

 

Zabíjení tvoří nejhorší negativní karmu. A Země musí čistit tyto zlé energie povodněmi, tsunami, hurikány a zemětřeseními. Lidé na Zemi se musí naučit, že vše je propojeno energií. Vše, co děláte někomu jinému nebo přírodě, se vrací. To je vesmírný zákon příčiny a následku.

Ovoce a zelenina mají ušlechtilejší energii. Jedení zvířat udržuje vaší energii na nízké zvířecí vibraci. A navíc, jíte energii strachu ze smrti zabitého zvířete. Takže, pokud chcete být v souladu s ušlechtilými energiemi transformace, musíte přestat jíst mrtvoly.

 

Lidé na Zemi se musí naučit respektovat přírodu a být s ní v souladu. Pouze potom získáte bohatství přírody.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech jedů a chorob.

Vzduch, voda, půda, lidé a zvířata - všichni jsou bez jakýchkoli toxinů.

Všichni nemocní lidé jsou uzdraveni.

Všichni kuřáci a alkoholici najdou sebelásku a přestanou ubližovat sobě i ostatním.

Silou kosmického světla a lásky, čistím čakerní body všech lidí. DNA všech lidí je uzdravena a funguje správně.

 

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od všech náboženství, sekt, předsudků a pověrčivosti. Stáli životy miliony lidí a zablokovali rozvoj vědomí a vědy.

 

Lidé na Zemi najdou pravé napojení na bytí:

Kosmické centrální vědomí. Zdroj všeho.

Silou kosmického světla a lásky, čistím planetu Zemi od veškeré nevědomosti, veškerého šílenství, veškeré arogance a veškeré bezradnosti.

Každý bude schopný léčit všechna zablokování a nevyléčené karmické záležitosti.

Každý bude mít vyšší vědomí.

Každý bude mít univerzální vědomosti.

Každý bude spirituální.

Každý uvidí (duchovní) SVĚTLO.

KAŽDÝ BUDE V SRDCI AKTIVOVAT LÁSKU.

 

Když jednou zažijete opravdovou kosmickou lásku, změní vás to navždy. S energiemi lásky jste připraveni na ušlechtilejší energie transformačního procesu. Láska je energie kosmického centrálního vědomí.

 

LÁSKA JE ŘEŠENÍ NA VŠECHNO.

 

 

Sdělení - video č. 19

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

V posledních 12.000 letech se na Zemi stalo mnoho negativních a chaotických věcí, které vytvořily negativní energie. Tyto negativní energie stále ovlivňují myšlenky, akce a pocity pozemšťanů a jsou příčinou mnoha chaosu na této planetě. Z toho důvodu je nejdůležitější a nejpotřebnější energií a zdrojem frekvence univerzální lásky.

 

Skutečná univerzální láska je schopna změnit společnost na povrchu Země na místo míru a harmonie. Takže je důležité, aby pozemšťané žili univerzální lásku ve svých každodenních životech. Energie lásky je frekvence, která může změnit pozemskou společnost na všech úrovních, ve všech oblastech, na všech polích, protože může mít dopad na každého, koho zahrnují. Energie lásky může pomoci každému chovat se přátelsky, láskyplně a spirituálně a tudíž mazat negativní karmu. Energie lásky může pomoci rozšířit vědomí a zbavovat se ega, nenávisti a arogance. To není systém víry planety Země. Je to spirituální kosmická věda vyšší úrovně. Je důležité, aby na Zemi mnoho láskyplných lidí spojilo síly a posílalo planetě energii lásky.

 

Skupiny láskyplných lidí se mohou setkávat na místech s dobrou přírodní energií a dělat tuto světelnou práci. Na těchto schůzkách je důležité mít skutečné láskyplné spirituální lidi a ne ty, kteří to předstírají. Negativní lidé by narušovali energii a mohli by vytvářet nepříjemné situace nenávisti, závisti, ega a arogance. Zvolili si vyvíjet se pomalu, takže dostanou svou příležitost jindy. Mnoho těchto negativních lidí je posedlých a vyslaných negativními entitami, které nemají rády energii lásky a světla. Světelná práce může fungovat pouze tehdy, pokud energie, kterou vysíláte, je frekvence té nejvyšší lásky a světla z vašeho srdce.

 

Skutečný pracovník světla je vyvinutá duše, která zvládla skutečnou univerzální lásku v mnoha životech a má skutečnou zkušenost se světlem. Ne každý kdo se prohlašuje za pracovníka světla jím je. Na Zemi je mnoho lidí, kteří se prohlašují za pracovníky světla, aby se cítili lepší než ostatní, nebo aby získali pozornost. Čtením knihy, prohlašováním se na internetu za pracovníka světla či vlastněním "reiki certifikátu" nebo jakéhokoli jiného pozemského certifikátu nedělá někoho automaticky pracovníkem světla.

 

Skuteční pracovníci světla nemají ego nebo aroganci a na nikoho neútočí ani nikoho nenapadají a nezraňují. Skuteční pracovníci světla hovoří s láskou a ne s nenávistí, arogancí a egem a jsou velmi opatrní a uvědomělí ohledně svých akcí, protože znají princip karmy, princip příčiny a následku.

 

Skuteční pracovníci světla dávají dary ze skutečné lásky a neočekávají za to nic nazpátek. Skuteční pracovníci světla se starají o pohodu ostatních. To znamená, že mají skupinové vědomí. Skupinové vědomí je charakteristika, kterou si každá vyvinutá duše přinesla z vyšších dimenzí. Bez skupinového vědomí a skutečné univerzální lásky se není možné inkarnovat ve vyšších dimenzích.

 

 Skuteční pracovníci světla nemohou být ovlivněni žádnou zlou energií, protože jejich světlo a vědomí je vysoce vyvinuté.

 

Skutečný pracovník světla může být rozpoznán světelnou energií v aurickém poli. Světlo v auře nemůže být paděláno. Je viditelné pro každého anděla nebo spirituálního mistra.

 

Světlo skutečného pracovníka světla je schopno odmaskovat jakoukoli negativní osobu. Osoba, která má negativní energii se cítí nepříjemně v blízkosti pracovníka světla a začne útočit a napadat.

 

Kosmické uvědomění (Bůh)  přináší často tyto negativní osoby blízko pracovníka světla, aby jim dala šanci nalézt světlo a zbavit se zlé chování. Smysl života je mít skutečnou lásku v srdci a vyvinout vědomí. Každý prochází mnoha příležitostmi, testy a hodinami v mnoha životech, aby toho dosáhl. Každý si vybral tuto cestu a jednoho dne, v tomto nebo jiném životě, každý zjistí.

