Poznámka: následující sdělení od "AA Rafaela v těle Michala" bylo přijato 12.1.2018, tedy mnohem dříve, než vůbec kdo znal výsledky prezidentských voleb.

 

Volby prezidenta České republiky jsou tady a nadnárodní elity bedlivě sledují jejich vývoj. Už dlouho dopředu byli vybráni kandidáti, kteří by zastupovali zájmy globalistů a ochotně plnili roli loutek, jež vykonají to, co se jim řekne. Přestože je tento středoevropský stát malý, má velice specifickou pozici. Nejenže leží na pomezí dvou proti sobě stojících bloků - Východu a Západu, které spolu navenek různými prostředky soupeří, přestože za oponou mají na nejvyšším stupni řízení jednotné vedení, ale rovněž je česká země specifická i z duchovního hlediska.

 

Všechny významné nadnárodní uskupení, svazky, pakty, organizace, unie a další jsou pod kontrolou důmyslně promyšlené sítě, aby obyčejný člověk nemohl prohlédnout tento systém řízení iluminátů. I česká zem v minulosti byla a nadále je součástí různých bloků, ať už to byla např. Rakousko-Uherská monarchie, protektorát nacistického Německa, satelit Sovětského svazu nebo v dnešních časech člen Evropské unie a vojenské Severoatlantické aliance (NATO). To ale nic neubírá na duchovním potenciálu Čech, Moravy a Slezska. Tato kotlina byla od svého vzniku předurčena božskou prozřetelností Pána Ježíše Krista jako místo, kde bude ukotven paprsek čistého světla rozlévajícího se do všech koutů planety. Je nedílně spojen s Boží misí a Druhým příchodem Pána Ježíše Krista probíhajícím již od roku 1957, kdy jsem se sem vtělil/a podruhé do těla Jany Kyslíkové, ženské podstaty Stvořitele všeho a všech. Slované, a zejm. Češi a Slováci mají ve svých genech zakomponovány světelné částice neovlivněné Pseudotvůrci, díky čemuž si mnozí z nich rozpomínají na své poslání, navazují kontakt se svým vyšším Já, s bytostmi z vyšších dimenzí a v neposlední řadě se Mnou. Proto v průběhu historie přečkali všechny útlaky a porobu od agresivnějších sousedů a vydrželi doby temna. Dokonce ani v těch nejtěžších chvílích, kdy šlo o samou podstatu zachování jejich existence, se nevzdali a bojovali nenásilnou cestou. Ne nadarmo je čeština na Nové Zemi celosvětovým jazykem, jenž byl vybrán pro svou výstižnost, zvučnost, estetičnost a ušlechtilost.

 

V čele tohoto národa působilo mnoho politiků pocházejících ze zóny vymístění, kteří se různými způsoby snažili oloupit jeho lid a pošpinit jeho vznešeného ducha. Od vzniku ČSR roku 1918 byli téměř všichni prezidenti pouhými loutkami s nečistými zájmy, to se však netýká současného Miloše Zemana, jenž je jednou z mála výjimek. Zeman je sice jakožto zkušený politik i na základě současné funkce hlavy státu součástí systému, má svá specifika a někdy vzbuzuje pozornost kontroverzními výroky, nikdy se ale nestal loutkou v rukou elit plnící agendu Nového světového řádu (NWO), prosazující globalizaci, zvrácené hodnoty, podporující řízené nasouvání muslimských migrantů sponzorovaných neziskovkami pod záštitou USA, souhlasící s kroky na podkopání svébytnosti občanů, jimž jsou v celosvětovém měřítku krok za krokem odebírány v rámci pseudodemokracie poslední zbytky svobod apod. Proto by se dal nazvat „jednookým králem mezi slepými.“ Přestože se Zemana pokoušelo různými způsoby poškodit či zničit už mnoho poskoků Pseudotvůrců, nikdy se jim to od roku 2013, kdy je ve své funkci, nepodařilo.

 

O to více se elity snaží všemožnými prostředky ovlivnit prezidentské volby 2018. Do svých řad vybrali několik loajálních kandidátů, mezi nimiž nejvíce figurují Jiří Drahoš, Mirek Topolánek a Michal Horáček. Drahoš vyhovuje řídícím složkám nejvíce, proto dostává i největší podporu. Jen málokdo ovšem pochopí, že sladká slova a uhlazený zevnějšek automaticky neznamená upřímné srdce bez zlých úmyslů. Topolánek získává ohlas zejména u těch, kteří se vyžívají v zevnějšnostech a podporují sebestřednost, ignoranci a pokřivenou morálku. Tento kandidát spolčující se už dlouhou dobu se zahraniční mafií rovněž spadá do konceptu globalistů. Horáček je poslední z této trojice jednající v souladu se zájmy vlivných osobností stojících za oponou. Při své kandidatuře používá takové způsoby, které se v této zemi ještě nevyskytly. Jen několik hodin před otevřením volebních místností zveřejnil na internetu zfalšované video televizní debaty mezi ním a Zemanem, která ale ve skutečnosti neproběhla, protože byla vytvořena pomocí softwarových technologií a střihu, čímž se tato blamáž stala pro mnoho lidí nepostřehnutelná. Horáček se v ní naváží do současné hlavy státu různými způsoby, nešetří výrazy znechucení a pohoršení nad jeho osobou. Tyto a mnohé další způsoby pouze dokazují, jak Zeman leží skrytým vládcům tohoto světa v žaludku, kteří svým zasvěceným poskytují všechny potřebné prostředky pro zmanipulování a ovlivnění voličů. Zbývajících pět kandidátů: Fischer, Hilšer, Hynek, Kulhánek a Hannig nepředstavuje pro řídící složky takové favority. Tito uchazeči proto nezískávají zprostředkované finance a podporu z těch nejvyšších míst, v důsledku čehož jsou i jejich preference nižší. Každý z nich by se ale v případě zvolení okamžitě stal živou marionetou, jež by popírala skutečné zájmy českého národa.