 

Žádný skutečný duchovní mistr, bytost světla, anděl nebo jakákoli další osoba nemůže vykonat tuto cestu za vás. Nikdo z nich nechce být uctíván a nikdo z nich nemůže být obviňován pokud si někdo sám blokuje svůj spirituální růst. Spirituální vývoj musí být zvládnut v srdci každého jednotlivce v mnoha krocích a skuteční duchovní mistři dávají rady jak toho dosáhnout.

 

Žádný skutečný duchovní mistr nemůže být obviňován, pokud někdo zneužívá pozitivní návrhy a překrucuje je a obrací v něco negativního. V existenci je každý zodpovědný za to jak rychle nebo jak pomalu se vyvíjí. Každý má svobodnou vůli a může se rozhodnout o rychlosti svého vlastního vývoje.

 

Když skuteční pracovníci světla vysílají spirituální světlo a lásku, pomáhají také každému, vymazat staré negativní blokující programy a vzory z tohoto a minulých životů. Spirituální světlo vesmírného uvědomění je schopno uzdravit vše, pokud jsme připraveni se vyvinout na vyšší úrovně vědomí a použít to v našem každodenním životě.

 

Vývoj vědomí je individuální proces, který potřebuje nějaký čas, aby bylo porozuměno moudrosti vycházející z mnoha zkušeností. Pokud by mnoho pozemšťanů dělalo světelnou práci a posílalo by energii lásky planetě, měli bychom mírovou společnost se spirituálními příznaky a utrpení by pomalu vymizelo.

 

Negativní lidé by začali naslouchat svému srdci a změnili by své chování k lidem a přírodě. Zaměřme svou energii na tuto budoucí možnost. Budoucnost není fixní - budoucnost je flexibilní. Mění se neustále našimi myšlenkami a emocemi, protože ty jsou energií. To není záležitostí víry, to je záležitostí poznání spirituální vědy a principů vesmíru. Potkávejme se s mnoha láskyplnými, přátelskými lidmi a posílejme energii lásky všem a všemu na této planetě.

Protože skutečná univerzální láska je řešením všeho.

 

 

Sdělení - seminář Německo 2010

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Na všech mých seminářích jsou vždy přítomny bytosti světla. A všechna Vaše vyšší já jsou ráda, že jste tu nyní všichni spolu. Protože se s každým z Vás pokoušela již dlouho spojit. Dělají to v jiné dimenzi a je to tak komplikované, že tomu nikdy neporozumíte. Snaží se navazovat spojení... Takže se jednou všichni setkáme. Tato setkání dělám pouze tehdy, když mi existence sdělí, že to mám udělat. Neplánuji je. Někdy lidé, kteří přijdou, musí být připravováni, dokonce ve stavu spánku v astrální dimenzi. Prochází lekcemi... semináři... dokud nejsou připraveni.

 

A poté, když přijde čas, mají pocit, že sem musí přijít. Právě teď probíhá transformace, ne jen na této planetě, ale v celém solárním systému. A protože je ve vesmíru vše propojeno, postihne (transformace) všechny planety. Ne pouze tuto planetu. Tento snímek mateřské lodě jsem pořídil v srpnu 2010... Tady se trochu naklonila... A tady je přesně mezi rostlinou. Mohou vidět to co vidím já. Když jsem se díval do fotoaparátu, mohli to vidět taky, svou myslí. Toto byla další malá loď, která se objevila ten samý den. Důvodem, proč dělám tyto semináře je, že na této planetě vzrůstá chaos, protože pozemšťané nežijí spirituálně.

 

Takže důvodem těchto seminářů je pomoci lidem stát se spirituálními. A také pomoci této planetě dosáhnout jednoho dne globálního kontaktu s ostatními hvězdnými bytostmi. Dnes večer vytvoříme dobrou energii, abychom pomohli planetě v její transformaci a aby tato transformace nebyla příliš destruktivní.

 

Na této planetě je mnoho spirituálních učitelů a každý z nich vám předává něco jiného. Je to jako ve škole... Máte určité hodiny a v každé z nich se učíte něco jiného. Smyslem života je rozvoj srdce a vědomí. Abyste se dostali do vyšší dimenze, musíte se osvobodit od všech negativních energií. Frekvence vzrůstá již mnoho let, ale nyní se dostáváme k vrcholu. A to znamená, že vše co je v nižší hustotě v negativní energii, bude mít to nejsilnější čištění.

 

A spirituální lidé, kteří na sobě pracují, na charakteru... na emocích... nebudou mít s touto novou energií problém. My všichni jsme zodpovědní za tuto planetu, za to jak lehká či jak těžká tato transformace bude. Nejsme zodpovědní pouze sami za sebe, jsme zodpovědní také za tuto planetu a zbytek vesmíru. Takže se musíme naučit kontrolovat naše myšlenky a naše emoce, protože ty vytváří vnější život. Takže nyní je opravdu čas používat skutečnou lásku. A dokud to lidé nebudou dělat, tak energie nebude hladce vzrůstat. To znamená, že čištění bude silnější.

Láska je energií existence (od Boha).

 

Láska je řešením všeho.

 

Čím více lidí by používalo energii lásky, tím více bychom pomohli této planetě k hladké transformaci. Pokud chcete přeměnit energii nižší úrovně, musíte použít energii vyšší úrovně.

Jsou zde vždy dvě polarity. Musíte změnit polaritu. Nejprve musíme uzdravit sami sebe, až pak můžeme uzdravovat planetu. Všechny bloky, které každý má... Všechny traumatické zážitky, možná z předchozích životů...

 

Pokud všechny tyto záležitosti nevyčistíte, ponesete si je s sebou v každém životě. A tato vyspělá energie, které nyní přichází ze zdroje, zvyšuje frekvenci a všechny tyto bloky z vás vytahuje ven. Takže jim musíte čelit... Musíte problému čelit, abyste ho překonali. Když to uděláte vůlí, krok po kroku, je to jednodušší, než když to přijde jako blesk z čistého nebe a vy poté budete v šoku. Když máte sebelásku... Pokud jste spirituální... Pohlížíte na celou planetu jako na celek. Nevidíte státy... Vidíte jednu skupinu... Vidíte jednu lidskou rodinu. Musíme v nás toto silné světlo vytvořit... Protože pouze světlo může zůstat ve světle.

 

Pouze láskou můžete lásku poznat. Lidé, kteří tuto lekci nezvládnou... Pouze milovat... To budou muset zvládnout v některém z dalších životů. Existence reaguje na vaše emoce... Na vaše pocity... Když děláte afirmace, existence nereaguje na to co říkáte, reaguje na to jakou energii do afirmace vkládáte.

 

A čím silnější tato energie je, tím silnější je manifestace. Řešením všech problémů je vždy vyšší frekvence... A tato vyšší frekvence je láska a radost. Zaměřte se na to, co chcete mít a nezaměřujte se na to, co mít nechcete. Musíte cítit, co chcete mít. Vizualizujte si, že jste naplněni světlem... Jste světelné energetické tělo...

 

A vizualizujte si, že všechny záležitosti o kterých jsme mluvili... získávají energii... Dodáváme jim energii.

 

PUBLIKUM: "Já nemám otázku... Chci pouze říct, že jsme rádi, že jsme vás poznali... Je od vás milé, že jste sem přišel..." Vytvořili jsme dobrou energii... To znamená... Zítra bychom mohli začít s léčením jednotlivců...

 

Protože pokud se toho bude chtít zúčastnit hodně z vás... Zabere to 40 minut (obvykle) na jednoho... Takže to zabere celý den.

 

(Následující dva dny trvala léčení jednotlivců od rána až do 4 hodin v noci)
 

 

 

Sdělení - video č. 20

Video zobrazíte kliknutím zde ...

 

Zdravím, tady je Alaje inkarnovaný ze světelných dimenzí Plejád. Alaje je mé plejádské jméno a nemá nic společného s čímkoli na Zemi. Mé jméno je jméno plejádské s plejádskou vibrací.

 

Ve vyšších dimenzích vaše jméno vychází z energie kterou máte, reflektuje energii, kterou vyzařujete a energii ze které pocházíte. Reflektuje energii místa se kterým máte nejsilnější energetické spojení. V poslední části jsme mluvili o skutečné světelné práci a skutečných pracovnících světla, abychom identifikovali ty, kteří šíří nenávist a ego, ale přitom se prohlašují za spirituální. Skuteční pracovníci světla šíří kosmické světlo a lásku ze svého srdce, aby pomohli planetě postoupit do vyšší dimenze, kterou může dosáhnout pouze energií lásky.

 

Nenávistní a egoističtí lidé, kteří vytváří nenávist a napadají a uráží ostatní, nejsou pracovníci světla i když to tvrdí. Tito lidé jsou většinou ovlivněni negativními entitami nebo mají stále negativní postoj z minulých životů.

 

Pokud nemáte dostatek kosmické energie lásky ve svém aurickém poli, ale hlavně ego, aroganci, závist a nenávist, tak mohou negativní entity proniknout vaším aurickým štítem a ovládat vaše myšlenky a emoce.

 

Světlo a energie v auře nemohou být předstírány. Je to energetický podpis vědomí, který má každý.

 

Skutečný pracovník světla může být rozpoznán světlem a energií lásky ve svém aurickém poli a svými činy z lásky za účelem šíření lásky. Skuteční pracovníci světla hovoří s láskou a ne nenávistně, nejsou vůbec závistiví ,a jejich činy jsou založeny na skutečné kosmické lásce, za účelem vytváření energie lásky.

 

V červnu 2012 jsem navštívil se skupinou skutečných pracovníků světla dobrá energetická místa v Srbsku, za účelem posílání léčivé energie těmto místům a planetě.

 

Každá světelná práce je setkáním vnitřního čištění, energetická práce osvobozující od jakékoli blokující energie. Při každé skupinové světelné práci jsme konfrontováni s energiemi vysoké úrovně energetického místa a světelných bytostí, které se účastní.

 

Energie vysoké světelné úrovně vynese na povrch vše co je skryto uvnitř vašeho vědomí, aby to bylo možné vidět a léčit. Tyto energie pokračují v práci i po dokončení světelné práce. Osobní vnitřní práce na vymazávání negativních energií je nejdůležitější pro osobní spirituální rozvoj.

 

Čtení knihy není dostačující - kniha je pouze informace. Skutečná práce musí být konána osobně.

 

Každý prochází touto životní lekcí, ať už o tom ví nebo ne. Každá světelná práce je příležitostí osvobodit se od negativních pocitů, negativních myšlenek či negativní karmy. Pouze když jste osvobozeni od energií nízké úrovně, jste připraveni na energie vyšší úrovně a jste schopni se inkarnovat do vyšších dimenzí.

 

Smyslem života je stát se milující osobou s rozvinutým vědomím bez ega, arogance, závisti a nenávisti. Jsou pracovníci světla, kteří jsou začátečníky a právě na sobě začali pracovat, a jsou zkušení pracovníci světla, kteří zvládli skutečnou univerzální lásku a moudrost v mnoha životech a na mnoha planetách a měli skutečné zkušenosti se světlem ve vyšších dimenzích. Byli zasvěceni světelnými bytostmi a mají schopnost nést ve svém těle více kosmického světla než ostatní, za účelem léčení a čištění negativních energií na planetě Zemi.

 

Tato informace je uložena v jejich duši a jejich aurickém poli jako energetický otisk, který může být viděn ostatními spirituálními lidmi. Energie je neustále viditelná a nemůže být falšována. Ti, kteří předstírají, že jsou spirituální mistři a napadají ostatní lidi skrze ego a nenávist, si tvoří negativní karmu a blokují svůj rozvoj. Skuteční profesionální zkušení nositelé světla jsou duše s velkou moudrostí, které narozením vešly na Zemi z vyšších světelných dimenzí, aby byly schopny konat ve fyzickém těle.

 

Skutečný nositel světla nemá ego, nenávist, závist či ostatní negativní chování a distancuje se od jakéhokoli druhu nenávisti, náboženství, kultů, systémů víry, pověr či politických názorů a s nimi tedy nemůže být jakýmkoli způsobem uveden do souvislosti. Skutečná světelná práce se neděje pouze na pozitivních místech, na kterých pracovníci světla používají vhodnou energii, kterou působí na planetu. Zkušení pracovníci světla často navštěvují místa s negativní energií, aby léčili a transformovali tyto energie kosmickým světlem, které vysílají ze svých těl. Tomu se říká pokročilá světelná práce a měla by být dělána pouze lidmi se silným světlem a kosmickou láskou v auře, aby byli chráněni před negativními energiemi.