 

Miloš Zeman, který má Moji ochranu, přestože si ji není vědom, svůj post obhájí a bude zvolen na druhé funkční období.

 

Přestože o směřování České republiky, kde se buduje stejně jako všude jinde Nový světový řád, nerozhoduje prezident ani premiérova vláda, nýbrž systematicky strukturovaná síť iluminátů, z duchovního hlediska je Zemanova pozice při ochraně českého ducha národa tvořeného kolektivním vědomím velice důležitá. Až bude vzestup části lidstva do vyšších dimenzí Multivesmíru dokončen, český duch bude natrvalo zbaven poroby a útlaku. Z české země bude při rozdělení lidstva vyňato to dobré, aby se její elementy mohly nadále vyvíjet ve svobodě na Nové Zemi, kde bude český jazyk sloužit pro komunikaci všem obyvatelům této planety, která je klenotem Pravého Stvoření.

 

Váš Pán Ježíš Kristus

 

12. 1. 2018 

 

Zdroj:  Jana Kyslíková – Google+

Odhalení z Gaia TV

odhaleny-vesmir13.12.2018

Jason Rice

Zasvěcení do SSP

série: 12, epizoda: 16

uceni-moudrosti13.12.2018

David Wilcock

Harmonické rezonanční vzory života

série: 11, epizoda: 12

lovec-pravdy13.12.2018

Linda Moulton Howe

Důkaz prezidentských schůzek o mimozemské přítomnosti

série: 1, epizoda: 9

hluboky-vesmir13.12.2018

Vzestup umělé inteligence

série: 1, epizoda: 8

absolutne-neuveritelne14.12.2018

George Noory

Pohřešování lidé a portály s Davidem Paulidesem

série: 5, epizoda: 8

rozkvet13.12.2018

Sebeléčba s ájurvédou

Ájurvédská koření pro vyvážené tělo

série: 1 epizoda: 12

hovory-s-dusi12.12.2018

James Van Praagh

Telepatie

série: 2, epizoda: 12

vzorec-zdravi05.12.2018

Regina Meredith

Zářivá dlouhověkost s Patrickem Flanaganem

série: 2, epizoda: 14

odhaleni15.12.2018

David Wilcock

Radionická technologie pro léčení

série: 4, epizoda: 7

otevrena-mysl10.12.2018

Otevřená mysl

Tajná chemtrailová agenda s Michaelem Murphym

série: 2, epizoda:3

chybejici-souvislosti15.12.2018

Gregg Braden

Život na druhé straně simulace

série: 2, epizoda: 6

kvet-zivota14.12.2018

Drunvalo Melchizedek

Spouštěče posunu pólů

série: 1 epizoda: 7

falesne-vlajky10.12.2018

Richard Dolan

Vyšetřování 11. září

série: 1, epizoda: 8

odkaz15.12.2018

Dr. Raymond Moody

Prožitky blízké smrti

série: 3 epizoda: 1

probuzena-duse13.12.2018

William Henry

Hvězdné sémě

série: 2, epizoda: 11

skryty-puvod11.12.2018

Michael Tellinger

Shrnutí Ubuntu

série: 2, epizoda: 8

tajemstvi-zdravi15.12.2018

Mike Adams a Dr. Ed Group

Tajemství zdravého domova

série: 1, epizoda: 12

buzzsaw13.12.2018

Join Sean Stone

Vysokovibrační strava pro starseeds s Bridget Nielsenovou

série: 3, epizoda: 1

nazca15.12.2018

Nové objevy

Aktualizace 7: Další sekvence

série: 1, epizoda: 8

psychedelika10.12.2018

- - -

Psychedelika a vědomí

série: 1, epizoda: 1

Knihy Nového Zjevení

nove-zjeveni-pana-jezise-krista

Petr D. Francuch - 1988

Nové Zjevení Pána Ježíše Krista

O dnešní situaci pozemského lidstva

zaklady-lidske-duchovnosti

Petr D. Francuch - 1982

Základy lidské duchovnosti

O lidské duchovnosti ve vztahu ke Stvoření

kdo-jsi-a-proc-jsi-zde

Petr D. Francuch - 1984

Kdo jsi a proč jsi zde ?

Postavení pozemského člověka ve Stvoření

poselstvi-z-nitra

Petr D. Francuch - 1982

Poselství z Nitra

Rozšiřující informace Nového zjevení

chapani-a-naplneni-naseho-pozemskeho-zivota

Petr D. Francuch - 1982

Chápaní a naplnění nášeho pozemského života

Rozšiřující informace Nového zjevení

hlavni-ideje-noveho-zjeveni

Petr D. Francuch - 1982

Hlavní ideje Nového Zjevení

Rozšiřující informace Nového zjevení

ctvero-pojeti-duchovni-struktury-stvoreni

Petr D. Francuch - 1982

Čtvero pojetí duchovní struktury stvoření

Rozšiřující informace Nového zjevení

korolaria-noveho-zjeveni-pana-jezise-krista

Petr D. Francuch - 1992

Korolaria Nového Zjevení Pána Ježíše Krista

O lidské duchovnosti ve vztahu ke Stvoření