 

Při pokročilé světelné práci jste konfrontováni s démony a ostatními negativními entitami, které se shromažďují na negativních místech. Planeta Země se nachází v dimenzi s polaritou, ve které stále existuje negativita. Nyní chce planeta Země postoupit do vyšší dimenze, všechny negativní energie musí být vyčištěny pozitivní energií. Pozitivní znamená s použitím kosmické lásky a "negativní" znamená, že energie lásky chybí. Na Zemi jsou místa s pozitivními energiemi a místa s negativními energiemi. To závisí na energiích, které pozemšťané vytvořili či neustále vytvářejí. Místa s pozitivní energií jsou místa vortexů (energetických vírů) na kterých se kosmická energie šíří více než na ostatních místech.

 

Místa s negativní energií jsou místa, na kterých byla negativní energie vytvořena lidmi nebo místa se sopkami. Sopky jsou ventily nebo póry, kterými se planeta zbavuje negativní energie.


Planeta je živá bytost a má póry pro zbavování se infekce stejně jako lidské tělo. Vše je propojeno jemno-hmotnou energií, každá energie má dopad na vše ostatní - na lidi a okolí. To není mystická věc, to je vyšší spirituální věda, kterou je nutné znát, pokud chceme pochopit život a vědět jak můžeme žít v harmonii a míru.

 

V posledních 12.000 letech pozemšťané vytvořili mnoho negativní energie na mnoha různých místechjako výsledek kombinace válek, nenávisti, arogance, náboženství a ostatních kultů, hladu po moci a manipulace negativními mimozemšťany a nižšími astrálními entitami a démony. V posledních 13ti letech, jsem konal světelnou práci s mnoha skupinami na mnoha místech za účelem čištění negativních energií na Zemi.

 

V březnu a dubnu 2012 poslalo kosmické vědomí mě a pár přátel na dlouhé turné světelné práce do Ameriky, vyčistit staré negativní energie na Floridě, v Kalifornii a na Havaji. První místo byl Svatý Augustýn na Floridě, kde se brutální Ponce de León vylodil 2.dubna 1513. Ponce de León byl jedním z mnoha dobyvatelů, který byl vyslán jménem církve a španělských králů krást bohatství, zabíjet a zotročovat. Ponce de León a jeho 200 vojáků dobyli Portoriko a mnoho míst na Floridě jako je Svatý Augustýn extrémní brutalitou vůči domorodým Američanům a prohlásili je za španělské. Abychom měli silnou světelnou energii, šli jsme nejprve dobít naší energii do přírody a později energií 600 let starého stromu ve Svatém Augustýnu. Ještě předtím než jsme vstoupili na místo, na kterém španělští kriminálníci zabili místní domorodé Američany. Když jsme procházeli tímto místem, cítil jsem negativní energii a trauma z těchto činů. Mnoho duší zabitých domorodých Američanů zde ještě bylo traumatizovaných a nemohlo nalézt světlo. Čištění tohoto místa bylo velmi bolestivé, cítil jsem bolest a žal zabitých a mučených domorodých Američanů. Vytvořil jsem vír světla a duše mohly konečně odejít do světla a opustit staré trauma a bolesti.

 

Doba mezi roky 600 a 1800 dle Gregoriánského kalendáře má pořád velmi silný dopad na myšlení pozemšťanů dnes. Mnoho pověr a nenávistných energií dneška má své kořeny v této době a jsou příčinou toho, proč mnoho pozemšťanů nerozvíjí kosmickou lásku ve svém srdci a vyšší vědomí. V tomto čase vedli pozemšťané stovky válek, miliony z nich zemřeli kvůli náboženskému fanatizmu, pověrám a hladu po moci, půdě a zlatu. Moderní historici začínají přicházet na to, že doba mezi lety 600 a 1800 je dobou, ve které kněží a králové mnohokrát změnili dokumenty o historické postavě Ježíše, aby skrze pověry mohli jednoduše ovládat masy strachem a mechanizmem vyděšení a přesvědčili lidi následovat kult církve. A protože tyto dokumenty byly kopie z kopií kopií přeložených z různých jazyků a mnoha různými lidmi, bylo přidáno ještě více chyb, pověr a chybných vysvětlení. Moderní Gregoriánský kalendář je založen na tvorbách a vírách středověkých kněžích, kteří určili první den kalendáře na nějaký den o kterém rozhodli, že to je den narození osoby známé jako Ježíš. Do té doby, pozemšťané vypočítávali kalendář jinými systémy víry. Moderní pozemský kalendář může být použit pouze pro přiblížení dat v posledních 2000 lineárních pozemských letech. Ale nemůže být použit pro výpočet kosmických událostí ve vesmíru.

 

Kosmické vědomí, Zdroj, koná transformace a kosmické změny, když je na ně správný čas a správná energie. Nepoužívá lineární pozemské kalendáře. Je historicky dokázáno, že středověk byla doba, ve které vojska bojující za církev mučila a zabíjela milióny lidí ve jménu imaginárního Boha a bohatla vykrádáním jiných zemí. Hladoví kněží a králové z Anglie, Španělska, Portugalska, Itálie, Francie a Holandska vyslali stovky zabijáků a kriminálníků, aby dobyli mnohá území jako byli americký kontinent, mnoho ostrovů v Atlantském a Pacifickém oceánu, mnohá místa v Africe, Indii, Asii a Austrálii, aby zabili, zotročili a okradli lidi a donutili je následovat církev. To je velmi dobře zdokumentováno pozemskými historiky a dnes je pro každého lehké tyto informace získat. Tito vrazi vytvořili obrovskou negativní karmu a musí jí čistit v mnoha životech. Pouze španělské dobyvatelsko-zabíjecí výpravy trvaly skoro 200 let, od roku 1402 do roku 1600 a účastnilo se jich mnoho různých dobyvatelů s mnoha loděmi a stovkami vojáků. V této době bylo brutálně zabito přes 100 miliónů domorodých amerických indiánů po celém americkém kontinentu, ve jménu církve a hladu po zlatu. Skoro 90% populace zemřelo. Byla to největší genocida za posledních 10.000 let a vytvořila zabijákům extrémně negativní karmu. Španělští vojáci církve je strhali k smrti nucenými pracemi a masakrovali je tím nejkrutějším způsobem. Věšeli "pro slávu Ježíše Krista a 12ti apoštolů" jak říkali, skupiny 13ti indiánů nad oheň, takže trpěli a hořeli zároveň. Házeli indiány do jam se špičatými kůly, znetvořovali je nebo předhazovali jejich děti k sežrání za živa divokým psům. Muži, ženy a děti, kteří přežili, byli silou nuceni poslouchat církev jako otroci k uspokojení perverzních fantazií kněžích a vojáků.

 

Tito zabijáci najatí evropskými králi a kněžími byli zakladateli moderního amerického světa jak ho chápeme dnes, poté co zabili skoro všechny domorodé americké indiány. Výsledky těchto zlých skutků jsou viditelné dodnes a negativní energie stále v mysli ovlivňují pozemšťany, aby jednali negativně. To vytvořilo myšlenky rasismu, náboženské nesnášenlivosti, násilí a kriminálních činů a zabraňuje to lidem v dosažení vyššího vědomí a sociální harmonie. Známkou moudrosti by bylo, kdyby všechny náboženské organizace dneška a některé vlády navrátily všechno své bohatství zemi, kterou brutálně okradli a dali vše své bohatství milionům hladovějících lidí po celém světě a zároveň se zbavili všech svých staveb k ovládání a šíření pověr, strachu a lží.

 

Dnes žijí potomci původních amerických indiánů v ubohých chudých podmínkách na pouštích, na kterých nemůžete nic vypěstovat. V roce 2011 jsem navštívil rezervaci Hopiů v Arizoně a byl jsem velmi zarmoucen, když jsem viděl jak zde lidé žili. Negativní okupanti je donutili žít v pouštích, na kterých nemohou pěstovat potravu. Když jsme navštívili tyto chudé vesnice, viděli jsme, že se pokouší prodat panny z hlíny, aby přežili. Půda tam má negativní energii podobnou nižší astrální dimenzi.


Když zde hovoříte s lidmi, zjistíte, že většina z nich ztratila vědomosti a napojení na starou moudrost. Většina lidí se změnila podle moderní společnosti a má problémy s alkoholem. Různé kmeny jsou rozděleny a odděleny. Kdyby se spojili a koncentrovali na vytváření transformační energie, byli by schopni svou situaci změnit. Zde můžeme vidět v akci staré rčení "rozděl a panuj", protože násilní okupanti rozdělili různé kmeny, oddělily je od starého vědění, přinutili je naučit se jazyk okupantů a donutili je žít v bídě, chudobě, alkoholu a beznaději. Zlé činy vytváří negativní karmu těm, kteří tuto energii tvoří, a tato karma se přirozeně jeden den vrátí, protože to je vesmírný zákon příčiny a následku. Takže není náhoda, že je na americkém kontinentu mnoho přírodních katastrof.

 

Planeta se pokouší vyčistit negativní energie na svém těle. Ve starověku nebyli lidé zabíjeni pouze ve válkách, ale také pro pobavení králů, jako oběti církve a těch, kteří chtěli vidět ostatní trpět a umírat. Jedním z takových míst bylo Koloseum v Římě. Tisíce lidí zde bylo zabito pro zábavu a náboženství. Zabito mečem nebo sežráno zaživa lvy. Můžete si představit negativní energii, která je na tomto místě nahromaděna a tisíce traumatizovaných duší, které zde stále jsou a nemohou najít světlo. Tak jsem šel také zde udělat energetické čištění a osvobodit mnoho duší. Další brutální náboženské zabíjení v Římě ve středověku byla metoda zvaná Mazzatello. Bylo to zabíjení používané papežskými státy od 18. století do roku 1870. Ti, kteří se nepodrobili papežské kontrole, byli popraveni na veřejném náměstí v Římě rozbitím hlavy velkým perlíkem a useknutím krku nožem. Řím je jedním z míst, které potřebují mnoho energie čištění. Proto jsem konal světelnou práci také zde. Na mnoha dalších místech na Zemi, fanatičtí náboženští lidé zabili a mučili miliony lidí a mnozí to dělají dodnes.

 

Tato negativní energie ovlivňuje chování moderní pozemské společnosti. Ve středověku mezi 13. a 18. stoletím ustanovil kult církve inkvizicí totální kontrolu. Dnešní historici odhadují, že jen v oblasti Evropy zabili přes 10 milionů lidí. Nespočetně lidí bylo léta v temných žalářích, mučeno mučícími nástroji a donuceno k "přiznání". Jejich majetek byl zkonfiskován a ve velké části připadl církvi V období středověku měl téměř každý hrad mučírnu k mučení a zabíjení těch, kteří se nepodrobili řádům církve a armády. Mnoho duší, které trpěly a zemřely v tomto období, jsou na těchto místech stále zablokovány a traumatizovány a nemohou najít světlo. To není nejistá, mystická věc. To je vyšší spirituální věda, která je viditelná spirituálním lidem. Mnoho z těchto míst potřebuje energetické léčení kosmickou láskou, k vyčištění starých traumat a pomoci mnoha duším, které v tomto období zemřely najít světlo a pokračovat ve svém rozvoji.

 

Energie nezmizí jen proto, že se to odehrálo již dávno. Negativní energie může zůstat na místě dlouhou dobu, pokud ji nikdo nepřetransformuje na energii lásky. Vešel jsem do mnoha hradů, mučíren a církevních kobek ve střední Evropě, abych pomohl traumatizovaným duším nalézt světlo.


Někdy je možné zachytit infračervenou kamerou duše, které jsou konečně svobodné. Vypadají jako orby světla. Každý kdo má silnou energii lásky ve své auře by měl dělat toto čištění na místech s negativními energiemi. Pokračovali jsme v našem dlouhém turné světelné práce a navštívili jsme jedno z nejlepších míst vortexu (energetického víru) na Zemi na Mount Shasta.


To je místo na které uprchli spirituální Lemuřané po destrukci jejich kontinentu. Nyní žijí pod Mount Shasta v 5. dimenzi. Přišli jsme se sem dobít energií vortexu hory a energií Lemuřanů, protože jsme plánovali tuto energii později použít k vyčištění Havaje, posledního zbytku potopeného Lemursého kontinentu, na kterém staré energie destrukce pořád ovlivňují planetu.


Poté, co jsme udělali meditaci na Mount Shasta, jsme mohli cítit přítomnost Lemuřanů v jejich jemno-hmotném stavu. Dodali nám energii světla pro další světelnou práci, kterou jsme plánovali na Havaji. Naší další zastávkou na našem turné světelné práce se staly obrovské stromy z červeného dřeva v Kalifornii v Muir woods. Jsou 115 metrů vysoké a některé mají průměr 12 metrů. Tyto stromy uchovávají silnou energii, protože se zásobují kosmickou energií již 3.200 let. Stromy jsou anténami pro kosmické energie a čím jsou starší, tím více energie uvnitř uchovávají. Na místech s dobrou energií můžete vyfotit mnoho orbů. Tak jsme se sem přišli dobít dobrou energií ze stromů.

 

Dobití silnou energií světla jsme nyní byli připraveni vykonat v dubnu roku 2012 naší světelnou práci na Havaji. Navštívili jsme Velký ostrov a Kauai, abychom rozšířili naší světelnou energii po celém řetězu Havajských ostrovů. Naše světelná práce byla na těchto ostrovech první skutečnou energií čištění za tisíce let. Pokud navštívíte Havaj a jste citliví na energie, ucítíte, že Havaj je jedním z nejvýznamnějších míst minulosti, které má stále nevyřešené negativní energie. Je to místo v Pacifickém oceánu, na kterém byl zničen kontinent Lemurie ve strašné válce s Atlanťany. Na konci časů Atlantidy bylo vytvořeno mnoho traumat a negativních energií, protože si někteří Atlanťané mysleli, že jsou Bohy, a použili kosmickou energii k válčení. Tito Atlanťané, kteří způsobily tuto katastrofu, mají negativní karmu k čištění, z tohoto důvodu jsou inkarnováni na Zemi mnohokrát, aby svou karmu vyčistily. Potkal jsem mnoho z těch, kteří jsou právě inkarnováni na Zemi, a mnoho z nich zaujímá stále negativní postoj a napadá pracovníky světla, kteří mluví o tom, co udělali v minulosti. Havajské ostrovy jsou nejvyššími vrcholy potopeného Lemurského kontinentu.

 

Velká destrukce Lemurie vytvořila prasklinu na zemském povrchu, začala proudit láva a nejvyšší hory se staly sopkami. V této katastrofě trpěly a zemřely miliony lidí a negativní energie zde vytvořená ovlivňuje tuto planetu už tisíce let. V pacifickém oceánu můžeme nalézt mnoho míst s negativní energií jako jsou kanibalské ostrovy Fidži, Samoa, Papua Nová Guinea a Havaj. Negativní energie na Havaji přitáhla okolo roku 700 mnoho brutálních válečných kmenů z Polynésie a války a brutální rituály, které zde měly, přitáhly mnoho nižších astrálních entit a démonů. Hlídka, která zanedbala svůj post, mohla být popravena uškrcením. Nepříteli zajatému v bitvě mohly být odstraněny vnitřnosti a každá kost metodicky zlomena, když byl ještě naživu, takže jeho tělo mohlo být "navlečeno" a odneseno z pole jako oběť démonům, ke kterým se modlili. Války pokračovaly do roku 1819. Protože jsou tyto ostrovy odlehlé a jsou daleko od obydlených míst, staré energie zde mohly přežít tisíce let, protože zde nebyl dostatek jiných pozitivních energií k vyčištění těch starých a negativních. Mnoho místních lidí stále žije starými rituály pověr z minulosti, protože mnozí z nich jsou reinkarnacemi dřívějších obyvatel.

 

Samozřejmě jsou na těchto ostrovech také nějaké výjimky, ale ty nejsou dostačující k vyčištění negativních energií. Nejprve jsme navštívili Velký ostrov a jedinou pozitivní energií, kterou jsme zde mohli cítit, byli delfíni a některá nedotčená místa v přírodě. Před tím než potkáte delfíny byste měli meditovat a vytvořit správnou energii.

 

Delfíni jsou citliví na energie a mohou číst vaší mysl a pocity. Plavání v blízkosti delfína je jednou z nejlepších zkušeností, kterou můžete zažít, pokud se s nimi setkáte s kosmickou láskou v srdci. První den jsme strávili plaváním s delfíny a hraním si s mořskou želvou. Další den jsme šli na jih Velkého ostrova na Green Sand Beach. Pláž je zelená, protože se písek skládá ze zelených krystalů. Tak jsme zde meditovali, abychom použili tyto krystaly jako zesilovač pro naší světelnou energii. V noci jsme meditovali na jižním bodě, kde jsme opět viděli několik světelných lodí mých světelných bratrů. Světelné lodě vznášející se nad vodou a vydávající signály pozdravu. Dalším místem, které jsme navštívili, bylo údolí Pololu, kde jsme se spojili s přírodou a dobili se ze stromů energiemi malého vortexu. Tuto energii jsme opět použili k očistné meditaci. Po naší energetické práci nastalo příliš bouřlivé počasí na to, abychom mohli pokračovat s čistěním. Pokud použijete silnou energii světla k čištění místa, často si všimnete, že vám příroda pomůže očistnou silou větru a deště. Na Velkém ostrově může citlivá spirituální osoba cítit a vidět mnoho démonů, kteří zůstávají na mnoha místech kolem ostrova v nižší astrální dimenzi, spolu s mnoha zesnulými Havajskými válečníky, protože byli přivábeni kanibalismem, brutálními obětmi a válkami předchozích obyvatel. Tyto negativní entity ovlivňují mnoho novodobých obyvatel jednat s nenávistí a brát drogy, protože se živí negativní energií. Jedním z takových míst je hrad na Puu-kohola Heiau.

 

Když jsme usedli k meditaci a posílání světla, mnoho zesnulých Havajských válečníků na nás začalo útočit a snažilo se nás energeticky vytlačit z kopce. S naší energii světla jsme mohli zůstat v bezpečí a osvobodit stovky obětí, které byly zabity na tomto místě, ale nemohly najít světlo k opuštění tohoto místa a bylo zadrženo starověkými válečníky a negativními energiemi.


Nižší negativní astrální entity na Havaji neměly rády světlo, které jsme s sebou přinesli a mnohokrát nás napadli, buď osobně, energeticky či ovlivňovaly negativní lidi, aby nás napadali a vyhrožovali nám. Někteří z těch, kteří byli ovlivněni a se zuřivou nenávistí nás napadli, byli místní lidé, kteří o sobě tvrdí, že jsou spirituální, ale ve skutečnosti v sobě mají silné ego a energii nenávisti a proto byli zmanipulováni těmito negativními entitami.

 

Na negativním místě můžete otestovat svůj stupeň spirituálního vědomí. Můžete pro sebe zjistit, jestli máte silnou milující energii nebo ne. Pokud máte vysoké spirituální vědomí se skutečnou kosmickou láskou ve svém srdci a ne ego nebo aroganci, žádná negativní energie vás nemůže zmanipulovat tak, abyste ubližovali ostatním. Pokud máte ego, aroganci, závist, žárlivost a ostatní negativní emoce, jste snadná oběť pro nižší negativní entity nebo nižší astrální parazity.

 

A v tom spočívá lekce, kterou se posedlí lidé s egem musí naučit. Mnoho ne-spirituálních lidí channeluje zlé maskované entity z nižších astrálních dimenzí, ale nejsou to schopni poznat a falešně si myslí, že mají kontakt se světelnými bytostmi, spirituálními mimozemšťany, Ježíšem nebo ostatními spirituálními učiteli. Já jsem mnohokrát potkal Ježíše v astrální dimenzi a je velmi smutný, že mnoho pozemšťanů zneužívá jeho jméno, aby uspokojili a ospravedlnili svůj chtíč pro ego, závist, válku a kontrolu nad ostatními. Žádná spirituální bytost nechce být uctívána, protože to je proti kosmickým zákonům.

 

Channeling není znamením spirituální bytosti. Channeling je pouze znamením toho, že někdo přijímá energii od ostatních bytostí. Viděl jsem velmi zlé lidi, kteří mohli záměrně channelovat démony. Viděl jsem šamany v Mexiku a v Nepálu, kteří byli posedlí démony. Neměli kontrolu nad tím, co dělali a s nenávistí na ostatní křičeli. Takže channeling není znamením spirituální bytosti. Být spirituální znamená používat v srdci energii kosmické lásky, kterou je potřeba rozvíjet tréninkem a moudrostí po mnoho životů. Lidé, kteří channelují musí být velmi opatrní a uvědomělí toho, od koho a jaké informace přijímají. Pokud channelujete démona, který je maskován a prohlašuje se za Ježíše nebo spirituálního mimozemšťana, řekne vám, abyste se obrátili proti mírumilovným lidem, proti pracovníkům světla, proti lidem, kteří podporují kosmickou lásku.

 

Pokud channelujete tento typ entit, budete mít ve svém vědomí nenávist, aroganci a budete je používat k ubližování ostatním, abyste nakrmili a uspokojili tyto entity. Poslední den na Velkém ostrově jsme udělali dlouhou meditaci na pláži Spencer, kde jsme se dobili energií Slunce. Slunce je portál, kterým prochází energie Zdroje. V této meditaci nejprve meditujte se zavřenýma očima a když je Slunce níže a červené, dívejte se přímo do Slunce a absorbujte vašima očima kosmickou energii. Naplníte se kosmickou energií a jste připraveni na další světelnou práci. Po šesti dnech čištění na Velkém ostrově jsme šli na ostrov Kauai. Pokud navštívíte ostrov Kauai, můžete pociťovat trochu lepší energii než na Velkém ostrově díky faktu, že je většina ostrova neobydlena, protože je zde bohatá vegetace. Na vnějším rohu ostrova jsem zažili mnoho míst, na kterých žijí zesnulí lidí ze starověku a mnoho démonů tisíce let, protože nikdo nezačal tyto energie čistit skutečným silným kosmickým světlem. Navštívili jsme na ostrově mnoho míst. Na začátku, jsme chodili na místa s dobrou energií v lese, abychom se dobili a byli připraveni na negativní místa.


Dalším místem s dobrou energií byla pláž nazvaná Tajná pláž ležící na severu. Je takto nazvaná, protože je skrytá za lesem. Pouze pokud jdete po této cestě dolů skrz les, tak se můžete dostat na pláž bez turistů a s přírodní energií. Další den jsme navštívili pláž Ke-e Heiau. Zde můžete mezi lesy nalézt skrytou plošinu nad pláží se starými ruinami. Ve starověku zde lidé praktikovali brutální obětování a zabíjení, takže z tohoto místa můžete cítit vyzařující negativní energii. S pomocí světelných bytostí jsme na toto místo začali posílat energii světla, abychom tuto energii očistili. Démonům, kteří ovládali toto místo, se to nelíbilo a začali na nás útočit. Pokud nemáte v takovém momentě ve své auře silný energetický štít lásky, mohou tyto entity proniknout vaším energetickým polem, zmocnit se vás a použít vás k útočení na ostatní. Mnoho lidí na Zemi, kteří mají ego, aroganci, nenávist nebo berou drogy, jsou ovládáni démony a vyhrožují, uráží, škodí nebo zabíjí ostatní lidi. Milující spirituální osoba může vidět tyto negativní entity v jejich auře. Démoni mohou být viděni pouze na méně vyvinutých planetách, proto je na Zemi velmi důležité, mít v srdci a auře vysokou frekvenci kosmické lásky jako ochranu. Frekvence lásky je silné ochranné pole kolem těla a udržuje nižší astrální entity mimo vaší auru a vaše vědomí a vy se tak můžete v životě zaměřovat na pozitivní činy. Po našem čištění se objevila velryba a děkovala nám za energetickou práci, kterou jsme udělali. Pokud chcete konat pokročilou světelnou práci, při které čistíte negativní místa, je velice důležité mít skutečnou silnou frekvenci lásky bez skrytého ega, arogance nebo jiných skrytých negativních emocí.

 

Pokud sami sobě lžete, můžete se stát posedlí a můžete dostat sebe a ostatní do nebezpečí, protože budete přitahovat to, co vyzařujete. Pokud chcete být spirituální, musíte být k sobě i ostatním čestní a pracovat na svých vlastních blocích či negativních emocích. Při skupinové světelné práci odkryje energie kosmického světla jakoukoli negativní energii, kterou by měl kdokoli skrytou ve vědomí. Na setkání se skutečnými pracovníky světla energie akceleruje a vy máte příležitost se za krátký čas naučit mnoho lekcí, kterými byste normálně procházeli mnoho let.

 

Skupinová světelná práce je energetická práce a musíte si uvědomit, že budete čelit lekcím, které chce vaše duše zvládnout rychleji. To může být aktivováno také bytím nablízku skutečnému spirituálnímu učiteli. Spirituální učitelé jsou vortexy kosmického světla a jejich energie pracuje i když nic neříkají. Mnoho lidí nemá rádo, že je energie kosmického světla odmaskuje a vynese vše na povrch. A tak začínají útočit na spirituálního učitele a ostatní a hanět je a tvoří více negativní karmy, kterou musí řešit v příštím životě.

 

Nenávist, ego a arogance vždy blokují váš spirituální rozvoj. Vytváří život s problémy a nemocemi v tomto a dalším životě. Pokud neléčíte staré negativní energie, opakujete mnoho lekcí v mnoha životech dokud nezvládnete energii kosmické lásky v srdci a vědomí. Takto Vesmír pracuje. Je to vesmírný princip existence. Příští den jsme chtěli udělat výlet na lodi na pláž Kalalau. Na něm jsme narazili na loď s opilou posádkou, která nám dokonce nabízela drogy. Byli ovládáni entitami z ostrova s misí dostat nás do nebezpečí na moři.

 

Když děláte pokročilou světelnou práci a chcete čistit negativní místa, často vidíte negativní entity, které ovládají toto místo a chtějí vás napadnout, ať už přímo nebo za použití jiných lidí s negativní energií. V náročných situacích můžete sami pro sebe zjistit, jestli jste opravdu spirituální nebo ne. V jednoduchých situacích mnoho lidí předstírá, že jsou spirituální, ale v náročných situacích uvidíte jejich skutečnou energii. V životě je mnoho testů a mnoho učení, kterým každý prochází, aby zvládnul skutečnou spiritualitu. Když jste v náročných situacích a umíte si uchovat svou energii lásky a soucitu ve svém srdci bez nenávisti a ega, tuto lekci jste zvládli.

 

Když jste v náročné situaci a jednáte s egem, nenávistí, arogancí či závistí, bylo by moudré začít pracovat na mazání negativní karmy v tomto životě. Protože energie, kterou máte ve svém vědomí a srdci, určuje situaci vašeho současného a vašeho příštího života. Takže je moudré začít používat kosmickou lásku v srdci a omluvit se každému, komu jste způsobili újmu a bolest. Přes útoky zla od démonů a extrémně negativních lidí jsme udělali s pomocí světelných bytostí energetické čištění na mnoha místech Velkého ostrova a Kauai.

 

Ale protože je na Havaji mnoho vrstev negativních energií, mnoho pracovníků světla by se tam mělo vydat a čistit to tam tak moc, jak jen mohou. Plejádské světelné lodě mé hvězdné rodiny měnící formu a barvu a vznášející se nad Plejádami. Na Zemi je mnoho dalších míst s negativními energiemi, která potřebují čištění, aby na této planetě byly vytvořeny milující energie a mírumilovná společnost. Některá místa můžeme navštívit fyzicky a do některých míst jako jsou místa probíhajících válečných konfliktů můžeme posílat energii na dálku. Naše turné světelné práce v březnu a dubnu roku 2012 byl velký úspěch, při kterém jsme za účelem léčení planety Země vytvářeli vesmírnou energii lásky. Pomohli jsme mnoha duším, které byly tisíce let zablokované na negativních místech osvobodit se od starých traumat a ony se tak mohou vrátit zpět do světla, kde mohou plánovat svou další inkarnaci a další stupeň rozvoje.

 

Země potřebuje mnoho energie léčení na mnoha místech se starou a novou negativní energií. Na vyvinutějších planetách není vůbec žádná negativní energie. Proto jsou v souladu s kosmickým vědomím a žijí v radosti bez jakéhokoli problému. To by bylo možné také na Zemi, pokud by každý používal kosmickou lásku v srdci a nikdo by už nepoužíval nenávist nebo ego.


Záleží to vždy na chování planetární civilizace, jestli je planeta místem harmonie nebo místem katastrof, násilí a utrpení. Ve vesmírech je vše energeticky propojeno jemno-hmotnou vesmírnou energií.

 

Vaše myšlenky, emoce a činy jsou energie a tvoří realitu, kterou vidíte kolem sebe. Být v souladu s Existencí použitím univerzální lásky v každodenním životě je smyslem a lekcí života.

 

Být přátelský a milující je smyslem života a základem moudrosti, inteligence a štěstí, Plejáďan Alaje

Odhalení z Gaia TV

odhaleny-vesmir13.12.2018

Jason Rice

Zasvěcení do SSP

série: 12, epizoda: 16

uceni-moudrosti13.12.2018

David Wilcock

Harmonické rezonanční vzory života

série: 11, epizoda: 12

lovec-pravdy13.12.2018

Linda Moulton Howe

Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

série: 1, epizoda: 9

hluboky-vesmir13.12.2018

Vzestup umělé inteligence

série: 1, epizoda: 8

absolutne-neuveritelne14.12.2018

George Noory

Pohřešování lidé a portály s Davidem Paulidesem

série: 5, epizoda: 8

rozkvet13.12.2018

Sebeléčba s ájurvédou

Ájurvédská koření pro vyvážené tělo

série: 1 epizoda: 12

hovory-s-dusi12.12.2018

James Van Praagh

Telepatie

série: 2, epizoda: 12

vzorec-zdravi05.12.2018

Regina Meredith

Zářivá dlouhověkost s Patrickem Flanaganem

série: 2, epizoda: 14

odhaleni15.12.2018

David Wilcock

Radionická technologie pro léčení

série: 4, epizoda: 7

otevrena-mysl10.12.2018

Otevřená mysl

Tajná chemtrailová agenda s Michaelem Murphym

série: 2, epizoda:3

chybejici-souvislosti15.12.2018

Gregg Braden

Život na druhé straně simulace

série: 2, epizoda: 6

kvet-zivota14.12.2018

Drunvalo Melchizedek

Spouštěče posunu pólů

série: 1 epizoda: 7

falesne-vlajky10.12.2018

Richard Dolan

Vyšetřování 11. září

série: 1, epizoda: 8

odkaz15.12.2018

Dr. Raymond Moody

Prožitky blízké smrti

série: 3 epizoda: 1

probuzena-duse13.12.2018

William Henry

Hvězdné sémě

série: 2, epizoda: 11

skryty-puvod11.12.2018

Michael Tellinger

Shrnutí Ubuntu

série: 2, epizoda: 8

tajemstvi-zdravi15.12.2018

Mike Adams a Dr. Ed Group

Tajemství zdravého domova

série: 1, epizoda: 12

buzzsaw13.12.2018

Join Sean Stone

Vysokovibrační strava pro starseeds s Bridget Nielsenovou

série: 3, epizoda: 1

nazca15.12.2018

Nové objevy

Aktualizace 7: Další sekvence

série: 1, epizoda: 8

psychedelika10.12.2018

- - -

Psychedelika a vědomí

série: 1, epizoda: 1